Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: абе, повните ли прехода?  (Прочетена 4660 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Re:абе, повните ли прехода?
« Reply #15 -: Юли 18, 2011, 09:23:59 »
Я улезна у "ВМИ Вл. Илич Ленин" а се дипломира у Техн. Университет без име - пълна промяна. На името де.

Па я улезна у "Ленин" и излезна от "Ленин",Ма нищо не повна :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:Де раскажете ми вие,белким си сповним,примерно,къ съм чекал на опашки по Софиа да излазам у чужбина и да работим като специалис-муахаха-приказки за лека нош :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

onufri

• Гостенин
« Reply #16 -: Юли 18, 2011, 10:19:25 »
Ооо, язе съм малък, ма си спомням доста неща. Смътно самия 10.11. и кръглата маса, доста по-добре митингите, изборите след тава, после следващите избори и т.н. От Виденов до 2001 всичко си спомням много добре, за съжаление.  За след тава нещъ да говора  ;)

маре Владоо повна много добре и самиа ден и кво беше после и вообще -повна.Ма неща  да си спомням чесно казано-не зарди друго-що къ вика Кро-вече съм на годин и си мисла чу нищо не е къ требва-и то точно щото ниа не наприхме квото требва........

Виа (ти, Владимир и Крокича сте се едно поколение за мене) сте биле студенте. Освен да одите да скачате по митинги и да гласувате не е имало кво да направите на таа възраст и в тава положение. Поколението на 30-40 годишните е требвало да вземе нещата у свой ръце (От тиа над 50 години мисла, че а ясно, че не е можело да са очаква кой знаа кво). Дали не им е бил даден шанс или не са искале и можеле е спорен въпрос. Неква комбинациа от двете е, ма в кво съотношение немам представа, така че да ми са не сръдат тиа от тава поколение, не ги обвинявам в нищо.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #17 -: Юли 18, 2011, 10:46:52 »
маре Владоо повна много добре и самиа ден и кво беше после и вообще -повна.Ма неща  да си спомням чесно казано-не зарди друго-що къ вика Кро-вече съм на годин и си мисла чу нищо не е къ требва-и то точно щото ниа не наприхме квото требва........

Виа (ти, Владимир и Крокича сте се едно поколение за мене) сте биле студенте. Освен да одите да скачате по митинги и да гласувате не е имало кво да направите на таа възраст и в тава положение. Поколението на 30-40 годишните е требвало да вземе нещата у свой ръце (От тиа над 50 години мисла, че а ясно, че не е можело да са очаква кой знаа кво). Дали не им е бил даден шанс или не са искале и можеле е спорен въпрос. Неква комбинациа от двете е, ма в кво съотношение немам представа, така че да ми са не сръдат тиа от тава поколение, не ги обвинявам в нищо.
Че разкажем, само време да намерим. И тава с скачаньето и гласуването не а баш така - за мене си приказвам, па другите да кажат за ньих си. Айде лека, че са мръкна  ;D.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #18 -: Юли 18, 2011, 11:10:43 »
Па после ше пущиме и тема "Кък требваше да стане прехода"  ;D ;D
Крокич, айде нема нужда, че че ни затворат форума, а назе че ни прибере Цвъцко да ни обеснева, колко не сме прави  :smeeeh:. А тебе че та обяват за невъзвращенец :green:.
ГЕРБ е говно.Цвъко е запеченото отстрани на говното а Боки е връо на говното.А другите партии са лайна.и вообще-целата политика е кенеф.......

повна го като неска - бил съм ученик , беаме млади и буйни , сеги само буйни ...
слушааме слободна европа, глъсът на америка , ехо москва и тн ...
не са чуда що бг беше изобразена куто кенеф вече - не че не ме боли , ма знам причините и следствието - пфуууу

повна че сичко беше измама от самото начало , тевната стран на силата се спусна нади назе е покри с чорната си пелена сичко градивно

бил сам ф способнос и съм можъл да предвида кво ще е би било след дваесе годин - демек неска , ма не съм успел - немал съм сичкото информациа , за разлика от днеска - къде може със сигорнос да кажа кво ще е след дваесе годин у циганистан - пфуууу

сичко е било прет очите ни - ма ниа не сме можле да видиме зарад пелената на тевната стран на силата , скрила нашия взор била е ... -
« Последно редактиранье: Юли 18, 2011, 11:14:30 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #19 -: Юли 19, 2011, 12:32:53 »
повна и прехода, повна и преди прехода, повна и след него, ако трява да съм честен не би шкял да повна нищо...

повна че бя човек с тиа къде уважавам, другите ми не беше дремало за них, повна че и съга съм човек...

и повна, а и знаа занапреди, че нема файда от тава, тука ако си човек с ората та ебът у дупе, тама къде секи си вика що са за зафаляне, в ониа убавите дръжавици, та не ебът у дупе, ма и не усящаш коги са свръшиле...

знаа само едно, азе да съм човек с мене си пръвем, и послем с ората, па ако ще не да я преход, кво ще да я...

повна, повна го прехода, мининките убави работки къде съм са радвал коту миничък, тава къде съм чакал по опашки за млеко и каймъ у среда, повна го, ама дорде съм сегял на онаа опашка не съм псувал що нема, а съм са радвал що баш на таа опашка ще чуа няко приказка от ората, повна и после, немаше и опашки, що случиме да има сичко, а да нема ора...

сичко повна, Брутале, ма дали ще ма заповни някой мене???
Активен
не я като да немам, ма би шкял

masok

• Гостенин
« Reply #20 -: Юли 19, 2011, 12:39:18 »
...хахах ако си остаил дира ща помнат Оджаче ;)...

..........а я преход немомна ,що не мисла че е имало..............има страсти(ма не Христови)...има глупоч ,има разводняване на ора де са отрасли у социалисто-кумунистическио строи.......и у крайна сметка нема нищо/........едни па си печелат на гръбо на ората...........за да има неква разлика требе некой от назе да оцелее ду 2040годин......тогива мое би!!!да е изчезнало тва де е било ду 89 годин......сал че я НЕ ВЕРВАМ.......... ;)дано сам жив да вида поне де.......участие нема зимам.......

,,.............а мое си приказваме тука ,ду без памет иначе......... ;) ;D ;D
« Последно редактиранье: Юли 19, 2011, 12:49:27 от Генин-Стубел »
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #21 -: Юли 19, 2011, 11:22:04 »
Я,чесно казано,у моя живот сал преходи помним.Га бех миничък съм живел у преход къде развит социализъм,послем-ученик,казарма,институт-преход къде комунизъм,поработи две-три годин като млад специалис и дойде демократичен преход.Малее,викам си,ча съга че оценът кой кво може-маке,се тоа уй,та и по-голем.Преди последниа преход-убаво-лошо-ма за сички еднакво и къ вика Николайчо-барем спокойно.След таа жна преход-гулеми надежди и очаквания и колосални разочарования.Преди ранеаме сал една партия(ели един цар).Съга не моа смогнеме да раниме сто партии и 250 цара,та ебем ли го!Абе преход-преходите са сал у главите.Най-сгодно е се да ни дръжат у преход и се да се надаме и всъшнос се да си ни е у гъзъ,та сал да си помрънькваме,ама да не ритаме и така догде ни обелат коняка.
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #22 -: Юли 19, 2011, 11:30:48 »
 :punk: :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #23 -: Юли 19, 2011, 11:47:20 »
Помним сичко, да го еба, ем от години се мъчим да го забраим... Я съм 67-ми набор и 89-та година бех студент у Софиа. Обикалял съм като гладно куче из ония празни магазини, за "Лукановата зима" ви прикаам. Глад беше и мизериа голема, купони беа въвели, нихната маммица продажна да ебем я... Това го помним.

Ама вие викате, къде прехода е свръшил? Преминали сме вече от другата страна - отвъд, демек? Ей, ако верно е така, отваам да дирим една студена бира да испием - да се почерпим, къде успе да му дочекам краа на тоа преход, да го еба...  :almus: :almus:
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
« Reply #24 -: Юли 19, 2011, 01:01:03 »
ти бирица си пини мале-ма за крайо не бръзай-сеги  обикаяме у кръг и сме стигнале благополучно па началото.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #25 -: Юли 19, 2011, 01:02:54 »
ти бирица си пини мале-ма за крайо не бръзай-сеги  обикаяме у кръг и сме стигнале благополучно па началото.....

Ндаа, прав си Док тоа преход са оказа некаси "сизифоф" ..
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #26 -: Юли 19, 2011, 01:38:10 »
Па Преходът си е константно състояние за Българската държава още откъ Аспарух е збрал неговата маалъ с верни ора и е напущил државата на бащъ си.
Я глейте откоги се говори за преход... ;D
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #27 -: Юли 19, 2011, 06:10:03 »
Тва неа преход....Що ниа сме тръгнале от никъде за никъде....Тва неа преход тва е лъжа и измама!Украднааа кумунистувете, къде кво маожаа,изучиа си дечурлиата у чужденеция , и си питат уйевете!А ниа саму гледаме и са гъзиме. да са ебеме у дръгелете...Глей кво праат гръците..абе маани!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #28 -: Юли 19, 2011, 06:41:55 »
 guru
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #29 -: Юли 19, 2011, 08:32:14 »
+10! :punk:
Активен

Страницата е създадена за 0.314 секунди с 20 запитвания.