Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149468 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #885 -: Септември 30, 2010, 12:44:23 »
а азе ще дода да викам против вазе, ууууууууууу  ;D ;D ;D
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #886 -: Септември 30, 2010, 03:06:36 »
идеата а добра,я предлагам да събере у Форума парици манко и да му купиме едно прАсе на тоа отбор за награда като земат неко регионална купа!И 2 каси ,,Алмус" ;D ;D ;D
А иначе-понеже прочето спора за Гелосанио-за тоа според мене -като за умрел-нищо.Некой от вазе да си спомня за Джордж Уеа-Оджак ти го помниш сигурен съм ;)-а да съ сеща ква огромна футболна сила а Либериа ;DМа човеко май неа писал отворени писма до Либерииската преса :PЕли па още по старо време-Брус Гробелар?И да а чул некой за футболната акула Зимбабве!Ма и он си не спомням да а пращал депеши до Зимбабвийския футболен съюз,че а обиден на целиа чрън континет,щото са му казали че а некадърен -щото Стойчо Младенов излундзи 2 гола :PА я моо ви каам ,че последниа важен гол де а наприл Гелчо за ТОЗИ национален отбор беше отпреди да съ класират за Европейското у Португалия -2002 г.   България - Хърватия 2:0 .От тогива Гелчо се а с дежурното-кой ми сра у гащите?За тава-да си глеа там се още несигурното титулярно место у Манчестер и да съ не праи на млого велик-игра дълго време ма не остаи добри спомени.Отбелезвам-я съм ЦСКАР ако некой го неа разбрал.Ма тоа неа истински ЦСКАР.             
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #887 -: Септември 30, 2010, 03:09:27 »
ти не моа бъдеш ЦСКАР, ти си си Чвор отсвадем  ;D ;D ;D

малко спамец не я излишно, хихих
Активен
не я като да немам, ма би шкял

ministur

• Гостенин
« Reply #888 -: Септември 30, 2010, 03:25:04 »
Ейййй тоа Уеа играеше за Милан деба верно бе голем играч,помна като тръгнеше от едната до другата врата сам ги матираше  :D
Я сал не искам некой да си мисли понеже съм от Левски за тва са изказвам така за Барбуков.На същото мнение съм и за миниката перука къде сношка кел файда че фана дузпа куту му напълния кошницата...................и тоа сал да бишнат баща му ми са чини че никой нема са сети за него повече камо ли па да го вика некой да варди  :)
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #889 -: Септември 30, 2010, 07:39:17 »
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #890 -: Септември 30, 2010, 08:00:53 »
ае наздраве за БГ отборите у лига Европа ;)па Беррберина го мааанете ,нее заслужил ча па толко му обръщаме внимание.......айдеЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Българииииииииииииииииии......
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #891 -: Септември 30, 2010, 08:12:30 »
Айде,Българи-юнаци.Бой по циганската маала на Испания!Я мисла да земем да възродим некой култов отбор на СЗ,например"Червено секирче" Косталево ;D и да гоним верно Б група.Домакинствата ше са емблематични,па на гостуванията,ако идем-идем,ако не чекаме следващото домакинство ;D.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #892 -: Септември 30, 2010, 10:57:37 »
Айде,Българи-юнаци.Бой по циганската маала на Испания!Я мисла да земем да възродим некой култов отбор на СЗ,например"Червено секирче" Косталево ;D и да гоним верно Б група.Домакинствата ше са емблематични,па на гостуванията,ако идем-идем,ако не чекаме следващото домакинство ;D.
Специално за  гениния ;DЛишиха от домакинство за два мача четвъртодивизионния Селияк. Тимът от Стубел ще трябва да плати и парична глоба в размер 250 лева. На извънредно заседание Дисциплинарната комисия към Областния съвет на БФС в Монтана разгледа докладите на длъжностните лица на мача Селияк – Ленчо /Якимово/ от V кръг. Както „Конкурент” писа, срещата бе прекратена в 87-та минута при резултат 2:2, след като футболисти на домакините се нахвърлиха върху главния съдия Йордан Тодоров, който отсъди дузпа за гостите. Цветан Фачиков, който изрита рефера в глезена е със спрени състезателни права за една година. Още двама футболисти на Селияк изгоряха. Осем мача пропуска Петър Иванов, а две срещи ще почива Пламен Петров.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
« Reply #893 -: Септември 30, 2010, 11:07:54 »
добре са го били малко му е....... ;)у село дузпа у крайо на мачо се не дава........биии съдята по главата бии бии.........па и им неее за пръв път да ги млатат......нали се облачат у съседното село после крапчене..............удрииииииииииии ;D ;D

и пламен и цецо са ми род...........дреме им на уевете ....они са на по 38-40 годин..... ;D
« Последно редактиранье: Септември 30, 2010, 11:10:35 от Генин-Стубел »
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #894 -: Септември 30, 2010, 11:26:56 »
бих казал-млого лоша вечер-за съжаление за сеги Иберия-БГ-5 на 0 :(
ПП:Продължавам да твърдъ ,че Левски за съжаление имат много сериозен проблем с вратарете.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
« Reply #895 -: Септември 30, 2010, 11:28:21 »
бих казал-млого лоша вечер-за съжаление за сеги Иберия-БГ-5 на 0 :(
ПП:Продължавам да твърдъ ,че Левски за съжаление имат много сериозен проблем с вратарете.......

могу силен е проблемо с тоя калъф де сега е на врааата >:(ма я мисла че скоро нема да варди пак...........пу...спирам се че сам бесен.........

слаб мач и за халфовете,както и защитата......нема ги нигде днеска.....
« Последно редактиранье: Септември 30, 2010, 11:31:02 от Генин-Стубел »
Активен

ministur

• Гостенин
Начи ако не бе Жоро Вратарчето барем щехме а паднем с  по-малко  >:(
Цел свет го научи че ако му бие 3 удара от 30 метра единия е сигурен гол.
Тоя отдавна си изпе песента за Левски ми сега подочувам че го налагат за да го продадат ма ако играа така не виждам кой мое го земе камо ли пари да даде!Като цяло отбора не игра абсолютно нищо,забравихме че имаме ляво и дясно крило първото полувреме.Защитата ни е трагична и всеки един голям отбор като Спортинг ще ни разкрие.Берое как ни изиграха с дебелогъзия Иванов не е истина просто.......Рабех на шише водка ще играе по-добре от него........................ >:(  ;D
Истината е че Спортинг изобщо подходи супер сериозно и мобилизирано с оглед на тва че бил у "криза" и това за такъв отбор е фатално за нас.Като да кажеш че Байерн ,Милан ели Ливерпул са у криза и ако играам срещу них ша земем нещо.Такива отборе винаги ги реабилитираме точно българските тимове па даже и национала ни.
ЦСКА като винаги изнесе силен мач у евротурнирете имаха положения и двата отбора но с повечко късмет и тоя вратар можеха да земат точка...
« Последно редактиранье: Октомври 01, 2010, 11:07:18 от Министър »
Активен

Чвора

• Пустиняк
На ЦСКА отбора а слаб точно щото не зима такиви мачове.....некогишното ЦСКА мое у пръвенството да съ усере,ма на вънка винаги праеше  нещо люто геройско.Сеги и срещу Бешикташ и срещу Порто на практика от  2 равни не зе ни един.Отделно не знам дали и двата отбора не подцениха мача,и трето-тогива ЦСКА-то зимаше големи мачове,щото иваше големи личности у отбора..сеги -по тоа въпрос ша замълчъ.... :(
Оф за Левски кво да каам...въпреки явниа ми скептицизъм ,тайничко са надявах на равен след победата над Генк....мислех ,че некък ша ги окрили...ясно а ,че Спортинг у  никъв случай немаше да подценът мача.Ясно а и друго-немаме потенциала ,,да играаме футбол"срещу такиви отбори-..и тука мисла ,че грешката неа само на играчите,а и треньорете има над кво да съ замислат....
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Значи,апсеютно съм съгласен с анализите на Министъра и Доктора,обаче имам едно питане към Министъра:Моеш ли да ми дадеш един смислен отговор или предположение,кво изобщо прави лицето Руслан Михайлов в отбор,като Левски(па и изобщо в БГ футбола).Лицето Р.М.изпълнява функцийте на треньор на вратарете. :DСъщото лице има около 2,5 официални мача за Левски и още неколко мача в други отборе-тва е!Ма вратарския пост е малко специфичен и не мое треньор теоретик(напр.Моуриньо) да та подготви правилно.Помните ли в ква форма беа вратарете на Левски,кога ги тренираше Валентин Захариев?Кой и да туриш на вратата,нема да сгрешиш(освен ако не туриш Малката Перучка ;D)И Петков,и Митрев,даже и Цв.Димитров беа много по-добри отколко сега.Я са сетете в кво състояние са вратарете на Славия-МБоли,доде некъде от Гърция,па преди тва одил до Япония,ма са не знае по ква работа.Попадна на читав треньор и сега е национал,ма след него веднага са показа Стефано Кунчев и показа,че става.Ами Марио Кирев-в Ювентус.Не мисла,че Г.Петков е приключил,на таа възрас вератарете са в силата си и мисла,че мое да поиграе на ниво,още 4-5 годин,ма требва да свалат Б.Михайлов,та да изгонат Руслан от Левски и Ники от Нац.отбор(тоа верно не стаа).Благодаръ за фниманието 8)
Активен

Чвора

• Пустиняк
Връщам жеста и казвам ,че и я съм съгласен с Убавеца.Трагедиата според мене ,а ,че наще големи отборе-иам предвид софийските -винаги у ретроспекциа погледнато са имале големи вратаре.Мисла,че нема смисъл да са връщам на имена като Джони Велинов ,примерно,Лафчис,Румен Горанов-у Локото,Гугалов у  Славия,ели па самия Боби Михайлов.Да ама сеги като погледнеш-нищо-у никой отбор с изкючение на Славиа може би....начи нещо у основата,у целата система куца.....Верно а ,че Гошо Петков сеги примерно требва да а у най- големата си сила-има опит за половин отбор,а физически се още е у връхова форма-ели поне се предполага-а глей-от годин на годин пропада....За Миничката Перука-неща да отварам приказка-пълна пародия-и то не щото а на Б.Михайлов син,а просто щото си не става.ЦСКА-МБоли-продукт на чужда школа под наем-след ньего-освен я да иам да съ заложа -моо и да а по успешно ,от туфлеците де съ изредиа миналата годин и беа по-ярко изявяващи са у чалготеките отколко на игрището......а вратарскиа пост а особен-там требва да си личност,не моо да си сал футбалер...и то личност де моо носи отговорност и да тръка слъзи от яд и спортна злоба и кръвави цифки  от смели улазаниа и себераздаванье,ма да играа секи мач като за последно.......и същевременно да мисли докъде играа-от сички постове вратарскиа сака най-бръза и трезва преценка...
Активен

Страницата е създадена за 0.188 секунди с 25 запитвания.