Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Одите ли по моретата,топите ли си дупетата?  (Прочетена 21695 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Владимир

• Гостенин
При мене има три твръди неща за тава лето:
1. Разкопки - края на май-юни месец, град Суворово до Варна
2. Семейно хойкане из Западните Родопи - последната седмица на юли. Сакаме да опнем палатка за некой ден на язовир Широка поляна, че прескочиме и до с. Дорково да видиме наши приятеле, па ако по тава време Чвора го не пущат отпуска, може и него да посетиме у Велинград  ;).
3. Пръвата седмица на август - четири дена на култовата хижа "Горски кът" с обиколки на Врачанския Балкан. После - два или три деня до Чипровци и Белоградчик. Мерак ми а да видим и Перлата на Северозапада по светло, че само нощем съм минавал оттама. Та има гулема вероятос да видим кой къде и кви ги дръви от форумците, стига да не са фанали пъта за нанекъде.
Имам още и сума ти отпуска, ма още не знам кво да я правим. Що жената повече от две недии нема да я пущат, па оно и она нема повечко дни за почивка де :)
Активен

Маруца

• Гостенин
Владимире, арно си гу намислил. ;)
Широка поляна е красутъ накаде и да са завратиш. Я миналата годин минувах оттама с матореца коги обикалях Родопските баире... :kosh:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Чвора ша а на Велинград по тава време-щото ша си издумка отпуската сеги-преди 6 май и после ча септември.Та ще чекам с отворени обятия-проблеми нема грам! ;) ;DНа цепина лаас ша се катериш доколко разбирам-ако не си се катерил вече де,щом имаш дорковски приятеле. ;DШирока поляна а убаво-бива да се седи тамка ма има и други убави местенца из таа час на Родината.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
аз преди години оди да работим на морето у едни хотеле, та на море съм са нарадвал. мне грешка по-точно съм са нагледал на народ и на навалица. на морето не може да му са нарадва човек. от 2 год вече не ода , въпреки че ми е без пари и спане и едене. не я тава почивката дето ми трява. ода си в кула за панира , що са вида с другаре и ми я по- весело. Таа год ще зема да са замъкнем къде неко манастир за една седмица далече от ора  ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
иди на Раковишкия манастир, има интересни попове там, гаранция ще ти ареса престоя  :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Маруца

• Гостенин
Така си а Шлепетарче...Я коги поодвах на нашту не съ едосвах на нищу, ма откъ видо и чуждоземските плажове и курорте и на нашту ми са не стъпва - пръво могу народ, а само 400 км. плажна ивица...по плажовете е гъз до гъз, фасове, смрад, циганор разнаса кукуруз, джетове бръмчат, глъч отсекъде, тава за мене не е почивка, мерси не пуша.
На мене ми аресва да ода на полупразни плажове, дека като седна и най-близкия пръдльо да ми е на поне 50 метра...и те така...
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Я таа годин нема да одим на море. Че си фанем матора подмишка и че обикаям навам-натам. Лани ми излезнаа петна по кожата, та се уплаших, а и ме фана дрисък и температура. Предпочитам да обикаям из планините и да къцам риба на реката и на Дунава.
Активен

Маруца

• Гостенин
Ндаа, има чудни местенца из РОдината дека са идялни барем и за един викенд да идеш уместо да подсмръчаш куто циганче у прашниа град 2 дена - по реки, из балканя... :riba:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
На Перлата до Приморско е хубаво. На Синеморец също! Да не пропуща любимите ми Каваци, макар че напоследък е зле с хигиената на плажа!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Нещо ви омръзна работата май и зехте за отпуски да мислите :tazz:
Я още немам конкретен план за летото. До краа на юни със сигурнос ша си дишаме софийскиа въздух :-\ , че са стега голем концерт от танцувалния клуб на щерката, праат 25 годин от основаването и нема мръдане.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
На Великден ша ода те туке:
http://www.rezervaciq.com/villa_tihiq_kyt_gallery_0.html

Аку некуй има преко фпечатление да мъцне.Даже саму с Да ели Не
« Последно редактиранье: Април 11, 2011, 08:17:07 от бай Владо »
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Добро е  ;) :nazdrave:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
добро е верно , ма май и там я почнало да са налива битон
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 21 запитвания.