Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149401 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бундрука

• Гостенин
Победа и Левски е в групите
 Отборът на Левски приема тази вечер от 20,30 часа на стадион "Георги Аспарухов" в София шведския първенец АИК в среща-реванш от плейофите за класиране в групите на Лига Европа. Първият мач в Стокхолм завърши без голове - 0:0, което означава, че "сините" се нуждаят единствено и само от победа, за да зарадват своите фенове. Другият вариант е ново нулево равенство и елиминиране на противника след продължения или дузпи. Любопитното е, че в третия предварителен кръг на турнира Левски отново трябваше да мери сили с шведски отбор. "Сините" надделяха с общ резултат 6:3 над Калмар след 1:1 на шведска земя и драматична победа с 5:2 в ответната среща. Мачът с АИК е един от най-важните мачове за Левски през сезона. Столичани тръгнаха обнадеждаващо в първенството, но още едно ранно сбогуване с Европа със сигурност няма да се хареса на "сините" фенове.
Заложи на класиране на Левски при 1.40. Вземи 50 лв бонус сега!   
Старши треньорът на Левски Ясен Петров даде почивка на някои от основните си футболисти в мача с Калиакра от "А" група през миналия уикенд. Левски спечели с 3:0 като домакин, с което се реваншира пред привържениците си за поражението с 1:2 от Черноморец в Бургас в предишния кръг. След 4 изиграни кръга, "сините" заемат трето място в класирането на "А" група с 9 точки - една по-малко от лидера Черноморец. АИК, от своя страна, не върви добре в първенството на Швеция. Шампионите загубиха с 0:1 гостуването си на Йоребро в понеделник, след като пуснага гол в 94-ата минута. След 20 изиграни кръга, АИК заема едва 13-о място от 16 отбора в класирането.

В Левски няма наказани футболисти, а заради контузия мача пропуска халфът Лъчезар Балтанов. По всяка вероятност наставникът Ясен Петров отново ще заложи на вратата на Божидар Митрев за сметка на Георги Петков, за когото се смята, че се намира в конфликт със "синьото" ръководство. Пред него ще излезе добре познатата четворка бранители: Дъстли Мюлдер, Иво Иванов, Йордан Милиев, Веселин Минев. Напълно възстановен от контузията си вече е опитният Христо Йовов, който вероятно ще започне като титуляр в халфовата линия до Владимир Гаджев, а новото попълнение Сержиньо Грийн ще остане на пейката. Атаката на тима отново ще бъде водена от Гара Дембеле, на когото бе дадена почивка в срещата с Калиакра. Той ще бъде подкрепян от Жоазиньо по левия фланг, от Даниел Младенов по десния и от офанзивния халф Дарко Тасевски.

В състава на АИК се завръща скандалната звезда на тима Дуули Джонсън, който пропусна мача в Стокхолм. В тима на Алекс Милър няма наказани, а само Йозкан е контузен.

Вероятни състави:

ЛЕВСКИ: Митрев, Мюлдер, Иванов, Милиев, Минев, Йовов, Гаджев, Младенов, Тасевски, Жоазиньо, Дембеле

АИК: Турина, Бекман, Лоренцон, Йохансон, Карлсон, Пейви, Тиернстрьом, Джонсън, Лундберг, Флавио, Бангура

СЪДИЯ: Виктор Швецов (Украйна)

СТАДИОН: "Георги Аспарухов", София

УСПЕХ И НА 3-ТЕ ОТБОРА ДОВЕЧЕРА  ;)
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Ебаааго 1.40 лие коефициента за назе, таваа притеснително деба
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Не одите ли на мач бе кукли благи ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Одихме!!!! ;D ;D ;DЯ,Министъра и един колега-съдия,а Илюшин ни зема билети,та бееме заедно.Тука сакам да му благодара официално,за тва къде ни свръши таа убава работа и да му са извина,къде си не земахме довиждане,ма кат тръгнахме да излазаме и навалицата ни изкара навънка,та не можахме да видим,къде остана.Извинявай Илюшин,другия път кат са видим ше черпа бирица.А мача-маани,маани...Страшна работа,скоро не съм са кефил така на мач.Тоя път съм горд с тоа отбор 8) 8) 8)
Активен

илюшин

• Пустиняк
Нема кво да са извиняваш, ние останаме малко повече що помагаме на един момък със счупен крак и патерици да са качи по стъпалите. Иначе мача млогу добре, повикаме, порипаме, попцуваме съдията (Убавеца не беше солидарен къде него и он си го пцува).
Активен

илюшин

• Пустиняк
Група "C"
1. Спортинг (Лисабон)
2. Лил
3. Левски
4. Гент

Група "L"
1. Порто
2. Бешикташ
3. ЦСКА (София)
4. Рапид (Виена)

Горе-доле прилично, На Левски като че ли маааааалко по-бива
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
приличен жребиии, нема големи отборе, ма и тия ни стигат, доно барем отнящо да измъкнат точки тия наште калитаре
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Левскарете моо и да земат неко мач-особено срещу белгийците.ЦСКА-то немат шанс-съответно може би тука срещу Рапид,ма пак а съмнително като съ има в предвид къв героизъм беше равенството с уелсците тамка.Та класациата-Левски -3-ти не отваат нагоре,,ЦСК-четвръти и они съ съсредоточават у вътрешното пръвенство ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
Най-важното е, че с Министъра и Убавеца ше направим още 2-3 мача куто сношния, и дано пак такива емоции да имаме ;)
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Преди манко излезнаа и програмите за мачовете от където се види, че за ЦСКА става още по-тегаво. Ама нема са предаваме. Ша одиме, ша викаме па к'во сабя покаже(особено срещу турчетата)
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

svetoslavt

• Гостенин
Най-важното е, че с Министъра и Убавеца ше направим още 2-3 мача куто сношния, и дано пак такива емоции да имаме ;)
Ми къ?Ния снощи по път за Ботевград вече правееме сметки,как бъш да поподредим работите за дългата поредица от мачове на Левски в ЛЕ ;D ;D ;D
Активен

ministur

• Гостенин
И само Левски обичаме тееееееееееееееее  ;D
Я още си дира гласа и ми са чини че и утре нема моа го намера  ;D
Ей и на другия мач у същия състав да сме щото ако некой липсва и недай Боже Левски не бият,ша го приема за фатализъм  ;)
Я са надевам да зимат наще отборе точки щото от догодина лапаме бибата с убавия ни коеф. щото он важи 5 години мисла-демек от 2011 отпада   ??? И тогава нема ни са падат да играаме с кондукторе и млекаре ми ша си додат грамотни отборе ... ;)
Активен

• Пустиняк
А на мене ютре ми е дерби кръваво с Ботев Димово ???
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Ма Краси тва май ше е мач Бдин-Бдин2.Или тия ше рипнат да са доказват и ше берете ядове ???.Ма оня ден кат приказвахме за тия ваще мачове с Илюшин и той е на мнение,че тия отбори около Видин ше ви рипнат повече от Белене и Самоводене ;D примерно...
Активен

• Пустиняк
Ми такаа - вианги е така ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 21 запитвания.