Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149684 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
тегаво я у тия мачове, в кула имаше един център фор, къде го натириа да играа у макреш, и понеже он е и бизнисмен обещал на тия от Старопатица по 30 лева на човек плюс банкет ако биат Кула, отделно един па от Кула къде я зет на къще у Стропатица и ги мрази обещал на Кула банкет на корем ако тиа нашите биат Старопатица ама на бой, а не на мач
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Днеска мойте лъвове са у Севлиево и че едът яко бой баце 8) а у неделя гостуват пъ на Банско - малеей и тама бой. На Убавеца ората са на яко дерби у Берковица ;D че одищ лш Убавец ;) Другата събота е дербито на Северозапада - Бдин - Ботев Враца. Че водим баце Росен ;D без багера обаче ;)А на 9 май Балкан Белоградчик - Ботев Димово ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Я не знам дали ви писа, ама есенеска коги Кула гостува на Пластик у Старопатица имаше тима изгонени - двама от кула и един от Старопатица. Защо. Ами един от Старопатица наблата да бие един от Кула , да ама то от кула го прибил, тогива друк от Кула почва да бие тоа от Кула що оня от Старопатица му братчет ;D и ги изгонили ;D
;D ;D ;D ;D ебаа тиа уникални откаченяцииии ;D ;D ;D ;D
добре а тоа случаи ората къде пишат дзен и коани да му обрънат фнимание-има леб у сценарио ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
хахах, моа са фанем на бас що тава са биле Хищниците - Велизарчо и Бисерчо, они пак добре що не са коту Перовите - тава са видни халфове в отбора и свирджиии, та коту почне мача Владко който е по емоционален подвиква на брат си Вили "айде бе брат ми де подай тааа топка бе да ти еба майката" и малко по късно скачат да са биат един други
Активен
не я като да немам, ма би шкял

mechka

• Гостенин
Ди диииии, тоа Генчо Симеоноф ми беше гулем любимец едно време. Дето един журналя го пита: Генчо ти верно ли вкарваш по 2 гулеми ракии преди мач, а он вика на чис северозападен, "не е верно! оно си зависи от според мача, неко път моа да са 2 ама неко път моа и да са повече"  и тава е от времето като фкара на нюкясъл
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Истинският футбол е у Северозападната В група

Футболистът на Гигант (Белене) и бивш международен съдия Момчил Врайков бе изхвърлен от футбола за една година. Това реши вчера на свое заседание ДК към Зоналния съвет на БФС-Велико Търново.
Както "Меридиан Мач" вече писа, на мача в Габрово между Янтра и Гигант той удари великотърновския съдия Георги Давидов. Бившият арбитър не само нацепил с юмрук бившия си колега, но също така му вкарал и една глава.
Врайков е лишен от състезателни права по чл.25, т.1 от Дисциплинарния правилник. За Врайков това не е първо провинение, като има навика често да "съветва" бившите си колеги съдии как да ръководят футболните срещи.
Интересно е, че Врайков бе отстранен от съдийството след шумен скандал. Той бе обвинен от някои клубни босове, сред които и шефът на Славия Венци Стефанов, че им искал пари преди мачове.

"Меридиан мач"

Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

• Пустиняк
У белоградчик коги дошли да играат с тех, врайков довел сал 7 души. Врайков ритнал топката от центъра и паднал къто мрътъф на земята. ОЖбявил че не моа да продължи и съдията прекратил мача що по малко от 7 души не моат да ритат. така паднали служебно с 3 на 0, ама не ги глобиле за не явяване ;D
Активен

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
У белоградчик коги дошли да играат с тех, врайков довел сал 7 души. Врайков ритнал топката от центъра и паднал къто мрътъф на земята. ОЖбявил че не моа да продължи и съдията прекратил мача що по малко от 7 души не моат да ритат. така паднали служебно с 3 на 0, ама не ги глобиле за не явяване ;D

;D бах тоа Хитър Петър, измислил го е отсекъде. А съдята на мача що не му е дал жлът картон за симулация?  ;D
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

• Пустиняк
Не моа. Он човека при началния удар се обявил за контузен, а смена нема и те така. никой го неа ритнал он сам саа прибил ;D
Активен

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
Не моа. Он човека при началния удар се обявил за контузен, а смена нема и те така. никой го неа ритнал он сам саа прибил ;D
Че то пак си е симулация дееба  ;D Ма иначе е много идейно  ;D
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

• Пустиняк
Пъ он вика че го боли - доктора го погледнал и рекъл боли го ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
Има такива случаи бол, я си спомням преди десетина години един мач у Видин. Требва да играеме с Вършец (кур ти у гъзец) и отвааме, плащаме 1 левче и зачекваме мача....излазат отборите, глеаме - тия нещо са по-манко. КОга погледнаме отзаде зади стадиона, нема рейс, нема курец, само две монтански лади. Свири съдията начало на мача, пръвата минута вкараме, гол, у втората един момък куто извреще на клано прасе, падна, и съдията свири край. Пустиняците (Краси знаа кои), наобиколиа Юлиян (он тогава беше у управата) и са започна едно виканье и пцуенье "врнете ни парите"," Я за 2 минути 1 лев сам дал, даебем вашта семка" и т.н. Я не ми се седеше и си бега, ма ония орица останаа, що тава си един лев даден на ветара  ;)
Активен

• Пустиняк
Повним я , повним ;D И други случай е имало ;) Но Юлиан Мишев исъга влбезна у управата ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
 ;D ;D ;D ;D виа направо ма прибиате с тиа случки-ебааа тоа екшън и театро у таа В група ;D професионалете у А-пасти да едът ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
А па имаше бая такиви случки - Локо Горна една година ни беа наритале и понабиле тама и после два сезона не идваха у Видин да гостуват, що ги беше стра от отмъщение  ;D Ма они културни ора, предупреждаваха кога нема да има мач и никой не одеше, що са знаеше още от началото на седмицата.
Активен

Страницата е създадена за 0.209 секунди с 22 запитвания.