Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!  (Прочетена 9275 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Буба Лида

• Гостенин
Re:Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!
« Reply #60 -: Февруари 20, 2012, 12:52:39 »
Некой случайно има ли път през таа седмица през Монтана до Софиа, сакам да го питам нещо на лични?
Активен

rashkoff_04

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 400
« Reply #61 -: Юни 12, 2012, 10:28:45 »
Некой моа ли да ми каже кък е пъта от София през Своге и Миланово закъде Криводол и Громшин? Дали а по-добър от тоа през Петрохан?
Активен
Убаво а таа жена пиеньето...

masok

• Гостенин
« Reply #62 -: Юни 12, 2012, 10:39:03 »
Некой моа ли да ми каже кък е пъта от София през Своге и Миланово закъде Криводол и Громшин? Дали а по-добър от тоа през Петрохан?

по лош е!!!!!ма мини и през таа тема,мое и да го асфАлтира ме... ;) :)
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=32.0
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
« Reply #63 -: Юни 12, 2012, 10:53:28 »
 :smeeeh: :smeeeh: Генин валяка в изправност ли е? :green:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #64 -: Юни 12, 2012, 10:55:03 »
:smeeeh: :smeeeh: Генин валяка в изправност ли е? :green:

асфалтира он ,кога има зор... ;)
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
« Reply #65 -: Юни 12, 2012, 10:56:54 »
Тава да са чува. :) :)
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #66 -: Юни 13, 2012, 12:13:47 »
До Своге - колко на Петрохан дупки, толко и там. До Лакатник - ситуацията а същата. От Своге до Миланово пътя а идеялен, само дека а серпентина след серпентина, седем километра са минават за десет минути :). От Миланово през двете Речки - голема мъка, много дупки. Ама нема коли, та може да слаломираш  :green:. Оттам до разклона за Вършец пътя а добър, послем до разклона след Стояново - па. Кък а оттам през Главаци и Големо Бабино не знам, що не съм минавал. Ма Добри ако са яви, че каже.
Сведенията са от авгус миналата годин.

Я би ти препоръчал да минеш веднъж по тоя път, па да си прецениш, заслужава ли си. Иначе а голема убавиня.
PS Ако че тръгваш от западната половина на София, недей са аби, през Петрохан ти а по-близу. А най-добре си карай през магистралата-Ботевград-Враца. По-дълго, ама по бързо. И, кък неколкократно а писано тука, гориш по-манко, що пъта а равен и поддържаш постоянна скорос. И през Петрохан, и през дефилето че са потрошиш да превключваш скорости, редко че караш на пета. Ма ти си знааш най-добре.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #67 -: Юни 13, 2012, 12:16:48 »
Пакя от Софеа до Своге отпреди неколко дена е у ремонт,  а минаванета там кошмар - изберете офроуд маршрут  ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #68 -: Юни 13, 2012, 07:22:45 »

За Миланово и Своге не знам, ма след Враца, фани пъто през Криводол за Михайлово, много по-убав е отколко през Борован.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

rashkoff_04

• Тумбак
« Reply #69 -: Юни 13, 2012, 11:23:47 »
Благодарим, що съм минувал и през Борван, и през Петрохан, и се таа, та ми казаа за през Миланово, ше пробам, кво ще да а.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #70 -: Юни 14, 2012, 12:01:52 »
Благодарим, що съм минувал и през Борван, и през Петрохан, и се таа, та ми казаа за през Миланово, ше пробам, кво ще да а.
Ти тава не виде ли?!!!  :o
Пакя от Софеа до Своге отпреди неколко дена е у ремонт, а минаванета там кошмар - изберете офроуд маршрут  ;D
Активен

rashkoff_04

• Тумбак
« Reply #71 -: Юни 14, 2012, 09:36:41 »
Ти тава не виде ли?!!!  :o
Пакя от Софеа до Своге отпреди неколко дена е у ремонт, а минаванета там кошмар - изберете офроуд маршрут  ;D

А, мисла да карам до Бучин проход и от там през Свидна и Искрец до Своге. И нататека...
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #72 -: Декември 15, 2012, 11:54:09 »
Въпрос - колко струва такси от София до Враца или некой има ли път на 30 дек. от София накъде СЗ?
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

masok

• Гостенин
« Reply #73 -: Декември 15, 2012, 11:58:43 »
зависи къ се спазариш си мисла ...ма за 100-150 лева мое и да те фрълат знам ли...се пак е 30-ти?!!

Мое питам Кръпето нали е тасиджия?!!
« Последно редактиранье: Декември 16, 2012, 12:01:20 от Генин-Стубел »
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #74 -: Декември 16, 2012, 12:03:47 »
е ако е до 150 лева не е много,дирете ми некой познат таксиджия наш човек,или ако некой си нема работа и сака да припечели нека ни метне до Враца,я шси плата като на такси  :)
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Страницата е създадена за 0.341 секунди с 21 запитвания.