Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 3 в 1 ели политически затворе+реклама  (Прочетена 11373 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:3 в 1 ели политически затворе+реклама
« Reply #75 -: Юни 20, 2010, 12:02:11 »
Спор нема за референдума за резняците. Немат место в Европата. Тиа са толкова много че ша влияят на земането на решениа за цела Европа. А и един от глобалните им планове е да могат свободно да са движат и работат в Евросъюза. Тава значи че полека-лека ша са позаселат главно из Югоисточна Европа и ка са плодат куту мишки ша сменат баланса на населението, видееме ги ка одат под строй на избори и в един светъл миг ша ни превземат под юргана. А ако са разпадне Евросъюза тогива они ша напраат референдум и ша са присъединът към Турция. Неща да продължавам оти ми е болна тема и десната ми рЪка са опитва да застане перпендикулярно напред на тялото ми! Да живее България!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #76 -: Юни 22, 2010, 01:01:21 »
Твръдо -За референдум,ма пръво-не се знаа кво ша каа врътоглавото БГ население,второ на тиа от ЕС ша нги а през уя за наще референдуме,трето-наще политици начело с Пръванчо Путака ша се одупът на Ердоганчо и ич нема да нги а зор за нащо мнение.Ма нека се напраи референдум-поне да се изокаме щу а рекъл ЧУдомир-да си дадеме гласъ. ;)

Нема да праа реклама на СКАТ.Те малко матриал от 1 такава подписка,колкото до колко ора са си туриле парафа приблизително гонат 300 000 ама точна бройка немоем ти кажа,че и я незнам 8) http://www.skat.bg/videos/10-06/news_10-06-19_1.wmv
Активен

Ганьо

• Гостенин
« Reply #77 -: Юни 23, 2010, 10:30:47 »
много ора не са съгласни с тва предложение(или по-скоро искане)не сме само ние тука у България. Ората от цел свет не щат турската измет(барабар с обичаите им и традицийте им)у Европа. И за тва първо требва да се допитат до ората и тогава да се прай кво ша се прай! И мен баш ми се неще тия резняци да ни завладеват континента, ама ша видим!
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #78 -: Август 26, 2010, 06:26:15 »
Те таа тема май е подходяща ВЕКО. Тръкам другата.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #79 -: Август 26, 2010, 06:37:40 »
Те тука ша си позвола да дам линк към блога на един общински съветник от Орехово, с мисълта, че щом е го е пущил в широкото Интернет пространство, значи е искал да са види от сички.
Проблема е с шефа на Ореховската болница - човекът си е повервал толко много, че е превърнал болницата у частна собственост, гони и назначава кой си сака, не дава заплати на докторете, ората пищат и го не щат. Може много да са научи и от коментарите под статиите.
http://petranov.blog.bg/
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #80 -: Август 26, 2010, 07:09:31 »
Кой а тоа общински съветник?Интересни работи стават тамка...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #81 -: Август 26, 2010, 07:17:07 »
Зарди тебе го пускам, Чворе. Петранов - мъж е на зъболекарката Пирянкова.
Утре ша гласуват за нов шеф на болницата. Кандидат, доколко знам е жената на наш Джванък. Пише все за наболели теми, свързани с града.
Тава му е профила у фейса:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000610894110&ref=ts

Пише активно и в тоо форум, разгледай, ша ти стане интересно:
http://oriahovo.bg/forum/index.php?f=9&rb_v=viewforum
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #82 -: Август 26, 2010, 08:15:52 »
 Къ ги а написал рабутите тоа Ореовски докттур,мене млогу ми ареса и най ми ареса тава,че ни мож ги пручете у весници,ни мож ги виде у неку талавизиа.Убаве шъ бъде тиа членуве нъ форумъ,каде са си дом а турнът повечку информациа за разни пулитически субекте и партии,тъ и ниа каде сме ис чужбинете а знааме ут пръва ръка едно-другу зъ тее.Я сам спрел а четъ весници и а глеам талавизиа,оти ду сеги зъ куго са мъ пубутнале а гласувъм се неа искочил мал.По шъ вервам нъ вазе,съфорумците кфо пишете тукее,оти барем пари нема а земете за писаноту.Я знам горе-доле кфа стокъ са ни политицете,мъ Виа,къде сте си у България се шъ съ фтурачите у неку политик ели партиа по са светъ.Турете повечи инфо и за назе,тъ куги са сгъчкаме прет кутиатъ за гласуванье а знаеме кфо а прайм.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #83 -: Август 29, 2010, 07:30:57 »
http://nematakovamesto.com/corrupts/124-mbal-oriahovo-star-upravitel

"честито" на мбал орехово  :-\
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #84 -: Август 29, 2010, 07:32:36 »
беше ясно че шъ стане така...некоги управляващите да ги а интересувало дали управляваните имат мнение ели па дали съ преебани ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
« Reply #85 -: Август 29, 2010, 07:34:10 »
по принцип требе да ги интересува, що они са наши наемници, управляващи са що ние сме им дале таа власт

ама у България нали сичко е наопаки
Активен

Страницата е създадена за 0.217 секунди с 23 запитвания.