Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149165 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #210 -: Септември 24, 2009, 10:28:06 »
Краси,като писа за мача с Берковица,сичко ми са виде малко самнително.За това,баце шти дам един приателски савет,дръжте Кръстанов малко под Око.Що,ако знаате колко мачове са купиле и продале с Ванев,докато беше в" Орлите",маани,маани.А човек нагазил лие веднаж в тиа говна после трудно са излача,па то му са и неще.А той вервай ми,си е саздал здрави контакти каде требва.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #211 -: Септември 25, 2009, 10:55:52 »
Дръжиме го под око, а и за престоя му в орлите знаем кво е ставало. Сам той го казва, като обяснява че не он а шефа е уреждъл тия неща Ако не биеме Вихрен май че си оди ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #212 -: Септември 25, 2009, 11:49:12 »
Абе,ако са стегнете моо да земете нещо,що тиа од Етрополе ми казаа,че са ги надиграле и малко им нее стигнало да земат мача,ма па тиа за нищо са и не борат,а Вихрен сакат да са връщат в А група.
Активен

• Пустиняк
« Reply #213 -: Септември 25, 2009, 01:56:25 »
Че се бориме на кръф. мача требе да го земеме
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #214 -: Септември 26, 2009, 09:00:36 »
Краси,дадохте ли мача или си ви биа.Моо сам са повредил нещо,ма на мен ми малко гнило сичко.
Активен

• Пустиняк
« Reply #215 -: Септември 28, 2009, 03:21:06 »
Ми биа си ни. Дузпа 4 минута за ония - за игра с ръка и наште са усраа. Русев е вкара. после изравниме и после грешка у защита и 1 на 2 . После прек свободен - страхотно изпълнение и така. бия си ни ка си требе. Просто са по добри баце. Ангелов свири добре ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #216 -: Септември 29, 2009, 10:02:51 »
Ми биа си ни. Дузпа 4 минута за ония - за игра с ръка и наште са усраа. Русев е вкара. после изравниме и после грешка у защита и 1 на 2 . После прек свободен - страхотно изпълнение и така. бия си ни ка си требе. Просто са по добри баце. Ангелов свири добре ;)
Нищо,има още много мачове ше са опраат момчетата,то си требва и самочуствие,па ти ка викаш че са млади...Явно Вихрен са изиграли слаб мач с Етрополе,а иначе не са слаб отбор.
Активен

• Пустиняк
« Reply #217 -: Септември 29, 2009, 03:45:34 »
Я вчера гледа записа на мача - по добри са си они. Да
Активен

• Пустиняк
Те тука те за мача.Те снимки и прес съобщението.

Днес на стадион „Бенковски” във Видин юношите старша възраст на „Бдин” и „Ливърпул” изиграха приятелска среща, спчелена от гостите с 0-2. Причината за гостуването на юношеската формация от Ливърпул е договорът за сътрудничество, подписан от Община Монтана и Община Нолзли от Ливърпул.   Гостите от Ливърпул връщат визитата на Монтана от месец юни, когато юношите младша възраст на ОФК”Монтана” са участвали на турнир в града на Бийтълс. По три контроли ще изиграят гостите от Ливърпул по време на визитата си в България. Освен с „Бдин” им предстоят мачове с „Локомотив” Мездра  и с домакините им от Монтана. Мачът бе много интересен и бе игран пред около 2 00 зрители на стадион „Бенковски”.  Домакините от „Бдин” изпуснаха през първото полувреме да отбележат попадения от поне 7 чисти голови положения. Пропуски направиха Цветомир Тодоров и Боби Борисов. В 35 минута бързият нападател на гостите Пол Шенли отбеляза с плътен удар в гредата за  0 на 1. Преди него Адел Кусноу удари и гредата. През втората част и двамата треньори направиха много смени, но мачът остана оспорван и интересен. Жълти картони за спречкване получиха Мариан Симеонов от „Бдин” и Шон Смит от гостите. Младият видински съдия Милен Маринов се справи отлично с по-напечените ситуации, които не липсваха в мача. Видинчани продължиха с пропуските, като отново се отличиха игралият на  високо ниво Цветомир Тодоров, Боби Борисов и Ангел Цолов. Добри намеси имаше и вратарят на гостите Джои Джонс. Най-добрият в този мач Пол Шенли отбеляза втория си гол в 80 минута след една перфектна контраатака на гостите. Приятелската среща изгледаха кметът на Видин Румен Видов, кметът на Монтана Златко Живков и видинските депутати Владимир Тошев  и Любомила Станиславова. След мача гостите от Ливърпул получиха подаръци от община Видин.

„Бдин” Видин  - „Ливърпул” 0: 2

Стартов състав на „Бдин” – Дафин Дафинов, Цветослав Ценков, Мариан Симеонов, Александър Соколов, Серафим Христов, Лъчезар Джамбазов, Петьо Петров, Владислав Василев, Цветомир Тодоров, Ангел Цолов, Борислав Борисов. В игра влязоха още Паоло Каменов, Андрей Андреев, Мартин Младенов, Браян Каракашев, Борис Няголов и Алекс Ангелов.

Стартов състав на „Ливърпул” -  Джои Джонс, Карл Макпатлоу, Бен Улиямс, Гари Улиямс, Джей Уинии, Люк Едуардс, Карл Пийлс, Джеф Томас, Шон Смит, Пол Шенли, Адел Кусноу. Като резреви влязохо още Пол Клиф, Джеймс Уолер, Майкъл Масей, Брад Дайерс и Джейми Касон. 

Те тук на пръвата за първи път ливърпул стъпва на сатдион бенковски у Видин ;D

Тука обща снимка

Тука са депутатите и кмета

Тука кметовете на Монтана и Видин

Активен

masok

• Гостенин
евала краси за репортажа.....................браво :)
Активен

• Пустиняк
Новият помощник-треньори треньор на вратарите на „Бдин” е Стефан Стайков. Един от легендарните вратари на „Левски” ще помага на Благой Кръстанов в работата му в отбора на „Бдин”. Стефан Стайков ще тренира и вратарите от ДЮШ на клуба. Стефан Стайков е роден на 3.10.1949 година в София. Юноша е на „Спартак” София. Играл е за ЖСК”Спартак” Варна, „Левски” София, „Осъм” Ловеч, „Локомотив” Пловдив и „Чавдар” Бяла Слатина. Шампион е на България  с „Левски” 3 пъти, вицешампион 3 пъти и бронзов медалист 2 пъти. Два пъти носител на Купата на Съветската армия с „Левски” и един път с „Локомотив” Пловдив. Има 21 мача за националният отбор на България. Участник е и на Световното първенство през 1974 година в Германия. Дълги години работи в школата на „Левски”. За последно работеше като помощник на Войн Войнов в „Академик” София.     
Активен

RadioAktive

• Гостенин
Чекам да видим срещата Монтана - Левски па са  чуда за кого да викам ???
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...за "Монтана"-могу ясно... ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Еее па но нема место за въпрос-за Монтана.Я коги играа с ЦСКА си вика за Монтана. ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
МОНТАНА ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 23 запитвания.