Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149111 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

amigoto

• Гостенин
Утре мойо отбор отиваме у Червен Брег да играем контрола . Ша снимам и ша кача .
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Сал са не бийте,мола ви са!!! ;D ;D ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

amigoto

• Гостенин
Нема , бе ! Оно нали а приятелска среща !
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Пъ паднаме до го еба. Още мее яд ама те ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
А па на баскет биме с 25 точки... Имаше бая пустиняци от Видин у залата, ма снимки нема, що не съм професионалист куто Краси
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

amigoto

• Гостенин
Краси , и ми паднааме с 5:2 !
Ма иначе убави снимки напраих на отборо !
Убовци са , ако не стават за футбол , ша ги праим манекени ! ;D
« Последно редактиранье: Февруари 28, 2010, 09:52:10 от Амигото »
Активен

ministur

• Гостенин
Малеееееееееее оно стадиона не а мръданл у Червен брег  ;D Оти не си снимал козиркъта  ;D Амиго баце къ са каа тоа отбор,Ореховски ли е??? И с кои от наще баш играате що я доколко знаа сал един отбор е......... "Палфингер"  го кръстиа, на завода ???
« Последно редактиранье: Февруари 28, 2010, 10:12:27 от Министър »
Активен

amigoto

• Гостенин
Малеееееееееее оно стадиона не а мръданл у Червен брег  ;D Оти не си снимал козиркъта  ;D Амиго баце къ са каа тоа отбор,Ореховски ли е??? И с кои от наще баш играате що я доколко знаа сал един отбор е......... "Палфингер"  го кръстиа, на завода ???
Нащия отбор се казва "ОРЕЛ-19" и е оряховски , но в Оряхово има и друг отбор "Надежда".
Не снимах козиркъта , оти много зле изглежда съблекалнятя .
Иначе домакините ни приеха много добре .
Силни са и са взели много момчета от Луковит .
« Последно редактиранье: Март 01, 2010, 12:00:54 от Амигото »
Активен

илюшин

• Пустиняк
Краси, ка върви мача да го еба. У тоа интернед нищо не пише, деба тия жни шашовите деба. Па ако мое неко да каже имало лие гол за Пирин срещу ЦСКА, че съм благодарен, че тука на работа не моем да гледам....
Активен

• Пустиняк
1 на 1 първо полувреме. тия от рилецо повеждат у 2 минута с 1 на 0 . цецко изравнява в 40 - сам срещу вратаря и го префърга - знааш ка ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Опаааа ;)
Те да обадим манко от класиранието у А Михайловградска група ;)
Мойте ора са на пръво место с 43 точки ;)
16аааса срещи, 14 победи, 1 равен, 1 загуба ;)
Голова разлика 59 - 5 ;)
Втори са Баня /Николово/ със 37 точки. 17ааса  срещи, 12 победи, 1 равен, 3 загуби. Голова разлика 57 - 14.
Трети са Якимово със 36 точки. 17ааса срещи, 12 победи, 5 загуби. Голова разлика 47 - 19.
Активен

илюшин

• Пустиняк
A Люта Владимирово на койо место са?
Активен

Gaspoud

• Гостенин
.....почетното последно ;)
5 точки от 16 мача - една победа, 2 равни ;)
17-68 голова ;)
Ма таа неделя гостуват на Ерден, дека са предпоследни - общинско дерби ;)
Моа па и да биат, знаа ли човек. Най много да едат кютеко и а ги спущат по Огоста ;)
Активен

• Пустиняк
Те и мойта областна група. Я имам 2 отбора. При мъжете отбора ми гони пръвото место - Левски - Вида Олимекс Покрайна - нали съм зет там, а и кмета ми е приятел  ;D Други е при юношите ма не връви баш добре - Ружинци- Дажинци е у таа община и у отбора играат дечоре от село ;) Те информацеа.

В събота и неделя се изиграха срещите от областната футболна група. Резултатите: „Торпедо” Косово - „Дунав” Дунавци 0-3, „Балкан 04” Иново -„Левски-Вида Олимекс” Покрайна 1-3, „Ботев” Грамада - „Венец” Орешец 1-1, „Тимок” Брегово - „Пластик” Старопатица 2-2 и „Кула” Кула -„Славия” Ново село 3-2. „Партизани” Макреш – почива.

Класиране:

1. „Ботев” Грамада 29 – 9 26т.
2. „Левски –Вида Олимекс” Покрайна 37 - 12 25т.
3. „Партизани” Макреш 31 – 11 23т.
4. „Тимок” Брегово 33 - 16 20т.
5. „Дунав” Дунавци 22 – 12 19т.
6. „Славия” Ново село 22 – 23 15т.
7. „Кула” Кула 19 – 24 14т.
8. "Венец” Орешец 31 – 23 13т
9. „Пластик” Старопатица 11 - 33 6т.
10. „Торпедо” Косово 13 – 50 5т.
11. „Балкан 04” Иново 9 – 44 4т.

Започнаха мачовете в юношеската областна футболна група. В събота „Кула” загуби от „Ботев” Димово 1 с 0 на 6, „Балкан” Белоградчик победи „Ботев” Грамада с 1 на 0. В неделя „Ружинци” падна в Дреновец от „Мария Луиза” Лом с 0 на 4, а „Тимок” Брегово победи с 3 на 0 „Ботев” Димово 2.

Класиране:

1. „Ботев” Димово 1 38-8 21т.
2. „Мария-Луиза” Лом 35-10 19т.
3. „Ботев” Грамада 19-9 15т.
4. „Тимок” Брегово 22-11 14т.
5. „балкан” Белоградчик 19-19 12т.
6. „Ружинци” Ружинци 10-29 6т.
7. „Ботев” Димово 2 19-31 4т.
8. „Кула” Кула 9-54 3т.

Активен

ministur

• Гостенин
Начи след вчера тия Левскарете почвам да им са ядосвам многу  ;D Мое ли у сички важни мачове да играат така сакаче са видат за пръв път  ??? Мое ли да претендираш за заплата, за публика, за национален отбор и да немаш удар цел мач у вратата  :o Еба тия професионалисти де не моат си подадат таа топка 3 пъти точно и не мое уцелат 7 метра врата!Те иде мач с ЦСКА и я къ да ида с кеф да ги гледам тия бездушници ми кажете.............нема да са учуда ако си ги биеме спокойно просто щото мача нема да е със големо значениа като вчерашния  >:(  а ниа такиви мачове зимаме ма кел файда.
Имам усещането че целото пръвенство са реди у полза на Латекса ма ша видиме..............
На Левски-ЦСКА ша ида що съм си фен деба и ша подкрепа сините.................че ша псувам ша псувам ма с течение на мача ша видиме баш кой отбор  ;D
« Последно редактиранье: Март 25, 2010, 11:24:29 от Министър »
Активен

Страницата е създадена за 0.198 секунди с 22 запитвания.