Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149158 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #195 -: Септември 15, 2009, 07:17:05 »
Краси,с тебе ше имаме общи теми за приказки.Ако правилно сам та разбрал си некъв шеф вав ФК"Бдин".Я сам от тия каде баш ги не аресвате-що сам футболен садия.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #196 -: Септември 16, 2009, 03:38:10 »
Краси,с тебе ше имаме общи теми за приказки.Ако правилно сам та разбрал си некъв шеф вав ФК"Бдин".Я сам от тия каде баш ги не аресвате-що сам футболен садия.

Що да ги неаресваме. Аресва ме ги. Ако не сте вие с кой че се извиняваме и кого че псуваме ::) От три мача до съга на Бдин /три равенства с Етър 2 н 2 като гост и с Балкан у Видин 0 на0  и с Рилецо пак у видин 1 на 1 / сичките свирия къкто требе. А на баража у Ботевград с Микрево пастата бе перфектен. Сички съдии у колегията у Видин са ми приятеле. Ние сме цивилизована работа 8)  Те кои че ни свират таа събота у берковица.

Софийска съдийска бригада ще  ръководи мача на „Бдин” при гостуването на отбора в Берковица на „Ком-Миньор” тази събота. Главен съдия е Богомил Маринов с помощници Кирил Манолов и Андрей Николов.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #197 -: Септември 16, 2009, 07:14:54 »
Б.Маринов-Мечката е млад садия и още гледа да се доказва,та я мисла че нема а имате проблеми с него.
Активен

• Пустиняк
« Reply #198 -: Септември 17, 2009, 02:44:26 »
Дай боже да свири 50 на 50. За назе те това е важно.  Они берковица  са опитен отбор -Карат, Виктор Михайлов оня дебелия Антунович. че ни е трудно ???
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #199 -: Септември 17, 2009, 07:20:18 »
ломяк нали помниш баце снощи кво говорихме ;) те виж :-X

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2531088
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #200 -: Септември 18, 2009, 08:26:07 »
Краско,ако успеете да опазите В.Михайлов и не допускате удари от около нак.поле(негови,естествено),нещата стават савсем различни.Я сам им свирил неколко контроли и мисла,че на подготовките се представат по-дубре,ама кат почнат пръвенството и нещо се спичат.Антунович е опасен,ако има кой да играе с него,а Берковица не моо се пофалат с онаа ми ти халфова линиа.Успех,па ше черпиш за информациата.                                   

П.С.Много тръчане,брат.Тиа опитните футболисте са дрти и нема моа издръжат цел мач на високо темпо.

Активен

• Пустиняк
« Reply #201 -: Септември 18, 2009, 09:15:36 »
Мерси за инфото. То и Кръстанов на  това разчита - много движение и пасове, контрол над топката. Физически нашите са по-добре от Берковица, но от гледна точка на опита доста куцаме. Се млади момчета са нашите. Дай боже да успеят. Я ютре пътувам за Берковица  и за култовия стадион Мрамор. Че видиме ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #202 -: Септември 18, 2009, 11:16:15 »
ломяк нали помниш баце снощи кво говорихме ;) те виж :-X

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2531088

Генин,аз това го знам, поне от преди една година и то от оста достоверен източник ;) Както ти казах, оня ден  ;)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #203 -: Септември 19, 2009, 09:47:12 »
Краско,не можехте ли баце да изскубнете барем точица?Дай некфо инфо за мача.Насхте пустиняци от,,Балкан" са паднали от Севлиево,ма па добре,че с малко що я мислех,че ше ги садерат.Севлиево са мноо корав отбор.
Активен

• Пустиняк
« Reply #204 -: Септември 23, 2009, 12:31:01 »
Мани мани. Умре от яд. Значи вкарваме два пръвото полувреме Цветкови  тодоро и водиме два на 0. Изпускаме на празна врата още 3 гола. Контузва се танев - тъпа смена на тренера - пуска сашо Соколов , а он нема ни един мач до сега - пуща го опорен халф, а он играл за юношите на Литекс централен защитник. Връщат ни гол през вотрото полевреме. Правиме грешка именно от неговата зона. Кръстанов прави пак тъпа смена - лейката , който не моа да оди на местото на Цветков що бил уморен. Вкарват ни втори гол  - вратарска грешка. Пак смена тъпа - на местото на маринов Йовчев-Джони, а милен игра едобер по мощене физически и се бори. От там  и третия гол. Пълна треиньорска грешка като смени и като тактика ??? Днеска че играме контрола с ботев Димово та да гледа тренера три нови момчета -нападател от румъния и защитники  халф от българия. Играичте и треньора са глобене 10 процента от заплатите и без право на почивка - тренират от неделя. Труден мач ни иде с Вихрен ама нема отстъпване. те това е накратко баце ::)   
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #205 -: Септември 23, 2009, 01:30:55 »
Абе на добре глеаме Бдин,ма ягле имаме си представителе и но тамън 2 у А група-Монтана и Локо Мездра.Айде Локото едвам клефат одзаде,ма Монтана до сеги са представя сравнително добре.Та ако мое баце Краско да фръга и по неко оченце и натам-добре ша а.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

• Пустиняк
« Reply #206 -: Септември 23, 2009, 01:33:04 »
Пъ но има и Ботев Криводол, па Ком-миньор Берковица, па Ботев Враца, па и камара други да го еба. Че пробам и за ним, ама я давам за Бдин от пръва ръка информация що не знам кво праат ония. Че побам де ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #207 -: Септември 23, 2009, 05:16:10 »
Пъ но има и Ботев Криводол, па Ком-миньор Берковица, па Ботев Враца, па и камара други да го еба. Че пробам и за ним, ама я давам за Бдин от пръва ръка информация що не знам кво праат ония. Че побам де ;)
Ако обичате да не забрааме и Балкан(Ботевград),той си е СЗ мисла, що до Мездра са 30 км.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #208 -: Септември 23, 2009, 06:09:28 »
Я викам да се дава регулярно-значи редовно информациа за тиа къде са у по-горните групи,а па тиа у ю окръжна-сал коги има резултата ели а станало некво събитие-примерно ебали са съдята ели са се буали масово по игрището ели нещо такова....За Бдин а ясно-баце Краси а вътре у работите и тамка информациата шаа къкто се вика не от куфнята ми направо от казАно на нещата ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

• Пустиняк
« Reply #209 -: Септември 24, 2009, 11:51:25 »
Ако обичате да не забрааме и Балкан(Ботевград),той си е СЗ мисла, що до Мездра са 30 км.

Съгласен съм с тебе и Балкан си наш ;D

Яла те новини от Бдин.

Пред около 300 зрители на стадион „Бенковски” във Видин „Бдин” победи
с 2 на 0 „Ботев” Димово в контролна среща. Мачът се игра в три части
по 30 минути като треньорите на двата отбора с много смени дадоха шанс
на всички състезатели да вземат участие в мача. Попаденията за „Бдин”
реализираха Йордан Йовчев от дузпа и Цветомир Тодоров. За „Бдин” игра
дошлият на проби Алек Манолов. Предстои ръководството на клуба да
подпише договор с 23 годишния халф, след като получи жълтата му карта
от австрийския ФК”Махтрент” от „Ландес лига”, където за последно е
играл Манолов. Алек Манолов /на снимката/ е юноша на „ЦСКА”. Играл е
за „Конелиано”, „Велбъжд” Кюстендил и „Черноморец” Бургас. Очакваните
да дойдат на проби нападател от Румъния и защитник от България, вчера
не пристигнаха за мача. Предстои в понеделник да се проведе общо
събрание на „Бдин” Видин, на което да бъде избран и управителен съвет
на клуба. Днес „Бдин” Видин ще разбере и съперника си от турнира за
Купата на България, след като бъде изтеглен жребият в БФС. Мачовете от
турнира ще се играят идната сряда на 30 септември. От ръководството на
клуба заявиха, че отложената среща от 2 кръг от първенството на
Западна „Б” група със „Септември” Симитли вероятно ще се играе на 9
октомври.

Един от топ съдиите на България, международният рефер Ангел Ангелов /на снимката/ ще ръководи съботното домакинство на „Бдин” срещу „Вихрен” Сандански.  Съдийската комисия изпраща опитния съдия очаквайки здрав сблъсък между „Бдин” и „Вихрен”. Помощници ще му бъдат Мартин Венев и Владимир Рачев от София. Ангел Ангелов е син на известният в близкото минало наш арбитър Любен Ангелов.  Ангел Ангелов стана известен миналата година, след като стоя заключен 10 дни в семейното жилище поради спор за собствеността му. 
Активен

Страницата е създадена за 0.341 секунди с 22 запитвания.