Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149104 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #1095 -: Февруари 26, 2011, 10:21:10 »
така викай и кога падате, ;)ма понеже редко висе случва да биете вие позволено да викате...... ;D ;D ;Dако не да ви го подавам............ :)дано разберете правилно........ ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1096 -: Февруари 26, 2011, 10:26:08 »

Абе не видите ли че гришата ганчев па е шампион :smeeeh: :smeeeh:Тва е ташак другуту -  :ninji:

1. Литекс (Ловеч)                     15   11   4   0   25:8    37
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                     16   10   2   4   33:18   32
 3. Локомотив 1936 (Пловдив)           16    8   5   3   30:14   29     [1 0 1  2:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. ЦСКА (София)                       16    8   5   3   25:16   29     [1 0 1  2:2  3]
 5. Черноморец Бургас (Бургас)         16    7   8   1   13:8    29     [1 0 1  2:3  3]
 6. Локомотив (София)                  15    9   1   5   31:18   28
 7. Берое (Стара Загора)               16    7   5   4   16:15   26
 8. Черно море (Варна)                 16    8   1   7   18:21   25
 9. Славия 1913 (София)                15    7   2   6   25:20   23
10. Монтана 1921 (Монтана)             15    4   4   7   17:21   16     [0 1 0  0:0  1, -4 обща ГР]
11. Калиакра (Каварна)                 15    4   4   7    9:19   16
  • [0 1 0  0:0  1, -10 обща ГР]
12. Академик (София)                   16    3   4   9   11:22   13
13. Миньор (Перник)                    15    3   3   9   18:30   12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Пирин Благоевград (Благоевград)    16    2   5   9   10:22   11
-------------------------------------------------------------------
15. Сливен 2000 (Сливен)               16    2   4  10   12:23   10
16. Видима-Раковски (Севлиево)         16    2   3  11   12:30    9
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

vilarin

• Гостенин
« Reply #1097 -: Февруари 26, 2011, 11:14:40 »
Паднаа ме дееба...Ма па и нищо не играме...Я не знам тиа двата отборе...не беа ли на пудгутовка...негде..Еба тиа момчета..Аку тва а футбол.....Кашмер..Уно беше ританье.. уно беше чеплезенье..И ръганье и пюванье..Грандуве....Съга ше натиснат пудрастващиа курватор у студецки град...И чалгарниците па там...Дваесе иляди лева заплата у тоа мор...Дивутия....Смрадуве сме дееба та сме са избендриле....Що не земем да ви ебем майкята не сичките....
Активен

• Пустиняк
« Reply #1098 -: Февруари 26, 2011, 11:29:34 »
Даа мале - така е  ;) И съга Гара пие с Платини и си пипат дембелетата ;D
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #1099 -: Февруари 26, 2011, 11:41:01 »
Даа мале - така е  ;) И съга Гара пие с Платини и си пипат дембелетата ;D

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

amigoto

• Гостенин
« Reply #1100 -: Февруари 27, 2011, 12:57:43 »
Я за тава дека изгониа Тонев имам сал един отговор !
Да не остане Лефски с човек по -мининко и до отиде на 5-6 !
Или може би го изгониа , щото Йовов го рита неправилно по кокалчетата , а Минев му удари неправилен шамар , и он неправилно си подложи бузата !
Активен

• Пустиняк
« Reply #1101 -: Февруари 27, 2011, 01:00:22 »
Маниги пъ ти бе - они съ радват така един на друг ;) А оно цецекато можеше да ги укара тиа 5-8 - ма тото :smeeeh:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1102 -: Февруари 27, 2011, 01:35:57 »
А честито лескарчетаааа! :smeeeh:
П.П. Сеги моа грацки, Юпчо, нема смее са а са яви барем един месец...! :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1103 -: Февруари 27, 2011, 01:55:25 »
я куто лескар виде къ почна мача и пойдо да дирим жилезо на запиням - реко си язе тоа мач съм го вече гледал
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1104 -: Февруари 27, 2011, 02:26:02 »
Глейте сеги,я бех там на работа и не беше смешно-беше си Бейрут!!!Може да съм ЦСКА-ар,ма си отбих агитката им! За мое съжаление,бех у центъра на събитията...
Иначе съм абсолютно съгласен с мнението на Пожарния-не струват да си фрълиш сопоя на тех... >:(
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1105 -: Февруари 27, 2011, 02:31:31 »
лелеи - малей - кааш имаше  :udri: :udri: :udri: :udri: ма те одат тама не да седът кротко ми да бесчинстват и да чупат
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1106 -: Февруари 27, 2011, 07:30:54 »
Па но понеже сичко у Териториата е еталон за напредничавост,икономически просперитет,социална загриженост,справедливост и политическа мъдрост,та и ритнитопковщината а така-красива игръ,играче като от Испанското пръвенство,агитките-сал от херувиме.....докъде целата ни дръжава е лайно,футбола и свръзаните с ньего ша са коричката на тава лайно....
изрично подчертавам ,че приказвам за т.н. елитна футболна лига.Ентусиастете у В и Окръжните групи са съвсем друга бира и според мене тиа ора са на несравнимо по-високо морално ниво.А у последно време се замислям дали и спортнотехнически не отваат на по-добре от елитните тунбаци :smeeeh:
« Последно редактиранье: Февруари 27, 2011, 08:39:24 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

amigoto

• Гостенин
« Reply #1107 -: Февруари 27, 2011, 08:18:46 »
Ей , не знам квоа да му речеш , ма я не съм си бил така женъта , ка чорбарите ги биа сноще ! :udri: :udri: :udri: ;D ;D ;D :duhovata: :duhovata:
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1108 -: Февруари 27, 2011, 09:46:23 »
Само да реча две-три приказки по съдийството,що Министъра неофициялно ма е подканил.Не мисла,че има съдия къде мое да обръка тоа мач,освен ако не е най-големия неграмотник или тотаджия.Та Левски не показаа,че сакат да го спечелат тоа мач,то па грам живец немаше,агресия,па да са фрълиш малко със спортна злоба.Тия си беа слекле гащите от началото.Д-р Генов съвсем авторитетно приложи еднакъв критерий при отсъжданията,още от самото начало пресече в зародиш опитите за груба игра и каруцарски провокации,а по отношение на ч.к.на Тонев не изключвам да е точно за провокация или за обида на съдията(да не забравяме,че иронични коментари,ръкопляскания и др.подобни също са броат за обида).Имаше две ситуации,къде си беха за жълт картон-едната за Левски,другата за ЦСКА,тука ми направи лошо впечатление тва,че Генов пропущи да ги покаже тия картони,а за играча на ЦСКА щеше да е втори,той му го спести та после му са наложи да не показва и на левскар,та да уеднакви критерия,ма ако изгониш играч на единя отбор са не знае накъде ше са обръне мача и дали ше са стига до ситуация за картон за другия отбор.Тва са само факти,не мисла че Генов е повлиял на мача негативно или на резултата,даже мисла че тва може да му е последния мач на тия два отбора(теоретически може да им свири още два мача-един за купата и един от следващото пръвенство,щото на 45 години спира със съдийството,ма може да свири до края на календарната година) и мисла че футболистите беа наясно,че ше са опита да опази името си чисто поне в края на кариерата си и нема да позволи лекета да му са катерат по гръба и той да ги тръпи,щото видиш ли,некой президент не е доволен и винаги моот да намерат за кво да го накажат.Не знам забелезахте ли,че без много да тича винаги беше близо до ситуацията и зимаше правилно решение,тва е готов,рутиниран съдия.А не като тия сегашните младоци-на 22 годин свири в А група.Ма алооууу,та ти не си гледал толко мачове по телевизията,колко са ти нужни та да свириш на най-високо ниво.За асистентите-много добре!Една явна грешка на Н.Ангелов при ситуация на Спас Делев,ма я тука го оправдавам,щото когато играча който е в засада(или не е ) е пред тебе,а не в другия край на игрището е много по-лесно да сгрешиш,просто ъгъла под който гледаш е много несгоден и тва винаги са зима предвид от съдийските наблюдатели при поставянето на оценките.Мисла,че Минев направи голема грешка,че нафули Ангелов-сега ше трбва да оди да му са извинява по Самоков що тоа си пада малко разбойник и нервак и незнам дали нема да рече да си защити честта извън терена,а Тогава Минев нема да има никакъв шанс :smeeeh:.Другия асистент-Веско Мишев както винаги точно,коректно,момчето е журналис,публична личност и не може да си позволи да пише по футболни въпроси,а да става за смех и на врабчетата с отсъжданията си.Четвъртия съдия-Сашо Костадинов получава най-висока оценка от мен,не допусна нито една грешка при вдигането на табелите за смените и най-важното никой от резервните скамейки го не теглИ,влачИ и бИ за цел мач.Що обикновено кой кви претенции има къде другите съдии си го изкарва на четврътия,той винаги му е подръка :smeeeh:.Тва ми е скромното мнение,кой не е съгласен с него,значи не разбира :smeeeh:.Благодаръ за вниманието!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1109 -: Февруари 27, 2011, 09:58:10 »
Амин! :nazdrave: ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 22 запитвания.