Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: АМУЗИЯ- СБЕЛОРЕЧКИТЕ ОПИНЦИ НА КУРИДА У БОРОВАН  (Прочетена 4501 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин
па вервам ще се представи ако го не откажете отсеги, ма ниа вече го знаеме кой е... ;D
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
па вервам ще се представи ако го не откажете отсеги, ма ниа вече го знаеме кой е... ;D

Айде младеж преставай се и те тураме у северозападното искуство ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Мене лично,творчеството на въпросната ВИГ,ми допада силно.Което не значи,че би следвало да са праат компримисе с правилата на многоуважаемия форум.Тоа човек е добар музикантин явно,ма това го не прави по-горно качество от който и да било туке,затова да пише къде требва пръво,па второ- ния ше го приемеме как си му е реда.Никой читав човек не сме врънале.Мимо,нищо лично ма тва е положението.
П.П. И да знаете ,че вече съм ви фен :duhovata:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Маруца

• Гостенин
Айде Мимо, казвай от куйо село си и на чии ора си и да та пущаме туке при назе на шашкъния... :green:

П.П. Ше са радваме неко път да ни посфирите LIVE дет са вика...некаде из Врачанския балкан коги са збираме... ;)
« Последно редактиранье: Юли 10, 2011, 08:29:00 от Мариуца »
Активен

jaio

• Гостенин
нещо против ли имаш баце?
имам        спряо тава че не флезна и да речеш    ей азе съм еди кой си  и   те тава азе го свира и пеа
а ти ка го пущи каде да а   като пян куга си фръли дреата е тава ми не ареса
Активен

mimovenkov

• Гостенин
аве ора я сам нов тука и не мога да знам ка стаят тия неща. де чекайте малце да се оправа:) :duhovata:
Активен

Маруца

• Гостенин
аве ора я сам нов тука и не мога да знам ка стаят тия неща. де чекайте малце да се оправа:) :duhovata:

Да та улесниме - има една тема, вика са: "Ние сме си ние" и в неги новите каат по 2 прикаски за себе си ако имат интерес от форума: http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=32.2520
Активен

Чвора

• Пустиняк
еее па баце така речи-ниа видиме ,че си нжов.мини през темицата за представянето-по-доле има линк,ако не-виж убаво на пръвата страница на форума-пише 5-6 думи къв си ,що си,на чии ора си -па после- :zabrakal: :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Маруца

• Гостенин
Аде де, кажи за ЛАБ фор МАДНЕСС и новото ви парче с врачаньете от Nightmare... :)
Обща група ли формировате или само сте записали песен заедно?
Активен

masok

• Гостенин
Аде де, кажи за ЛАБ фор МАДНЕСС и новото ви парче с врачаньете от Nightmare... :)
Обща група ли формировате или само сте записали песен заедно?

бре Мария ти от вратата за краката :Pде мани не излундзвай човеко.....он ша си каже кат му доде времето.... :)
Активен

mimovenkov

• Гостенин
ами  LAB FOR MADNESS мислиме да издадеме скоро албум, имаме вече 6 парчета, на едното имаме и клип
Активен

onufri

• Гостенин
Дуу, жено! Тава парче а връло добро, дако че я не съм от металете! Бравус на оркестъра!  :punk:
Активен

Чвора

• Пустиняк
ооооо след тоа клип бъди сигурен ,че Добри ще е ваш пръв и връл фен ;) ;D
Активен

masok

• Гостенин
хаха он вече е пръв мале,,,,,,,............. :smeeeh:

Цитат на: mimovenkov в Днес в 08:31:18

я сам милен от връшец и посвирвам у амузия у LAB FOR MADNESS и те тика.

Мале жив да си, молим ти се свръжи се с мене по скайп: skype_tm55

Добри се казвам ма сеги излазам, часка ша си дойда, че сакам да та питам нещо.

Айде със здраве и много са радвам, че си у форума.

П.П. Не се познаваме да не би да си помислиш, че се познаваме ма ми стана кеф като каза Вършец и Амузия
Активен

Страницата е създадена за 0.672 секунди с 21 запитвания.