Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149110 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #870 -: Септември 26, 2010, 10:31:18 »
 „Бдин” Видин победи с 5 на 0  „Гигант” Белене

„Бдин” Видин победи с 5 на 0 непретенциозния отбор на  „Гигант” Белене. В  мач без никакво напрежение видинчани властваха на терена и освен петте гола пропуснаха поне още дузина. За съжаление в коректния мач, без нито един картон /главният съдия Симеон Къчовски почти нямаше работа/ и двата отбора завършиха мача с контузени игарачи. Много неприятна травма – счупена китка – получи в 39 минута на мача Николай Учанов от гостите. При едно безобидно единоборство с Борислав Борисов той падна лошо и веднага бе заменен и откаран с линейката в Спешния център на МБАЛ”Света Петка”. Състезателят на гостите бе гипсиран и след края на мача си тръга с отбора. Момчил Милчов пък бе сритан лошо десетина минути преди края и също бе откаран в болницата за снимка. Иначе самият мач премина в тотален превез за „Бдин”. Още в 5 минута капитанът Борислав Боянов отправи силен удар, но  вратарят на гостите Красимир Павлов отби, а при последвалата добавка на Любомр Цеков с глава, стражът на гостите хвана топката. Последваха още четири чисти голови положения за „Бдин”, но отново Любомир Цеков, Борислав Боянов и Марян Станчев не успяха, а Любомир Цеков удари и греда. В 22 минута обаче след едно добро центриране на Борислав Борисов, вратарят на гостите отби с усилие, но топката попадна на волето на централния защитник Виктор Младенов на дузпата и той със силен шут отбеляза за 1 на 0. Последва втори гол. Негов автор бе Любомир Цеков в 26 минута. Опитният Иван Гемеджиев  направи поредния си великолепен рейд по крилото и  центрира, а Любчо Цеков бе безпощаден и отбеляза с глава за 2 на 0.  Минута по-късно отново Любчо Цеков бе на позиция след центриране на Ангел Цолов, но топката поадна в ръцете на вратаря на гостите. Последваха куп положения за „Бдин” и в 31 минута падна и третият гол. Отново Гемеджиев проби  със страхотен рейд между ошашавената защита на гостите и пусна топката меко в малкия пеналт, а там Боби Борисов я отклони към Цеков и той с техничен одар реализира за 3 на 0. Полувремето завърши с неприятната травма на играча на гостите и с тотално владение на топката на футболистите на „Бдин”. На  полувремето старши треньорът на видинчани Альоша Андонов направи 2 смени. В игра се появиха Момчил Милчов и Сидер Томов на мястото на направилите пореден силен мач Куатара Мамаду и Иван Гемеджиев. През второата част нещата не се промениха – домакините създаваха положения, а гостите се бранеха. Темпото на мача спадна значително, но видинчани вкараха още два. В 51 минута Любомир Цеков оформи хет-трика си с гол след хубаво центриране на Боби Борисов, а в 74 именно Борисов реализира след хубаво подаване  от дясно. Мачът се доигра на една врата през втората част и само липсата на шанс не доведе до още попадения във вратата на гостите от Белене. В следващия кръг, на 3 октомври „Бдин”  гостува на „Ситомир” Никопол, а на 10 октомври от 16.00 часа е домакин на „Академик” Свищов. На 29 септември от 16.оо часа „Бдин” приема „Ботев” Димово на стадион „Бенковски” в мач от 2 кръг от турнира за Купата на Аматьорската лига.

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

ministur

• Гостенин
« Reply #871 -: Септември 30, 2010, 09:24:37 »
Тая вечер е поредното Българско участие на Левски и ЦСКА в Лига Европа.Дано не загубят мачовете си и да се представят достойно защото и двата отбора играят срещу най-силните отбори в групите си.
Същевременно Барбуков отказал на Матеус да се виждат по телефона като му казал че няма смисъл да коментират темата национален отбор.Ден след това в интервю за ESPN екзекуторът на Грузия,Малта и Люксембург заявява че се е оттеглил от националния отбор, защото не е могъл да превъзмогне критиките по негов адрес за представянето му с фланелката на България  ??? Демек "Бълагрия не ме обича, а аз съм ебати пича"  ;D
Я сал сакам да попитам защо коги освен наще журналя и тия у Англия от "Сън", "Мирър" го сринаа със земъта он там млъчеше като пребозал  >:( Оти там не ревна срещу некой???? Оти там са не обиди на некой ???????
Успех на наще отбори довечера  :)
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #872 -: Септември 30, 2010, 09:33:44 »
Айде България - Португалия 2:0 довечера и македонците на Испания да се прибират посрани ....

Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #873 -: Септември 30, 2010, 10:33:31 »
Оти там не ревна срещу некой???? Оти там са не обиди на некой ???????

не можа само да разбера докога има да са преекспонира таа тема, така ка сички имат право да го фулат, така ка и ти прайш сага в момента, така и он има право да си реши за кой отбор и кога сака да играа, коту са врне кво, тогава ще седнеш да пишеш за кво са я врнал, по добре да си беше останал да са не едосвам и с него??? а мирните да са уядате с тоа човечец, достатъчно я напрал за тоа отбор къде ни един друг не я, има плното право да рече НЕЩА, и никой му не може каже нищо, там къде играаа по чужбинско си изкарва ляба, и му я дремало дали му са срди някой, що утре па ще излезне и ще тича за пари, а тука коту доде играа за чест и за таа Блгария, епа като го не уважава същата Блгария човека си има и малко срама, коту ниа тука я немаме, а мирните вече, ма не може винаги требе някой къде я от другио отбор да бучне и да ръчне, що ние не умеа да трпиме, кога вкара гол що я вкарал сага а не завчера, кога не вкара що не я вкарал, такива са и едните и другите нема споменавам сини и червени, ама никво уважение към ни един къде барем малко си я фрлил семката и я засял нящо по тиа терене, оо дееба
Активен
не я като да немам, ма би шкял

ministur

• Гостенин
« Reply #874 -: Септември 30, 2010, 10:40:26 »
Пиша щото тава е тема за футбол.
През уя ми е за новобогаташа и пишман гъзара Митьо,ма не ми е през уя за България.
И сакам да ми кажеш помниш ли му последният силен мач за БГ или последният важен гол за БГ?Кога беше?Преди 4 години?5?
Дразни ма че оня ден па са изказа че е играл за рекорди у националния и след като го подобрил са отказа.....
Никой не може да ма убеди че тоя не е най-меркантилния тип в националния-тука за 1200лв даже не поти и фланелката.
Сини и червени не мешам изобщо...
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #875 -: Септември 30, 2010, 10:45:09 »
човеко, иди тури право отпреди Раул, Бергкамп, Оуен, бе кой са сетиш мрзи ма да ги изреждам, ама само един от тех, после тури сички тиа клесове къде играат зади него, и тогава ми обяснявай що не вкарва важен гол ели срещу голем отбор, епа ка? да фане топката от наказателното и да иде да им я мушне самичък ли, аз доколко знам да стане некъв гол са играа от 11 човека, а нашите можат да играат само срещу  Грузия, Люксембург и там къде си изредил, мн ясно че на них ще вкара коту нема кой да напрай една свестна комбинацеа срещу отбор от малко по дурга черга, като земе да ги сравнявате така работите, епа не я мн като за ората ми са чини, але нали си бъбреме за футбол, иди тури един къде нящо по става от неко и покрай него нареди 10 изедника и ми кажи тогава що като играат с голем отбор не вкарва???

а че си мешаш сини и червени си я откровено, тава нема нужда да ми казваш че не я, ка па само на вазе ви пречи, само вие умее сметнете колко гола и къде ги я укарал, и само вие знаате що така и иначе я играл, тава за ненамесването може да го кажеш на неко првокласник, ама тука не врви
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #876 -: Септември 30, 2010, 10:57:38 »
Нема решиме тоя спор двама с тебе.........
Веднага ти казвам че Швейцарците ги влачат на гръб двете им завезди Фраи и Сендерос.
Черногорците - Вучинич и Вукчевич.
Ейре - Кийн.
И па са по-отборе от назе
Сал на нашия му пречат сички околе него.Не че и от них става нещо не ма разбирай грешно.Ма по на Митьо логиката требе сега сички къде играат в що годе сносни отборе като Божинов,Стилян,Мартин да са откажат от национала като отбора не връви и те отнасят фуленето?И кога та критикуват тизе да подвиеш опашка вместо да натиснеш да са докажеш на тия ора от твойта дръжавица че като играаш във космически отбор и зимаш космически пари и тизе требе да играаш космически?Нали?Ама за кво като е по-лесно да са маане и да остане там къде зимат пари.
Я лично не искам и да са връща.
И пак ти казвам нема ние и вие тука.
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #877 -: Септември 30, 2010, 11:04:04 »
е тааа логика по ми аресва, съгласен съм, ако от тука тръгнеме е така, ама има една мн важна дума къде използваш "критикуват", а тука си го обрнаа на подигравка, а тогава вече работите не врват на добре, че Бербатов си има некъв негов си стил къде лично и мене ма изкарав от нерви, че врви, не на моменти са тркаля по оня терен и не знаа къде са намира, да съгласен съм, че моо да докара до полуда дорде рече да му влезне живец в гъзеца съгласен съм, ама наште си го обрънаа на подигравки, а тогава вече къв ще и да си човек, губиш стимул, губиш све, нема ка да стане, да ти я кеф да са доказваш, едно е градивна критика, убава, да та стимулира, друго я да та праат на пет стотинки и то след като малкмо или много си понаправил нещо, тава я, още у првото ми мнение написах че таа тема я преекспонирана, именно от доста по крайните нападки и критики отколко я имало нужда, епа след секи мач само Бербатов го отнасяше, епа що, верно като я най добър от сички, они сакат да влачи отбора, съгласен съм, ама па дай сага като не врви работата само он да го отнася, и само той да я виновен, не я честно, най добрия ни играч го направиме на пет стотинки, за секи мач ни беше виновен, кога вкаравше независимо на кой, кога немаше кой да муне онава зрно у вратата, он па са намери от некъде, може да е срещу слаби отборе, верно я, ама па я бил он, колко и ще да я, нема нужда да му прайме четки що я голмайстор, требе да си го фулиме и да врви на майка си в майка й, ама ме е яд що излаза така, че само он и никой други, ако вкарва, ако не вкарва, ако я контузен, ако тича, ако не тича, се он я виновен, а не требе да е така

тава я, сички му са фргат по грбеца за щяло и нещяло, епа за кво да са доказва на такива ора, къде я смисъла

Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #878 -: Септември 30, 2010, 11:12:26 »
Оджак,знааш че журналята тука не са като тия у Англеа.Тука наще са платени лазда половината.Он нека на тех да са обиди!Да не говори с тех като Стилян.Ма не да са обижда на цела дръжава,он като лидер требе последен да са маане.Я кога играе за Ман Ютд като оня ден с трите гола ми е кеф!Ама не моа да кажа на черното бело и кога не играе и сал подскача си го фула  ;D За тва са имам за обективен щото ако сал го фалех ели сал псувах щех да съм пристрастен  ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #879 -: Септември 30, 2010, 11:19:30 »
тука нищо не я коту при ората, горко му, затава и са и подфргаме тука с тебе, ма като па погледна ониа циганьоре джурналисте по италеа и еспанеа, и там не я лесно да си футбалер  ;D ;D ;D

тогава че земем да постъпим коту Бербатов и стане ли дума за нацеоналния нема да са обаждам тука, па и никъде  ;D ;D ;D па и яла за кво да са уядам с тебе коту они после па ще си идат у БИАД, а азе ще седа дом и ще ма яд да си строша телевидението

ако, нема нищо, барем са разбраме ужким  ;D
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #880 -: Септември 30, 2010, 11:52:04 »
Важното е довечера да сме доволни сички българе от представянето на наще отборе  ;D  ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #881 -: Септември 30, 2010, 11:57:12 »
абцолутно  :D
Активен

илюшин

• Пустиняк
« Reply #882 -: Септември 30, 2010, 12:00:59 »
Я тава го каза още у 9 и половина, ма що ви требваше да са занимавате с безмислени спорове  ???

Ако нема успех довечера -  да пожелаем успех на сички СЗ отбори у сички дивизии у събота и неделя
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #883 -: Септември 30, 2010, 12:06:57 »
Я ако спечела от тото-то ша възрода "Партизан" Червен брег и ша наблегам на СЗ трансфере,на ора къде за едно шише рикия и стабилно мезе че изедът земъта  ;D Мое и ча до Б група а стигнем и да вербувам Убавеца за  личен съдия на отбора  ;D Он предполагам че за една солидна надница мое да отсъди неко дузпа ели засда кога требе....билетите за домакинствата мисла да връват барабар с една 2литровка Плевенско и тънко нарезан суджучец.................... ;D
Дали че има фенове на тоа отбор къ мислите  ::) ??? ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
« Reply #884 -: Септември 30, 2010, 12:14:59 »
Я ше основем фен-клуба, Дудата ше направи фенски атрибути  ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.152 секунди с 22 запитвания.