Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: абе, повните ли прехода?  (Прочетена 4661 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
абе, повните ли прехода?
« -: Юли 18, 2011, 08:01:10 »
яла те ква тема си мислим да пуштим от извесно време насам!

я го повним деба, тогава да съм бил пет годишно лапе кога башта ми ме носи на раменете му и одихме на центъро да викаме Се-Де-Се. сички ора беа толко ного ентусиазирани, толко ного български знамена са развеваа, толко ного емоции... штом ча я съм го заповнил тоа момент. даже повним онова с подскачаньето каде викаа ората че кой не скача а чървен :green:

виа повните ли нешто от тогава?
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Re:абе, повните ли прехода?
« Reply #1 -: Юли 18, 2011, 08:08:16 »
Азе не , не помна и бай тошовото време , ма толку пъти ора са ми досаждали с ,, Абе ти знааш ли кво беше едно време , ма откъ доде тааа демокрациа.....,, че си гу представам толку цветно , се едно съм работил у парламента по тава време  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #2 -: Юли 18, 2011, 08:14:21 »
Па сречи манко кво точно имаш предвид поди "преход" , да знааме за кво ше се лафи у таа тема?
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #3 -: Юли 18, 2011, 08:14:28 »
А къ мислиш? Дали го не повна, а?  ;) ;D
Тамън маанаа бай Тошо и са оженихме с укята... и като са почна оня ми ти екшън  :o ;D смена на правителства, крадненье, удари под кръста, деноминации, стачки, скъпотия, бавене на заплати, мизерия...
Чакала съм на опашка за детски пюрета, ревала съм у аптеката да ми дадът хумана за големия син, че немах кърма.
Повна, слон да ги ебе у дупенце сичките умни управници.  papa
А така ми са сака да не  повна...
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #4 -: Юли 18, 2011, 08:22:36 »
Па сречи манко кво точно имаш предвид поди "преход" , да знааме за кво ше се лафи у таа тема?

за сичко свързано с онаа паметна дата, за човешката емоция, кой как е видел, кой как е заповнил

и понеже уйна спомена и за последствията - моа да кажете и за тех
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #5 -: Юли 18, 2011, 08:37:54 »
баце я съм раждан 1970 г.Прехода дойде 1989г.И я бех студент пръва годин у МУ Плевен-он тогива не беше МУ ,а беше ВМИ.Та къ мислиш-дали го повним ели не,а? ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #6 -: Юли 18, 2011, 08:40:23 »
Aa, aко а само дата 10.11.89, помниме, я се връна от даскало и казаа по радиоточката що другара ТОдър Живков манко неа вече прецедател на ЦК на БКП и пръв партиен дръжавен ръководител и т.н.  Сички знааха че нещо важно става--ма повечето ора покрай мене не смеаха баш да ударат капата от кеф на тоа ден.
ПО натам станаа много работи- формално прехода продължава и сега - и ше има да продължава
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #7 -: Юли 18, 2011, 08:46:50 »
баце я съм раждан 1970 г.Прехода дойде 1989г.И я бех студент пръва годин у МУ Плевен-он тогива не беше МУ ,а беше ВМИ.Та къ мислиш-дали го повним ели не,а? ;D
Докторе, ти лазда от алкохолни изпарения между 1989 и 1992-а нищо не помниш  :smeeeh:.
По-нататика че разпраам, къде ма свари прехода и кво помним я, що тава че а многу интересна за вазе гледна точка   ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #8 -: Юли 18, 2011, 08:51:29 »
Много емоции имаше тогива! Вечерта по новините на едно телевизорче София31 даваа пленума и я са кефа и ми иде да викна с цело гръло, ама са престисквам и скачам на един крак из хола, не смеехме и да са зарадваме на глас като ората. В отдела си имахме официални служителе на Държавна сигурност и на ВКР, та доста време си мерееме приказките, поне неколко месеца, а един колега ча на третия месец се обърна към директора не с ДРУГАРЮ, а с ГОСПОДИНЕ!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #9 -: Юли 18, 2011, 08:51:56 »
Па после ше пущиме и тема "Кък требваше да стане прехода"  ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #10 -: Юли 18, 2011, 08:53:53 »
маре Владоо повна много добре и самиа ден и кво беше после и вообще -повна.Ма неща  да си спомням чесно казано-не зарди друго-що къ вика Кро-вече съм на годин и си мисла чу нищо не е къ требва-и то точно щото ниа не наприхме квото требва........
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Владимир

• Гостенин
« Reply #11 -: Юли 18, 2011, 08:55:31 »
Цитат
А тебе че та обяват за невъзвращенец :green:.

па Я съм СИ невазвращенец  ;D ;D
« Последно редактиранье: Юли 18, 2011, 09:10:21 от Крокич »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #12 -: Юли 18, 2011, 08:56:01 »
Я улезна у "ВМИ Вл. Илич Ленин" а се дипломира у Техн. Университет без име - пълна промяна. На името де.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #13 -: Юли 18, 2011, 09:02:21 »
Па после ше пущиме и тема "Кък требваше да стане прехода"  ;D ;D
Крокич, айде нема нужда, че че ни затворат форума, а назе че ни прибере Цвъцко да ни обеснева, колко не сме прави  :smeeeh:. А тебе че та обяват за невъзвращенец :green:.
ГЕРБ е говно.Цвъко е запеченото отстрани на говното а Боки е връо на говното.А другите партии са лайна.и вообще-целата политика е кенеф.......
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #14 -: Юли 18, 2011, 09:05:27 »
Навремето един дрът колега каза една много верна мисъл! "Демокрация настъпва само след военен режим", оти требва некой да затвори о̀чи и да размаа шашката, та да ожъне буреня дека са е вирнал над нивата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.22 секунди с 21 запитвания.