Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149399 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Любо тва че пръвенството са реди за Литекс е така,ма май го редат без кръчмара.По мои сведения Левски и ЦСКА,ако видат че не моат да стана пръви ше играат за Локо Сф и на тех ше им остане да изиграат само мача с Литекс и да станат пръви,ако са не лъзнат срещу некой от по-слабите отборе.Ма дали така ше стане,еба ли го?
Активен

saskanin

• Гостенин
Мене много ми аресва тоа треньоро на Левски - Здравков къ гледа куту наказано дете и къ се оправдава по телевизията - колко и да ми е бил скапан деньо, чуа ли го по новините и ми оправя настроението ;D ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Любо тва че пръвенството са реди за Литекс е така,ма май го редат без кръчмара.По мои сведения Левски и ЦСКА,ако видат че не моат да стана пръви ше играат за Локо Сф и на тех ше им остане да изиграат само мача с Литекс и да станат пръви,ако са не лъзнат срещу некой от по-слабите отборе.Ма дали така ше стане,еба ли го?
ПА я не видим, как Левски че играе за Локо Сф , при положение че паднаха от Литекс!
Виж,при ЦСКА нещата вървят помалко по- друг начин, при положение ,че имат мачове и с двата отбора! А и имат мач за купата и ако я спечелят, ще играят в евротурнирите ,без значение от класирането им в първенството. А Левски ако изкат да играят в Европа, ще требва малко да се понапънат и да се класират, поне в четворката, в която задължително требва да се класирал ЦСКА, който евентуално е спечелил купата

ministur

• Гостенин
Абе не моат са обуат и ените и другите............като четох днес некъде утре ша играат "куците срещу сакатите"......................еба тия бездушници сал за пари претендират па са не видат кви са мръцинаре.............иначе жени моат да бият и да са прават на велики...................дано Левски бият утре поне манко да са отсрамат,ама да бият с игръ не с тръчане и безцелни пасове.................
« Последно редактиранье: Март 26, 2010, 03:06:11 от Министър »
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Маке, игра. очеквам 0:0 ели 1:0 с много мъка....Те съга говорих с един ултрас на ЦСКА, он обеснева, че са готови пак на ексцесии, ако не играат куто ората. че звъннем на моите авери у Б сектор да видим ка са там настроенията. Они още одат тама, па я са отказа преди 3-4 години и съга си седим  у В сектор...
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

ministur

• Гостенин
Я ша съм у А живот и здраве...............с карта съм  ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Даа че е ентерсно кво че напраат големите ни отбори ;D Я виждам 2 на 0 за левски, ама по ме вълнува у неделя Бдин да бият ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

saskanin

• Гостенин
Краси, гледам, че тиа твоите фаворите Бдин никак ги нема ;D ;D стегай ги, нали си им некъв началник  ;D ;D Кво ли не напраихте за тех- то полвин отбор от ЦСКА, големи надежди, пращтахте ги усвет у Турция да гледат, ама залудо ;D ;D Мисла, че требва малко по-строго!! Сеги като па падаа дома, измислете им некво наказание - даи им по некоа книжка да прочетат и после ги изпитай, ако не знаат - с дръжайето ;D ;D ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Чипровсу - Лестър Сити 0:3 ;)
Активен

ministur

• Гостенин
Днеска се натъкнах из нета на дневника на Орлин Орлинов..............оня келеш от ЦСКА дето преби манекенката..........та ето част от дневника му  ;D

Понеделник
Днес имаше тренировка на дублиращия отбор на ЦСКА. Пропуснах я. Имах много за чистене в нас. Откъде се е взела толкова кръв из апартамента, идея си нямам? Все ми се падат девствени манекенки. Пусти късмет. А трябва да ходя и на фризьор. Че понеделник е денят, в който манекенките си оправят кичурите и събирам телефонни номера. Може да тресна и фризьора, ако се наложи. А, бе, не е леко да си секс символ!
Вторник
Наложи се да отида до Армията. Не ми се тренираше много, ама трябваше да се видя с Русия Иван, да го навивам за малко "тупалки" по чалготеките. То пък се оказа, че го били продали от ЦСКА още преди месец, някъде в Съветския съюз. Чудна работа, как не съм разбрал? Вече три дена, как не съм млатил жена. Направо ме сърбят ръцете. Опитах се да прасна едно кроше на чистачката от Армията, ама се оказа много бърза гадината. Няма да й се размине, де.
Сряда
Звънях на Караджата да ходим в БИАД, за да правим малко лицеви опори. Той пък бил наказан от баща си. Пак ще трябва да ходя сам. Дано намеря някоя манекенка да ме прибере с колата си. Чух по радиото, че ЦСКА са паднали. Така е, като не ме пускат да играя. Аз винаги бия. А как боксирам силикони. Малеееееееееее! От Мездра ми звъняха, да ме поканят за жури в конкурса им "Мис Кървава фланелка". Приех, много ясно. В Мездра ми харесва. Има много бой.
Четвъртък
Днес в съблекалнята свих два GSM-а, 30 лева и един бандаж. Ей, така... да се намират. Ще излизам с едни травестити довечера. Ако остане време преди това, ще ходя да си правя татуировка. Боксова круша с две кръстосани бухалки под нея. И надпис "ЦСКА Септемврийско знаме" на пакистански. Ще стане яко. Сигурен съм. Вече всички жълти вестници пишат за мене. Черно-белите също. Стоичков и Бербатов са история. Нацията се тресе по Орлинов Манията.
Петък
Изгониха ме и от дублиращия отбор на ЦСКА-то. Сигурен съм, че оня Венци Стефанов от Славия ме е натопил нещо. Яд го е, че не съм в неговия отбор. Получих призовка да се явя в полицията. Татко каза да не ходя, че били от Левски. Ама все пак ще ида. Може да са ми фенове. Нали съм Роналдо от Галата? По-късно вечерта съм планирал да срежа гумите на Любо Пенев. Имаме си лека закачка с него. То и Андоне почна да ме нерви, ама не знам къде живее все още.
Събота
Днес "Титан" организираха ленински съботник. И понеже съм изгонен и от детския отбор (набор 1999), ме пратиха да помагам на Дучето за някаква хореография на ЦСКА. Цял ден разнасях разни картони и амбалаж, като гламав по стадиона. Ама Дучето накрая обеща да ме запознае с едни манекенки. Ще има бой. Надушвам го. Бате Милко Калайджиев в БИАД изпя специално за мене "Я елате, пиленца, при батко, да ви малтретира сладко, сладко". Голям пич е. И пее страхотно. Дали да не си пусна и аз мустаци? Види ми се "фешън".
Неделя
Снощи се влюбих. Никога Азис не ми е действал така, ама на... случи се. Подарих му екип на ЦСКА-то с моето име. Той ми подари червен сутиен. Кървавочервен. Хахаха! На обед ме събуди телефонът. Беше Сашо Диков. Казах му да не ми се отваря много, че ще натупам репортерката му Петя при първа възможност. Вече съм истинска звезда. Май е време да си купя кола? "Титан" обещаха, че до година-две ще ми дадат заплата. Баси, якото, да си Орлин Орлинов, а?

Източник:Sportcafe
« Последно редактиранье: Март 29, 2010, 01:36:22 от Министър »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
не ма разбираите погрешно ма азе допускам и че таа менекенка проста пичка може да е едосала мончето нЯщо - не че оправдавам насилието над жени - ма неко път они са гулеми кучки и моат да искарат и кротак човек из нерви да и да испадне във временно помрачение на разума
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
бе колко и да му а отказвала-неа за бой!Кат не моа да ебе-нема да ебе тава а положението-я ако съм налатал на бой на сека де ми е отказвала требва да съм станал бетер Холифийлд с отапаното уше ;) ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
нали ги знааш къде теа маникенки пръвом на свалката подават и подават и оп бъш да пуши на мунчето и са дръпне . - а мончето мое да са правило на мъж и да и я купвало разни дрънкулки и да са набутало с пара - а она да му не пущи и да са праи на интересна - етъ - може и за прибиванье да си е  ??? ??? ???

па каам че у живото на човеко има моменти къде му кипват и говната
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Случая с тава уродче не е баш така, ка го мисли Самотока. Я гледах доста репортажи за него, он направо си има психични отклонения. Дори треньорът му каза, че е имало и други подобни случаи и требва да оди да са лекува.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Неа мал по целата глава и по левото колено тоа. У Литекс крал телефоня, у Славия влазал с метален прът у съблекалнята да бие домакина....Гледах клипче от "новобранска" - без да оди у казарма, що вече я беа отменили, баща му прави изпращане. 5000 човека на стадиона у Галата + некви чалга звезди. Последно в ЦСКА беше скачал да бие съотборници.  >:(
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.