Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149061 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
Абе секви теми се откриа и я реши,че и тааа че а от полза що ние моа обичаме пианието ама обичаме и мач да гледаме.

Те ви тука един клип да се настръвите на писание по темата.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Тав а добра тема,ма че стане урсалица.Не а лошо да се пущат две теми с ЦСКА и Лефски. Условието у ньи да е: или убаво или нищо за одбора каде се однаса за ньего темата,що иначе че станат сакатлъци.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ча па съкатлъци - не вервам - а и форуме са одборе има млогу други - не а добро да да пущат млогу теми - таа мое да за фудбала по нашенски -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Че го извратиме па за тиа двата удбора и че стане куто тава каде си вариме и печеме рикиата.Неа дубро да се противопоставаме,що се делиме,ма па мое и да пробаме.Лично я сам од Славиа и да се не засегат од мене Ултрасите що ниа винаги смо биле едни груди преду сички.Тава а факт и кой кво да вика не мое го промени.А да си налегат пиргуйете другите удборе до каде пураснат,що са млого мининки да дзвекат.И да ви напомним че слависта е славис и а оцелел до съга на пук на другите,а неа създаден заради другите,да праи компаниа на силните /они праат компаниа ньему/кво останалите удборе. С тава требва да се съобразева секи,кага седне да прикаа с назе за ританье.
« Последно редактиранье: Март 16, 2009, 09:41:41 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
е па седи си от СлаБия колко си сакаш - язе съм трето поколение Левскар - куту бащъ ми и баба ми ... и те така ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно и я сам такъв,ма с тебе не мое се заеде човек!Млого хрисим фен си.Нема да се получи най-старото дерби ако я караме така.А ората за кво са платиле.Они сакат огань и жаравина.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
фудбала куту и секо едно друго нЯщо треба да носи радос - а не  омрАза и затра -
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Па оно у спорта тава а радоста ,да сдереш другиа,да му претрошиш гръбняка и после а му се смеаш.Не моа си представим как така че се състезават двама баксьоре и нема а се млатат а ча се цаливат.Я тагъва да си глеам "Дръзос и красота".
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
епа онеа Кечистите със смешните имена - те тава ти треа на тебе - а фудбала е елегантнос - тактически замисли - постоика на защитата - индивидуална борбъ и игра с топкътъ - тава не а игръ за прости ора - ели поне гулемия фудбал де ... 
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Ей,я сам играл у по-мининкиа и ако ти покаем ногата си ква елегантнос и къф финес е...Ма ти си прав за радоста,ниа си плащаме за зрелища и им се радваме.А ониа за пари са готови да се изприбиат
и оно требва некъф претекс за тава че са глъми.Само не моа се съгласим че у фудбала има умни ора.Поне у нашиа до съга не сам видел такиви.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Тава да дириш умни ора в нашия фудбал е куто да береш шишарки на Луната!
Я иначе сам трето поколение Цсекар,ма от едно извесно време ги не еба да ги гледа,що ми съсвата нервите,абни колку бега бръзиа влак...Пущи да гледаш наш мач коги има и после смени каналя,па си пущи английски мач...Те тоа контраст дека са получава, ма отказа от наще омразе.
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

dzvero

• Гостенин
Футболни бисере...
« Reply #11 -: Март 22, 2009, 06:28:13 »
Е тук те изразявайте чути и не чути футболни бисери, мое и да ги мислиме новите...
Активен

Polkovniko

• Гостенин
Футбола у Северозапада
« Reply #12 -: Март 24, 2009, 03:49:42 »
Я тука пишете за наща гордост дето ни слави из футболните терени на България .Отборе като : ЛОКОМОТИВ (Мездра), МОНТАНА (Монтана), БОТЕВ (Криводол), ЧАВДАР (Бяла Слатина), БАЛКАН (Ботевград), КОМ-МИНИОР (Берковица), ЧАВДАР (Етрополе), БОТЕВ (Враца), БДИН (Видин)...............или пък не 4ак толкова професионалните ни ритнитопковци, но все пак се доближават поне по име до най-великите европейски колоси като : БАРСЕЛОНА (Фурен) и РОМА (Гложене) или пък отбори като:СЕЛЯК (Стубел), ЧЕРВЕН ТРАКТОР (Богослов), БОТУНСКИ СПОРТИСТ (Озирово) и т.н.
Активен

dzver79

• Гостенин
Re:Футбола у Северозапада
« Reply #13 -: Март 24, 2009, 05:15:47 »
Туке са пише само на кирилица и отклонения от тава правило не мое да има!!!
« Последно редактиранье: Март 24, 2009, 06:16:38 от Дръмон »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Re:Футбола у Северозапада
« Reply #14 -: Март 24, 2009, 06:34:48 »
Я сам въспитаник на славниа одбор на Чавдар-Бела Слатина.Нема да ви разпраам кви големи успехи смо постигале що че ми се смеете.Ма за мене е голама гордос кага бийме Спартак Плевен.А най-голем зор видвааме сас Септемврийска слава-Миайловград къде съга ни такъф одбор има ни па град.Сфръшииме 1:1 там,ма ги испущииме.Дако.

Прупущии да споменем за народните треньорете Стойко Шопа и Герго Връбака. Они бео гулема работа и да паднееме и да биееме па си поркааме у "Феята".
« Последно редактиранье: Март 24, 2009, 06:38:48 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.