Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149375 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Тоа кляс са маща че го пцуват и плюват ама сеа па ептем ще го заравнат съ земета.

Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Бундрука

• Гостенин
Значи,я по-принцип съм левскар,ама колко да ви е странно го аресвам Бербатов като футболист.Лошото прри него е,че нема качества да бъде лидер и да поведе отбора.Ако има кой да му прави положение и да разцъква да - ама иначе ......А за това,че се орказва от национала ем е добре ,ем е лошо.Доброто е че има млади момчета като Божинов,Домовчийски,Мицански къде сега като го нема,че играат по-освободено и нема постоянно да им се подвиква и т.н.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
По едно време го аресвах(доде беше млад и перспективен),ма за 11 годин в национала да не си решил един мач и да вкарваш само на Малта и Андора(е има неколко гола срещу по-силни противници)мисла,че не е нормално.Ако си некое скромно футболерче-добре,ма да си играч на Ман.Юнайтед,да си купен за 30 млн.лири и да си с претенцийте за един от най-добрите нападатели в света,тва не моа да го разбера.А оправданието,че тука нема с кой да играеш,па там си бил се с големи футболисти...Ми той и в Манчестър нищо не играе.А Гигс в национала да не играе с извънземни,нали и Уелс са посредствен отбор,ма оня си не дири оправдания и на 35-36 годин си играе и за него тва е чест.А кажете ми мъжкарско ли е да си излезеш от игрището без да дочакаш смената,кат си видел че ше та бият яко(мача със Сърбия),мъжкарско ли да обвиняваш защитата и вратара за загуба,а ти да си профукал 3-4 чисти положения отпред и да са правиш на примадона(леко,да не развалим прическата нещо).И за капак тва-мене ма не аресват и ма псуват.Ми да нее публиката да аресва сички футболисти бе,ма мъжете влазат и са бият и не чекат да видат аресват ли ги или не.Като са сбиеш и ти и та видат ,че си мъжкар,ше та аресат и тебе,ако не заминаваш и оставаш само в статистиката.Тва,че имаш най-много голове за на.отбор не те прави най-добрия нападател.Жалко,че нема душичка,моеше да направи голема кариера и да го помни цела България.На мен специално нема да ми липсва и без тва последните мачове беше абсолютен фигурант.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Като написа Убавеца за Гигс та се сетих-навремето Вини Джоунс да неби да а бил най-добрия футболист-ма беше биткаджия и сръцат и а останал винаги у сръцата на феновете от Уимбълдън-щото беше мъжкар и сръцат.Една работа се връши със сръце,не праиш лиа сърцато-да ти еба работата.А Бербо беше и си остана слуз.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
Вини Джоунс е готин  :D Дреме ми къф фудбалис е  ;D
Бербо е педал.
Активен

Байчо

• Гостенин
Вини Джоунс е готин  :D Дреме ми къф фудбалис е  ;D
Бербо е педал.

я са не исказвай неподготвена че шта овръта у пепеяка!  ;D
Активен

nikoia

• Гостенин
 ::)
Гле па тоа. Що неподготвена бе. Щот е цскар ли тоо?
Дреме ми къф е, не ме кефи просто.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
неа педал-щото и от тех понекоги има с мъжкарско поведение.Бербо си а медуза ,тава а . ;D И за пояснение-я съм цесекар и у чирвата.Ма за мене ЦСКА си отиде коги продадоа Стоичков,Пенев и Костадинов.Останалото поне до сеги са издихания и агония де ма боли сръцето да е гледам-нема го духъ на ЦСКА. :(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ministur

• Гостенин
Не ми са прикаа повече за наш Митьо

« Последно редактиранье: Май 14, 2010, 01:42:57 от Министър »
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
УС на ФК”Бдин” Видин се договори с Альоша Андонов да заеме поста  старши треньор на отбора. Разговорите са проведени в четвъртък, а в понеделник в 11.00 часа Андонов ще проведе среща с Управителния съвет, това съобщи изпълнителния директор на „Бдин” Малин Христов. Альоша Андонов е роден на 30 януари 1961 година в София. Играл е в юношите на ЦСКА, после преминава в "Беласица", когато отборът е в "А" група. Продължава като футболист в "Дунав" Русе, ЦСКА, "Берое", "Миньор" Перник и "Любек" Германия. Завършил е Висшата треньорска школа на НСА, има категория "А".Альоша Андонов е водил до сега тимовете на „Славия”, „Беласица” Петрич, „Рилски спортист” Самоков и "Миньор" Бобов дол. От петък играчите на „Бдин” са пуснати в отпуска. Отборът се събира на 1 юли. В петък  бяха изплатени и заплатите и премиите на футболистите. 
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Краси кви премии сте платили, като има 10 загуби втория сезон  ;D
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

• Пустиняк
Краси кви премии сте платили, като има 10 загуби втория сезон  ;D
Три равни и една победа ???
Активен

saskanin

• Гостенин
Бе тоа Бербо да фанате да го земете у Бдин, мисла, че шъ се фпише у схемата ;D ;D Ма да не заформи некоа любовен многоъгалник у отборо, къв е убавец ;D ;D
Активен

• Пустиняк
Па моа да го земеме маслед 10 годин - много е млад ;D
Активен

masok

• Гостенин
бе млад ,да не го турате у буркане ;)ма я си мисла че и они ша са бомбаш ;)(къ викаше баба тоя буркан е бомбаш,не става опущила е капачката)............ :)
Активен

Страницата е създадена за 0.202 секунди с 22 запитвания.