Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149471 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
ша кажа 2 приказки и я деба. ;)праф е убавеца и стоянчо .у левски винаги е имало добри вратари(вие пропущихте здравков) но както и да е.значи за гошо петков съм много противоречив.още дорде беше у славия баш баш го не аресвах,праеше сал маймунджалъци.верно силата му беше у излизанията у високите топки.сега завалията го нема нигде никъф там.у ква форма е си знае сал он ма с тия цигари и тва пиенье ???!!!!знам ли.лично съм го видвал у троян плаза у гр.троян къ помпа и пуши па и не сал там.......за мен той си е вратар но не за Левски вече.що тоя му е енти мач де проваля отбора.незнам ду кога ша го тръпат ,ма май нема да е за длъго......баткоф му е скроил капата .......оп забрайх,за да взимат левски краси ангалски(мисла че он неее лош вратар)значи нещо се слочва там вътре.....ма паживьом увидем ;)
Активен

ministur

• Гостенин
За пръв път от ного време насам ЦСКА имат по-добър вратар от Левски.Я лично за мене след Ненад Лукич по-добър не бе вардил на червените доде са не появи Мболи.
За Вальо Захариев съм съгласен он човека и тренировки съм му гледал,личи си че си разбира от  работата.Руслан сички ни е ясно що го дръжат у Левски нема кво да са абим..................
Гошо пак казвам че искат да го продадат нанекъде и за тва независимо ква му е формата го пущат да играе.Къто и Генин е казал едно време тоя с тва измести Ивнаков че беше сигурен в излизанията...............сега нема нищо общо сакаче не е той видееме и вчера при единия гол че излаза и ма фана за уя >:( Лошото е че ако продължава така нема го земе никой.Другият вариант е да го пускат сал у БГ мачовете щото срещу класни футболисти са усира до плешките.
Яд ма не щото Левски играа зле,яд ма е че специално снощи НИЩО не играа................ >:(
« Последно редактиранье: Октомври 01, 2010, 09:46:47 от Министър »
Активен

masok

• Гостенин
според мен са за бой...... ::)подходиха несериозно към мача барабар с треньора и директуро ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Валери,прав си.Чесно казано-силно се надявам да се промени нещо -у Левски задължително вратаро-щото отбора дори и хипотетичен, ма има некъв шанс у Европа.Сношка от 5 гола 3 беа вратарски-сучи го връти го-така вида я работите.У ЦСКА-понеже не моо сменат 9 човека-барем манко по-адекватни нападателе.Дай Боже да се промени нещо....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ministur

• Гостенин
Е кво сериозно????????? Батков поне днес беше прав като каза че са били като *камбиджойци*-пътуват ми за тоя важен мач със жени,деца,любовници..........................макар че не съм им позволил я тава своеволие не вервам да не имал той последната дума он като собственик ма къто и да е................................
Активен

masok

• Гостенин
ма ние сме се угледали у петков. а мънинкото момченце йовов >:(те тия две екземи ако изрежат мое и да е добре..... ;)стояне шанс има,ма ше ги видим на 21 октомври срещу лил ;) :)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Дай Боже да успеат.Мене ми се види ,че мачовете на Левски с Лил дом,и на ЦСКА с Рапид-ша бъдат решаващи.ако отборете биат-мисла,че работите стават интересни.Паднат ли....ясно а кво става....Рапид ми се видът и они лабави като ЦСКА,а наще ако манко се по-концентрират-спецялно австрийците мо да излъжат и да ги биат с гол разлика.Виж за Лил не моо кажа нищо ,манко са ми тъмни така....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

svetoslavt

• Гостенин
Абе и на мен френските отборе са ми малко мътни(що мраза сичко френско,та и отборете им не гледам),ма мисла,че Лил не е тоа отбор от преди 2-3 годин къде беа се в тройката на Франция(гнус,гнус....)и играеше в ШЛ(да не дава Господ).Ма се пак не е и тоа отбор,къде в него играеше Вл.Манчев(яка борба да не изпадне в Лига2.
Активен

masok

• Гостенин
въпреки осъкатения състав,заради наказанията на 3-ма от нашите.днес ,,Селяк,,-Стубел е гостувал на Бойчиновци.срещата е завършила 2-о за ,,Селяк,, ;) ;D...........удриииииии :)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Генин,да не гоните промоция за В група,що кат гледам бая села вече играат там.Само ма е яд,че"Алмус биър"(Сталийска махала)не можаха да искарат целия сезон,па сега ги незнам дали играат изобщо ???.
Активен

masok

• Гостенин
Генин,да не гоните промоция за В група,що кат гледам бая села вече играат там.Само ма е яд,че"Алмус биър"(Сталийска махала)не можаха да искарат целия сезон,па сега ги незнам дали играат изобщо ???.
промоция уя ти ;)кат са слаби другите ние си ги биеме....ма ни пари имат кат ората ни па стадион.....просто момчетата имат желание за игра па макар и без парици.просто не обичат да губат ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Мъже - мойте тикви от Бдин са десет процента мъже, 10 процента кандидат мъже и другуто са ... свински-не мити чирва-лайна общо взето 80 процента говна- Убавец да знаш не съм доволен и таа годин от тиа - и от тренера не съм ??? Андонов ни подведе ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

ministur

• Гостенин
За довечера съм пустил на тото наще да не загубат,Португалеа и Италеа да бият,па ша видим кво ша стане.Наще ного са чудих дали да ги барам изобщо ама коеф е убав и изкушава.... ;D Дано довечера и наще поиграат манко футбол че досега сал дреите им играеа...................мола са и они да са заложиле на тех си да си изкарат неко лев,сал тогива вече ша си дадат зор да бият  ;D
« Последно редактиранье: Октомври 08, 2010, 03:39:50 от Министър »
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
\наще че биат бе  - с 2 на 0 ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Да са надаме оня бръзия от Враца да избухне нещо иначе не видим кой може да вкара гол, що  тия нападателе, къде ги е зел имат по-малко голове общо от Светлин Цветков (Ботев Димово) тоа сезон  ;D
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 25 запитвания.