Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Силови и бойни спортове  (Прочетена 22978 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Силови и бойни спортове
« Reply #360 -: Юни 21, 2012, 05:36:35 »
Онуфри,ти да не си Онуфри и у форума на Дневник ;D
Щото човека де а с ник Онуфри у тоа форум е написал много елегантно мнение за бокса ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
« Reply #361 -: Юни 21, 2012, 05:53:05 »
Не съм бе, я не пиша у други форуми.
Кво а писал там тоа адаш?
Я преди бех цитирал тука некъде некво мнение от него...
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #362 -: Юни 21, 2012, 05:55:27 »
Прочето  ;D
Тоа ша излэ и той паметен  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #363 -: Юни 21, 2012, 06:02:10 »
ъхъ-съгласен :nazdrave:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #364 -: Юли 08, 2012, 12:49:32 »
Кличко сгази Томпсън като изгнила цинкова кофа. Набърже!!!
Активен
За глупочата граници нема!

onufri

• Гостенин
« Reply #365 -: Юли 08, 2012, 01:37:50 »
Скучна работа, както и са очакваше. Един приятел бе дошъл да го гледаме вкъщи, та като свръши таа пародиа му пуснах тава
и тава
да види малко интересен бокс, от боксьори де за съжаление ги не продават в Германиа и тука ги знаат само ората де са интересуват повече от бокс.

А следващиа съперник на Витали е с още по-малки шансове. Ма поне е мотивиран и сака да са бие като Роки, дано верно успее да направи интересен мач, макар че не ми са верва.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #366 -: Юли 08, 2012, 01:39:46 »
Пропуснах да са пофала, че оня ден напрайх 5 набираниа с 24кг пудовка закачена на колана  ;D
Ма одих и малко да тичам на стадиона тиа дни и съм много зле на 400м  :( ша требва по-често да ги тичам таа брутална дистанциа  :-\
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #367 -: Юли 08, 2012, 08:38:54 »
гяу,младежо ти си свръх заякнал,ча почваш да мъ плашиш :o ;) ;D.Браво,радвам съ ,тава си е постижение!
Относно  победата на Кличко у шпигел пишеше ,че си а била очакван и неа нещо де ча па толко да е необичайно.Освен тава чърнио един път е ял бой от Кличко преди време.По интересно е нещо друго де са показали у сии уважаван цайтунг:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/die-legendaersten-boxkaempfe-von-ali-frazier-foreman-tyson-klitschko-fotostrecke-80761.html
 ;D
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #368 -: Юли 08, 2012, 11:00:12 »
Абе доста глупости и грешни факти са написали Шпигел. Онлайн изданието им не винаги е на ниво, па от бокс немат никаква представа.
Тоа американец де са го посочили за евентуален следващ съперник на Владимир не съм го гледал, ша го подира в тубата. Иначе много интересен противник би бил английско-ирландскиа циганин Тайсън Фюри (кръстен на Майк Тайсън), въпреки че е само на 23 годин. Младежа а 2,06 висок и доста сериозен. ..ако Одланиер Солис са възстанови напълно от контузиата и влезе във форма също. Кобрата и той би бил по-интересен от снощниа...
« Последно редактиранье: Юли 08, 2012, 05:51:46 от Онуфри »
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #369 -: Юли 08, 2012, 05:58:58 »
.По интересно е нещо друго де са показали у сии уважаван цайтунг:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/die-legendaersten-boxkaempfe-von-ali-frazier-foreman-tyson-klitschko-fotostrecke-80761.html
 ;D

Добри снимки! Имало е едно време легендарни боксьори! Само последната снимка нема место в таа поредица. Ако са искали непременно да покажат Кличко, да беха турили снимка от мача на Витали с Ленъкс Люис в Л.А. Тава му е най-големиа мач, нищо, че загуби.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #370 -: Юли 16, 2012, 12:17:04 »
Добрутро,честита ви нова седмица!Отваам след малко на оперативка в работата,па после ше .........покриваме нормативи!Тиа ора сакат да ни приведат в по-добра кондиция и функционално състояние от Полицията!Сал са чуда ква е физическатаформа на полицаите,като знам сал как изглеждат 85% от полицаите на улицата.А понеже самия орган Полиция,участва в издаването на лицнзи на охранителни фирми,има изискване за физическото състояние на охранителите!Добре,ма да види как са справат повечето техни служители!

Айде ,че са отплеснах!Живи и здрави и успешна и по-ладна седмица на сички cv!

Я разкажи малко за тиа нормативе, че ми а интересно.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #371 -: Ноември 24, 2012, 05:23:29 »
Едно интересно интервю на Георги Милков с Котоошу.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1646885
Яла ги двамата на снимка.
Крачун-ошу и Малчо-в Георги ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #372 -: Ноември 24, 2012, 09:56:02 »
http://www.novsport.com/news381641_1019.html

ютре два буса плъни сас яки мончета ще отпътуват за финалете у Сф , разумеется бес Кулско зрителско участие тава Световно първенство по класически културизъм нема а мине
« Последно редактиранье: Ноември 24, 2012, 09:57:56 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

sanda

• Гостенин
« Reply #373 -: Април 02, 2013, 05:30:36 »
Тава лапе ма размаза thanks
Amazing 6 year old prodigy doing Karate Kata.

Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #374 -: Юли 20, 2013, 12:11:56 »
INSPIRATIONAL BRUCE LEE CLIP
Активен

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 21 запитвания.