Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 252   Надолу

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149380 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mechka

• Гостенин
 я сакам тука да поздравим сички лефскари със първата победа у европа на ньиния отбор от 3- 4 години насама. (добре че играа с некви пълни аматьоре - я след мача дигна 2ма от ниь да ми мажат къщата :)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Прати ги после и при мене и фани некой од юношескиа за общаци.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
И я съм левскарче и се радвам  ;D те тука един материал, който писа за фен клуба на цска у видин. Они мног са радват и се натискат да ме черпат, ама че бъде другата седмица. оно материала излезна днеска у видинския мост, а ютре че излезне у конкурент

---------------------------------------------------------------

Видинският фен-клуб на ЦСКА бе гост на „Х национален събор на клуба на привържениците на ЦСКА – Шабла 2009”

Нашите фенове спят в къмпинг „Видин”

От 10 до 12 юли в местността „Тузлата” край Шабла се проведе „Х национален събор на клуба на привържениците на ЦСКА”. Видинският фен клуб на „Армейците” бе един от участниците в събора. Това е пето поредно участие на видинчани на ежегодните събори на фен клуба, съобщи председателя Янко Веков. Всяка година от ръководството на централният фен клуб избират различно място в страната, където многобройните фенове на ЦСКА си дават национална среща. Според Янко Веков, видинчани ще направят всичко възможно до година да са домакини на националния събор, като мястото на провеждане ще е „Божурица”.  Над 250 фенове на червените от цялата страна се стекоха в Шабла за да се срещнат и повеселят след не лекият сезон, който направиха техните любимци. Естествено събора премина под организацията на колоритният шеф на националният фен клуб Димитър Ангелов – Дучето. Видинчани бяха една от най-многобройните групи – 15 души пропътуваха над 750 километра до Шабла за да се видят с другите най-върли запалянковци на любимия тим. Мястото на срещата накара видинчани да се почувстват буквално казано в свои води, защото къмпингът се наричаше … „Бунгала Видин”!!? Не , няма грешка. Къмпинга преди няколко години е бил собственост на община Видин, но според сегашният собственик бай Сашо Даскала, той го е купил от бившият кмет на Видин Иван Ценов за … 4 хиляди лева! Мястото е от два декара и е буквално на морският бряг, но…. вече не  е на община Видин. Все пак, там се гуши още един парцел, чийто собственик все още е община Видин и според местните хора вече е бил огледан от кмета на Видин и от един от неговите заместници. Дали това е така и какво ще стане с това апетитно място собственост на общината ще покаже времето. За приятното изкарване на събора тарторите бяха организирали турнир по футбол на малки врати, табла и карти.  Видинската група се представи повече от достойно, като се включи с два отбора във футболният турнир. Въпреки героичната игра на Любо Перчински, Ивайло Георгиев, Янко Веков и компания, видинчани не успяха да грабнат купата, но завършиха на призовото трето място. Първенец на футболният турнир стана тимът на феновете на ЦСКА от Перник. При надпреварата по белот, обаче двойката от Видин Любен Перчински и  Виктор Иванов грабна първото място сломявайки съпротивата на доста надъхани майстори на картите. Видинчани освен, като най-многобройна група се откроиха и с най-малкият фен на ЦСКА – шест годишният Билян. След интересните игри събора продължи с пищен банкет в местният снек-бар „Аквариум”, като видинчани и тук се представиха повече от достойно. На самият банкет Дучето просълзи многобройните фенове на ЦСКА с прочуствена реч, която естествено изобилстваше с думите „Шампиони” и не до там толкова цензурни думи срещу вечният съперник от синият клуб. Бурната веселба продължи естествено с песни за любимият тим, които стреснаха съня на летовниците в околните комплекси. Видинските фенове споделиха, че  са установили приятелски отношения с педставителите на най-младият фен клуб на ЦСКА в страната от врачанските села Зверино и Игнатица, които са били едни от най-атрактивните на събора. Още от тази седмица видинският фен клуб започва своята подготовка за пътуването за предстоящите мачове на любимият  ЦСКА от шампионата, купата на страната и евротурнирите. Не на последно място е и подготовката за домакинството на Видин на XI-ят национален събор на привържениците на ЦСКА. Както се казва, всичко е в организаторските умения на членовете местният фен клуб, а те са доказали, че тези неща ги умеят.       
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

mechka

• Гостенин
Малее, не моам да повервам че Иво "Видина" о още жив.
Активен

masok

• Гостенин
а ти кой си?и кво прай анатоли нанкоф там? ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно сас седем души нема ка да биате.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

• Пустиняк
Уба ;Dви сте!!
Активен

Gaspoud

• Гостенин
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1100722800
....кога ша ги стигнеме бразилците питам аз?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Каде са тиа бразилци бе?Неква бразилка глеам само се а враголила на чершава и си почива.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Gaspoud

• Гостенин

Активен

• Пустиняк
Те от мене новина. У петък одиме я, кмета на Видин и общинския съветник цецо Иванов на среща с Бдин. Там у съблекалнята стана ясно, че общината, че рече кмета, че помага на отбора да улезне у Б група. десет годин се мъчиме и не можеме. или на баража отпадаме. Та те така кмета рече момци ритайте ние от общината че се погрижиме да си имате сичко. Оно и треньора каза, че момчетата са навити да се борът за пръво место, що нема файда да си втори, пети или десети. У събота па оди на мач от турнира Ружинско лето. Они организаторите от общината беа заебали секъкъв регламент. Моят Ураган требеше да игра ес бело поле, ама оня белополчанье заклали три ягънца и приготвили банкет на Бдини и ги викнали да играат от техно име. Я знаех това ама кво моа да напраим ;D Сичките у общината ги яд на назе що сека годин ние зимаме купата и ни преебаа. Да ама купите не моа ни земат. И никоги нема да усетат радоста от това да се събереш у кръчмата след мача и да се радваш на победата. Ама кво да се прай, къто нема регламент.  У секи случай ние паднаме от Бдин, а не от бело поле. така и че пишем у вестниците. Това показва  иоще нещо - що нашият отбор е стойностен щото с него Бдин изигра първата си контрола. паднаме 5 на 1 , ама оно момчетата от бидин си тренарат двуразово исе си професионалисте, а мойте пият двуразово и те така за кеф се събират. Те ви те снимки от срещата с Бдини и от турнира. ;D 
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Абе баце Краско мене най- ми аресаа съдиите,особено тоа у лево-женска сак чее да е. ;D ;D А па главнио рефер си а бръкнал у джебовете и ного съсредоточено играа джобен тенис лаесе! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

• Пустиняк
Ми она Еленка  е убава и бая псувни отнаса. А Велри минков знам ли ... мое верно да се бара за ташаците ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Абе баце Краско мене най- ми аресаа съдиите,особено тоа у лево-женска сак чее да е.

абе па она верно си е женска, ама требва да са погледне по от близо фотката, а тука баш немоа да стане
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Бе то са види добре-ма тя май си нема боски сирота,куто батерия от 4 волта и полвина а сиромашката...!Я бих и предложил квото там има-да го намаже с йод,да и мине...! ;D ;D ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 252   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 22 запитвания.