Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149148 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Как за кой,за мене си ;D
Активен

masok

• Гостенин
е тва е съдия ...........евала баце ;Dимаш едно пиенье от мене ;)
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
апа Я мисла даса дигнеме и дидеме да гледаме аку свири Убавеца.
и от тъча сал ша подвикваме на съдията  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
сал да каже у кой мач ша свири ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
На тия отборе съм свирил само контроли и не знам кой как черпи след мача,та не моо ти одговора,как би са изсвирил дадения мач ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
сал да каже у кой мач ша свири ;)
До тия мачове обикновен човек не моо са дореди.Мачовете с високи хонорари са RESERVE за добрите и послушни момчета.
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
Евентуално на ганкиното  ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Евентуално на ганкиното  ;D ;D ;D ;D ;D
Съгласен съм,подходящо е за почти сички отбори в България :D
Активен

masok

• Гостенин
ти си млад съдия без пристрастия(за пред ората)...............ша са доредиш у резерве...............пожелавам ти да свириш мач у шампионската лига.............я ша сам горд че те познавам ;)късмет.............и верна свирка
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Дай боже,жив и здрав!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Добресте се разговориле. Ма Балкан са ги резнали 500 лева глоба мама му стара. Мойте али Соколов и  Борисов по 1 мач и 100 лева
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Краси,Балкан ги друснаа с глобата,заради една дръжка от чадър. ;DЕдин щурак замаана с чадъра къде игрището и тоо китайски пустиняк са разтури и дръжката падна на тревата,ма баш до тъча,помощника я ритна на пистата,оббаче главния,принципен и отиде та я зе и я даде на четвъртия.После явно са описале сичко и те,земи таа глоба,да има на Боби за Коледа в Дубай. >:(
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Ма тава ако стане на домакински мач, на Левски, ЦСКА или ЛИТЕКС, дежурния или нема да е видел, или че се напраи на слеп  :-\ >:( >:(

svetoslavt

• Гостенин
Бе тия левскарете заринаа ония от Литекс със шишета и делегата каза,че не евидел нищо,та викаа полицайте да кажат кво са виделе па тия.Абе смех,отсекъде.
Активен

saskanin

• Гостенин
Я се чуда на мерако на Убавеца да се занимава с таа простотиа. Къ издръжа некви лигочи футболистчета да пцуват и да са се недоволни кво и да свирне. Я нема да издръжа - а ме некой препцува и шъ го маана у бечората отма ;D ;D.
Активен

Страницата е създадена за 0.158 секунди с 23 запитвания.