Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кампютърни игри и маняци  (Прочетена 15816 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Re:За Филмовете
« Reply #15 -: Юли 27, 2011, 08:33:17 »
и азе съм си мислил за нящо таково , ма реко че нема да я интересно на никой и не посме  :green:
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #16 -: Юли 27, 2011, 10:13:53 »
прекалено сложното управление на Ил-2 Щурмовик ма отказа - ма и азе хардуер немам за игри , но иам хардуер за юбимите ми игри

ако си го играл с клавиатура наистина си а сложно, да не кажем направо невъзможно за игра. има ени "стикове", джойстици с ръчка на тех - специално предназначени за авиосимулатори.

Има еденични - ръчката и тротъла са връз ена платформа ( http://www.ixbt.com/peripheral/saitek/cyborg-evo/f-34.jpg , тава а моя стик ), a има и т.нар. HOTAS системи ( http://prohardver.hu/dl/cnt/2006-11/1370/set_front_b.jpg ) , дека са ного по-удобни што предлагат по-ергономична стойка на летяштия, повече бутони по двата джойстика - демек по-бърз достъп до по-важни неща. Има и ени Йок системи ( http://gamezreviewer.org/website/images/yoke.jpg ), они са ползват предимно за флайт симулатора на микрософт ели па ако некой сериозно са а заребил да лети кат бомбардировач, ама тама а доста по-различен типа на летене и действие.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Ренгеня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1194
  • видна врачанска пияница
« Reply #17 -: Юли 27, 2011, 11:58:40 »
Мамин убавец,Лъвкрафт а повлиял даже на Едгар Алън По..! ;) Неговите писаници са несравними,чел ли си "Цветът от Космоса"???
...като хлапе са чудех и маех къв а тоа "Зов на Ктулу" от "Ride The Lightning"на Metallica... ;) ;D
без да са обижда Дръмон, обратното а :
По / 1809-1849 / а повлиял на Лъвкрафт / 1890-1937 /
те и извадка от уикипедия

Писател, критик и есеист, определян като най-значимия американски “свръхестественик” след Едгар Алън По, Хауърд Филипс Лъвкрафт е едно от големите имена в литературата на ужаса през ХХ век.

Сори за спама, ма фантастиката/хоръро са ми слябос  ;)
Активен
ТУМБАК - Талантлив, Умен, Музикален, Бохем, Арабия, Красив ... а, и СКРОМЕН

оффишъл фейсбоклук-пейджС : ПИЯНИЯТ БАРД  и Докторс Гого Бенд

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #18 -: Юли 27, 2011, 01:21:06 »
...фантастиката/хоръро са ми слябос  ;)

лазда сички, къде са занимават с медицина обичат хоръра  :green:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Кампютърни игри и маняци
« Reply #19 -: Юли 27, 2011, 01:23:45 »
 на мене-не-я не обичам ни фантастика,още по-манко обичам ужаси ,хоръре,кръвища и трупове... ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #20 -: Юли 27, 2011, 03:37:55 »
+10

аресвам смислените игрици - обевевам за част от искуството игрите Кол оф Дюти /сичкото експанжънье/ , Медал оф хонор /па сичкото експанънье/ и ХАлф ЛАйф сериата и епизодете - без Кънтър Мънтър Страик - тава е едно безумие и двете игри Портал ,
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #21 -: Юли 27, 2011, 03:49:56 »
Кънтъро проба да играам един път -с ботове и са отказа точно след 15-аасе минути-не можа да ме грабне ич.....от Кал ъ Дюти-любима моя игрица-най аресвам втората час-Юнайтед офанзиф ;DАбе момци,некой от вазе играа ли стратегии?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

jaio

• Гостенин
« Reply #22 -: Юли 27, 2011, 03:51:43 »
Кънтъро проба да играам един път -с ботове и са отказа точно след 15-аасе минути-не можа да ме грабне ич.....от Кал ъ Дюти-любима моя игрица-най аресвам втората час-Юнайтед офанзиф ;DАбе момци,некой от вазе играа ли стратегии?
примерно? сага баш не ама...
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #23 -: Юли 27, 2011, 03:53:16 »
бе я проба една-За Напольоновите войни-аресва ми, ма нещо като не отбирам ингилизки и ми а трудно да съ опраам с управлението че много копчелъци требе да натискам и противника се ма буа като пепеив тумбак....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #24 -: Юли 27, 2011, 03:56:11 »
Shogun - Total War - Warlord Edition - тава играам и ми а на срце доволно и ма ят че неам видело-карта за двоиката - още по идялна е
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #25 -: Юли 27, 2011, 06:06:39 »
единствените 2 игрици къде играа напоследък са Battlefield 2 Bad company и   League of legends и двете онлайн в мулти. Лигата е бесплатна за сички а бед компанито  си я купи оригинал само за да моа да стрелям мулти онлине по други слабаци  ;D По принцип сички игри къде играа последната 1 -2 год са само за онлине мулти . иначе цс ма дразни , колко и да ма кефат шутърите . Най великите битки , както в кула в компютурната зала, така и тука са се случвале на Call of duty 2 . стратегии обичам също много, но мраза стар крафт у сичките и форми и хироус. етъ не ми аресват.  А па Цс със Джайо сме гръмяле яко , той тогава са пишеше Санчес , па я Хизбулах  ;D
« Последно редактиранье: Юли 27, 2011, 06:15:12 от ШЛЕПЕТАР »
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #26 -: Юли 27, 2011, 06:36:06 »
понеже фчера отвори дума за Cliffs of Dover, ма не щея да цапам темата за филмовете те тука ше кажем некои нешта за нея;

тава а продължението каде беше под проектното заглавие Storm of war: Battle of Britain, което предполагаше купища нововъведения. Едно от най-желаните беше 6DOF или т.нар. Шест оси на свобода - демек движението на главата в кокпита. До съга у Ил-2 Штурмовик имаше 4 оси на движение на главата нагоре-надоле, налево-надесно. Съга у Cliffs of Dover има и движение на главата напреде-назаде, което квото и да си говориме си а доста удобно ако човек има TrackIR, да не споменаваме и че увеличава реализма по време на фъркане. Доле у клиповете ше видите за кво движение говорим. Тава са праи с глъвътъ на играча, не с клавиши  :green:

Другите нововъведения са динамично метерологични условия. Примерно изфаркате по слънце, времето моа да са промени, както си фаркате да почне да гърми и да треска, да паднат облаци и секакви такива екстри. Графиката нема да е споменавам оти а ясно, че а на ниво, особено ефектите с рефлекциите на слънцето у кабината, водъта и сичко друго от заобикалящата среда. Особено моделирането на кокпитите на двата най-летени самолета - Ме-109 и Спитфайъра.

Сношти между другото бех чел некакво ревю от некакво списание каде осират играта, ама они са несъобразяват оти да са създаде такъв маштабен проект са изисква време и никогаш не става от първиа път. За тава и първия Ил-2 има 5 последователни продължения и не знам колко патча :green: за да стане един от най-играните авиосимулатори и единственият, който симулира авиационни битки от периода на втората световна. Та най-вероятно същото го чека и тоа. Доста продължения и невероятен краен резултат

Дебютен трейлър:

Геймплей с Месершмит:

Геймплей със Спитфайър:
« Последно редактиранье: Юли 27, 2011, 06:41:57 от Брутале »
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
Re:Кампютърни игри и маняци ГамеЗ
« Reply #27 -: Ноември 22, 2011, 06:30:09 »
тестове на Улфенщаин Вражеска територеа
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #28 -: Ноември 22, 2011, 06:31:29 »
ко сакате да пробам да напраа сервер ?
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #29 -: Ноември 22, 2011, 06:32:54 »
я немом таа вечер що набадам на ингилиз - ютре можем
Активен

Страницата е създадена за 0.258 секунди с 21 запитвания.