Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Силови и бойни спортове  (Прочетена 22977 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Каламутняк

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 631
Re:Силови и бойни спортове
« Reply #375 -: Октомври 22, 2013, 04:00:43 »
Преди седмица у фитнеса, седнах да дъънем, че се бе презорил (за има-нема 10-ина минути) и се зачето у некво списание. Я ги не знаех тиа, че се водат български

Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #376 -: Октомври 22, 2013, 09:38:06 »
 :smeeeh:
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #377 -: Ноември 18, 2014, 02:53:00 »
Покрай мача между Кобрата и Кличко, новината за успехите на българите на световното в Япония по карате киокушин остана некък назаде.
За втори път Команов стаа световен шампион, като на предното Световно натупа русняка, дека е шеф на личната охрана на Путкин. Айде де, а стига са ни завирали сал Кличко в очите.  :green:
Цитат
На 03.11.2014 г. в Япония се проведе Световна Купа на KWF, която е част от KWU. Мъжкият национален отбор на Българска Карате Киокушин Федерация / киокушин – кан/ се представи отлично. Отборът бе воден от Сенсей Христо Христов и Сенсей Стилиян Петров / Световен Шампион от миналогодишното Световно Първенство на KWU. Представител на KWF от българска страна е Шихан Христо Трайков – Вицепрезидент на KWF.
Петър Мартинов е Световен Шампион в тежка категория – над 90 кг. В същата категория Христо Георгиев е бронзов медалист.
В категория до 90 кг. отново имахме Български финал - Александър Команов е Световен Шампион, а Емил Сталев – Вицешампион. В тази категория 3-ти е Никола Николов, който отпадна на полуфинала от Емил Сталев.
До 80 кг. – бронзови медалист е Милуш Драганов.
В категория до 75 кг – Георги Дойчев е 3-ти, а в категория до 70 кг. – бронзов медал завоюва Иван Команов.
Равносметката за нашия отбор: 12 бойци – 8 медала, от които 2 Световни титли, 1 Вицесветовна титла и 5 бронзови медала. Отлично представяне на нашите бойци, които отново доказват, че са добре подготвени и постигат успехи във всички първенства на различните федерации, в които участват.
http://kyokushin-kan.bg/news.html

Едно ентервю с момчето: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1358766
« Последно редактиранье: Ноември 18, 2014, 02:58:06 от унучка на Тинжулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #378 -: Ноември 18, 2014, 03:12:15 »
Етъ, осен да са срешнат с Кличко фри стайл
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #379 -: Ноември 18, 2014, 04:42:35 »
http://www.dnevnik.bg/sport/2014/11/18/2421281_kakvo_nauchihme_ot_macha_pulev_-_klichko/
убава статия,даваща отговори на почти сички въпросе относно големио бой къде го яде Пулев...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #380 -: Ноември 18, 2014, 04:52:54 »
ми не казва нищо ново само систематизира тава къде и бес тава си знаахме - кобрата иъ посретствен боксьор , доволно по слаб от кличко, и че мафиата е виновна ...

я сопствено тогива се понапи и си легна по раншко и така и не прояви интерес
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.156 секунди с 21 запитвания.