Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За театрото и концертовете  (Прочетена 20449 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин
За театрото и концертовете
« -: Март 09, 2011, 02:59:55 »
Туке викам да списваме за сичко де а различно от филмовете гледани на екрань, оти некои моа да немат плазма у хола си и затава да одат повече на театар ели на концертове... ;)
« Последно редактиранье: Март 10, 2011, 09:55:41 от Мариуца »
Активен

Маруца

• Гостенин
Дирих нещо за монтанския театар и попаднах на сайт за Монтанско-Калафатската дружба ели квото там го наричат, ма се пак вътре има доста полезна информацеа за различните колтурни органи у СЗ...
http://cultural-cbc.eu/za-proekta

Те и колтурните институции участващи в дружбата:  :P
http://cultural-cbc.eu/kulturni-institucii
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
аз от ка съм дошъл тука са каним да одим на тятър , ма само са каним , що или не намерим с кой или па нещо стане и промениме плановете и те така.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
ма я убава темата и ще следим , ма може да са организираме един път и да идеме да погледаме нящо като ора
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
На вниманието на врачани! Но май само я си живея тука, ;D  ма да кажа, де.

http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=676948
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Маруца

• Гостенин
аз от ка съм дошъл тука са каним да одим на тятър , ма само са каним , що или не намерим с кой или па нещо стане и промениме плановете и те така.
Епа Шлепетар, оно кръчмата нема да ти избега и после след преставлението, ма театара не секи път го има, па 10-15 лева колкото струва един билет къде ли не си ги изпил и изел секи божи дан... ;)
А има какво да се види...вервай ми! И залите са пълни!  :P
Я на година давам каде пет-шестотин лева само за мене си за да ода по рок концерте и на театар... 8)
« Последно редактиранье: Март 09, 2011, 04:53:59 от Мариуца »
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
не мия до парите , а  тава че тука компаниата нещо много кандърдъсване сака за таа работа. па сам си ми нее убаво да хода. Един единствен път са навиа да идеме и у последния момент ми изникна неква непредвиденос и отложиме .
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Веднъга са включвам и задавам въпроса Некой одил ли е на Вечеря за Тъпаци в Сатирата? Имам оферта и са чудим на тава или на Киномания да идем на 24.03. ? ???
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Маруца

• Гостенин
Е щом компанеата ти не е по таа част начи заеби...нема смисъл да ги навиваш, само ше дразнат останалата публика с присъствието си и нема да разберат нищо...по-добре си одете на кръчми... :green: :nazdrave:
« Последно редактиранье: Март 09, 2011, 05:52:36 от Мариуца »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Начина ни на живот не а предразполагащ към подобни мероприятиа. Оди ти се ,а не можеш да се отпущиш.Се едно переш гащи с минерална вода. Уж е най-добрато,па не я усещаш,щото се ползва не по предназначение.
Кага си тркаш дирняка с книга писана от Достоевски е същото.Никога не можеш да сванеш разликата и от обикновенния табак.А подредбата на живота у нас ти представя колтурата заврена по кенефите.Требва прво да олижеш лайната та да стигнеш до нещо стойносно.При тава положение кой ли би се навил?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
Е щом компанеата ти не е по таа част начи заеби...нема смисъл да ги навиваш, само ше дразнат останалата публика с присъствието си и нема да разберат нищо...по-добре си одете на кръчми... :green: :nazdrave:
Кво да ти кажа и по кръчми не одиме много много . Само у събота евентуално ако излезнеме на кино , като преди това апнеме нещо. Немаме култура и навици за театър. Колко пъти у Кула е имало театър та да ида , ма съм одил секи път. Тука има сичко кеф ти театър кеф ти кино кеф ти гейши кде са саблачат. Ма немаме култура за нищо . Дай пиене и веселбъ да има , па кво бъде , че живота я труден и треа да разпущиме с бозави мероприатиа евтина ( от култорна гледна точка ) веселбъ. Ма тава на мене вече ми я писнало. И би шял да ида барем на театър, мани друго , само да сменим за един път барем целата таа глупочъ къде ни я натиснала. 
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Последно одих на театър коги идва Силистренскиа театър у Дулово-тава а преди 7 годин.....у Ореово-ни театър ни кино....у Велинград-спа отеле,кръчми и чукаре....кино-найнай,театър-нанай......и я съм изпростел като гъбено семе и не ставам за без....... :-[ :-X :-\един интернет и книжици некоа да прочетем,ма стаа мойта работа-ели съм на работа ели спим....къ викаше оня човечец от идтинските истории-де го питал началнико що кръка у работно време ,а он рекъл-ми но друго има ли?.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Цитат
Начина ни на живот не а предразполагащ към подобни мероприятиа. Оди ти се ,а не можеш да се отпущиш.Се едно переш гащи с минерална вода.
Мдаааааааааа.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Маруца

• Гостенин
Де бре, не ме разбирайте грешно...я сал казах коги имаме вазможнос и афиша а силен да иде чувек да гледа...а таа тема я пущих що с Апостолица се заговорихме за тава у "За филмовете" и рекоме да пущим оделно де да споменуваме коги и каде кво сме гледале на живо - било театар ели концерт.
Не упреквам никой че не оди куто нема къде ели нема време... ;)
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Де бре, не ме разбирайте грешно...я сал казах коги имаме вазможнос и афиша а силен да иде чувек да гледа...а таа тема я пущих що с Апостолица се заговорихме за тава у "За филмовете" и рекоме да пущим оделно де да споменуваме коги и каде кво сме гледале на живо - било театар ели концерт.
Не упреквам никой че не оди куто нема къде ели нема време... ;)
Добра е  идеата. Възникнаа размисли и страсти.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Страницата е създадена за 0.259 секунди с 21 запитвания.