Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149097 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ми скачал а ,щото са путки-ако го беа зачобръстили тетевенскио помак и го беа сдръсале като ората,сеги щеше да а по-тих от водата.....уй сплескан недоносен..гледах и я за таа ялова новобранска-уроде къде не заслужават цифката да си фрълиш на ньи.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
е тава вече са си сериозни отклонениа - ми и таа маникенка не а на место та да са забръква - да бе мирно седяло , не би тупаници яло
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
Е па но нали знааш кво а -футболис с манекенка-тава а класика- като кебапче с бира , филия с ютеница ,,Орце",като дрът боб с компот от сливи.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

amigoto

• Гостенин
Ора , па ниа у събота ударииме Селановци на техен терен с 0:2 !
Тава са неа случвало никогиш до сеги , ореховски отбор да бие селановски у Селановци !
Они винаги са биле мого амбициозен отбор и сеги са на пръво место , ма те , ние ги биеме и сме само на 2 точки от них !
Активен

Gaspoud

• Гостенин
....ниа па паднааме у Бръзия с 5:4 ;)
Втора загуба досеги - още сме пръви с 6 точки преднина и мач по-малко от вторио ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
Малии тава да биеш селановченье на нихен терен си а направо героизъм.Тава а по-яко от дербито Реал -Барса,къде Барса ги излундзи насред Мадрид ;)
Активен

Бундрука

• Гостенин
Мен ме е много яд,че у Вълчедръм западна футбола.А едно време къв отбор бехме - били сме и у В група и у големата Зона навремето.Тия Ловеч къде съга се прават на големата работа сме ги били като тупан на циганска сватба.Ама те съга нищо нема - ни отбор,ни желание у некой нещо да се направи.
Активен

amigoto

• Гостенин
Малии тава да биеш селановченье на нихен терен си а направо героизъм.Тава а по-яко от дербито Реал -Барса,къде Барса ги излундзи насред Мадрид ;)
Така е кък го казваш , Докторе !
А и ние ги биаме с мого правилна игръ и два невероятни гола .
Активен

Чвора

• Пустиняк
я тава го написах съвсем серьозно,щото знам че селановченье са верно млого запалени по футбола,апа у Българиа отбор като Орехово да биа на чуж терен си а наистина постижение-като са има предвид ква а атмосферата при такиви мачове.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
хахахах - военно-партизанска е манко атмосферата
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Пъ при назе Левски Покрайна /нали жена ми е от покрайна и я се изявявам и там къто пресаташе  ;D, а и кмета ми е приятел/ вече са пръви  - у ютоа дерби бия Партизани макреш с 5 на 1 и се изравния по точки с Ботев Грамада - на 6 май са домакини баш на Грамада абе въобще култови мачове ;D У Бдин нещо засраме нещата - па е стария президент, а уж го смениме ??? Ма че продължаваме с детронацията да го изгониме да еба гада да еба ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

багабонтин

• Гостенин
Мале у-у, у мойто село (Грамада) имало ча фудболен отбор???  ??? Пъ я от сума ти годи не съм си одил и не знам.
Активен

• Пустиняк
Мале у-у, у мойто село (Грамада) имало ча фудболен отбор???  ??? Пъ я от сума ти годи не съм си одил и не знам.
Айде де, село - оно е град ;D епа ела си на вам де ;D
Активен

багабонтин

• Гостенин
А до Видин си идва миналата годин летоска. Водих жената и нейни приателе до белоградчишките скали, после до Видин. Показа им Баба Вида и после натегахме на саламура и бирица на корабчето, дека сте се снимале с капитана. Па тия кияци не беа видвале Дунава, оти са от Кюстендил. То бе чуденье, то цъканье  ;D Ама беще убаво и сам замислил пак да идвам.
Активен

• Пустиняк
А да ми се обадиш ;D непременно ;D ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 24 запитвания.