Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149500 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Да така е ;D Илюшин, че доаш ли за мача с Враца на 1 май - нема да има манефестация у Софеа;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Ебем ли го, засъга май не, че баш тогава че ми е основното местене на багажа у новия апартамент.... Ма има още една седмица, та мое и да са пуснем, че тоа мач си е класическо дерби. Те съга се сетих една година у Б група, кога са обединиме с Кремиковци. Пръви мач с Враца, стадиона пълен, целия град са надъхал, врачаньете и они дойдоа 200-300 човека, виакне, димки, пцуванье .... и накрая 0:1 с автогол на Барбулов. Ча другата седмица са разбра, че наште продали мача  ;D ;D ;D Езък ни беше тогава, че са замерваме с камънье с врачаньете и не излезнаа от стадиона 40 минутио след краа на мача ;)
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

• Пустиняк
Знам я . Но и наскоро мача с Враца - преди две годин май беше, го усраме ;D 1-2. ония поведоа с 1 на 0, влезна веско петкови  изравни, а они после ни вкараа за 1 на 2 . Веско не беше у играта, дааа. Ма тогива коги се обединиме с Кремиковци останаме у групата, а съга ???
Активен

ministur

• Гостенин
Ей мене си ма е яд за БДИН деба.......нещо стана там таа годин ма Краско знаа сигур най-убаво ква е причината така зле да са представат :-\....Доколо знаа финансово стабилен е бил отбора тоа сезон...........Дано биете Ботев та Балкан да излезнат пред тех  ;D Я ми  остана сега да са надевам Видима Раковски да улезнат у А група оти тамъ имам ено приятелче къде играа,ма те да видим дали нема а спукат гумите накраа  ::) За Левски не ща да говора нищо......то ша са види дали мое са усерат още повече таа годин  >:(
« Последно редактиранье: Април 30, 2010, 08:46:59 от Министър »
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Бе нека Бдин бият за престиж така,ма и да излезат Балкан пред Ботев никой нема да им го появи.Па ше си чекат и премийте и заплатите до Нова годин.Ма как разпраат,че Барези и кмета са са биле в общината,да не стане така,че Балкан да са са наиграле вече.
Активен

saskanin

• Гостенин
Виде ми се, че праите сметки без кръчмаро!!! Мойте любимци от "Ботев" Враца се не дават така лесно  ;D ;D
Активен

• Пустиняк
И двата отбора не играа нищо- бдин греда и две положения - враца 1 полжение на рангелов-и двата отбора немаше за кво да играт - бдин изпада - ботев у средата -те така тръчаа за заплати сиромашките ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
http://www.sport1.bg/sport1/node/174061 Тва дали да го коментираме или да го броим за нормално ???
Активен

ministur

• Гостенин
Ндаааа я по Сухаче винаги съм избегвал да одим  ;D Имам един двама приятеле от тамъ къде чекаа с нетръпение да доде викенда и да си идат да са помлатат у селския бар за здраве.Винаги са надеваха да е дошъл некой нов у селото дека го не познават да мое да си са оядат спокойно  ??? Тамъ са облъчени сички........ако не си на девер Петко зълвин син и да са ползваш с нечии местни протекци,става лошо.Даже преди една две годин даваа по БТВ ка един мрътъв пиян от тамъ са бе излетел от един завой у селото и са бе качил отгоре на дувара (ели на самалъка ,не повна баш) у ена къща с колата нощеска и тамъ си останал    :-\
« Последно редактиранье: Май 05, 2010, 11:55:55 от Министър »
Активен

ТУМБАКА

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 157
Краско, я като гледам баце май ше си сменат местата наще юнаци белослатенци с Бдин,ама оно таков е живота.Докаде общинъта дава ще са играа у Б групата после на сички а ясно кво стаа.

Аааааа и а не забраа   FORZA Чавдар -Бела Слатина  ;)
Активен
Маанете са с тия подписе!

ministur

• Гостенин
Деба така да ма е яд за БДИН че ша изпаднат :-\ па като знам и Краско къ зима сичко около отбора присръце направи ми е мъка..... :(
Чавдар Бела Слатина са завръщат у професионалния футбол таа годин и дано са здръжат.Я ми е кеф сеги за Видима и с интерес ша следим последния кръг .....приемат Ботев Враца и при победа влазат директно у А група  ;D
Активен

• Пустиняк
Маани - но на Краско му се реве мъ... Че стегаме отбора до година да се върнеме - нова селекция, ремонта по стдиона продължава - юни месец прайме одбора ОФК и те така - за Бела Слатина се радвам -  я на 30 май съм у Димово да гледам Ботев - чавдар Бела Слатина ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
Ми по-добре е Бела Слатина отколко ония ръгачи от Горна или Янтра да влезнат, ели па неко измислен куто Драганица. Я се пак да си питам - ако Димово станат втори, мое ли да играат бараж и да влезнат (ели Бдин да играе вместо тех :o)
Активен

• Пустиняк
Ми по-добре е Бела Слатина отколко ония ръгачи от Горна или Янтра да влезнат, ели па неко измислен куто Драганица. Я се пак да си питам - ако Димово станат втори, мое ли да играат бараж и да влезнат (ели Бдин да играе вместо тех :o)
Не се знаа дали че има бараж ??? Лани го направия заради назе що бело се отказаа -  амарианти много - бараж играа Димово и улаза /на техно место играа Бдин у Б група/, а на местото на Димово у в Покрайна или Грамада ;)
Активен

илюшин

• Пустиняк
А дии диии, Грамада у В група....Те тавааа, Сашо Диков требва секи мач да праща Росен да снима у Грамада....Ако мое па и да пуска автентичен коментар от трибуните..... Ма си мислим, че нема сички отбори да земат лиценз таа година, особено ако решат да спзват сички правила
Активен

Страницата е създадена за 0.19 секунди с 23 запитвания.