Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: АМУЗИЯ- СБЕЛОРЕЧКИТЕ ОПИНЦИ НА КУРИДА У БОРОВАН  (Прочетена 4532 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mimovenkov

• Гостенин
ТЕ АКО ОБИЧАТЕ ДА ЧУАТЕ ЕДНО ПАРЧЕНЦЕ ОТ СЕВЕРОЗАПАДО 
Активен

jaio

• Гостенин
и за тава тряваше да пущиш цяла тема ф неправилниа раздел
а пръво прочети тоо раздел целиа па тугава пиши и сери насвадем http://www.severozapad.org/forum/index.php?board=11.0
Активен

mimovenkov

• Гостенин
нещо против ли имаш баце?
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Не бе човек,тук си има ред и ако некой те насочва да спазваш реда е не че има протиф,а да те подведе у правилната посока.Пръвом се представяме с неко дума,после четеме и се запознаваме с ората и по-нататика вече пущаме теми от които би имало интерес.Така че прочети пръво тава,къде Джайо ти е показал.
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин

бая против имаме бацков и мисла що я редно преди да ръгнеш да думаш някому "баце" пръвем виж койо кво що я и тогива ръгни да ми са прайш на интересен, баце!

абе днеска кво ви става на сичките бе, да не сте дялкани с обратната стран на уя?!!
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...да улАта ли Манарчето?!? :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ТЕ АКО ОБИЧАТЕ ДА ЧУАТЕ ЕДНО ПАРЧЕНЦЕ ОТ СЕВЕРОЗАПАДО  http://vbox7.com/play:ba17c308da

одава сме го чули....отгоре на сичко консомелоец я се дръж по -прилично да не доа Бай Пешо Телефониста от МВР-то и да просереш тугли р-ш ли ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин

тва вече е пущано..... ;)знаамв я таа груп от Връшец ;)а ти зими мини през представямето ако ли не возкурец ;) :)
Активен

Маруца

• Гостенин
Па тава а мисла певеца на таа песма...от Амузиа...нали не съм грешила баков? :rockon:
Ше абстрахирате човека бе...нема да ни пее после на сбирките ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
Сака си пуща и онаа другата от' загивам на неги.... :zazhabil:
Активен

Маруца

• Гостенин
Ооо, ти си оня на тупаньете - Милен Венков-барабани
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Тва за коя тема а да еба че тва чудо на чудесиите ВБОХ работи само за вътрешниа БГ интранет?
Активен

Маруца

• Гостенин
Темицата моо просъществува редом с онаа на Ренгеня - Докторс ГоГо Бенд, от са от един дол дренки...демек тава са имена на СЗ оркестре и тука ще да са прикаа за тейната музика... :P
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
кво става тука бре. човек да не смее да шавне да свръши нящо работа . изпущил съм сеиря.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
темицата моо просъществува така къ каа МАриуцка,като съ представи тоа младеж къ си му а редъ ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 22 запитвания.