Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: По света и у нас-голем праз!  (Прочетена 70837 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rashkoff_04

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 400
Re:По света и у нас-голем праз!
« Reply #1320 -: Юни 25, 2016, 04:42:39 »
Кво, некои ги а яд, че нема да моа да берат ягоди там ли? Кви прикаски само не беа от грантаджийте - ония биле бел боклук, дрътаци, къде спирале младото поколение /дече тава неа същото младо поколение къде съ а одзверило у айфонете у метрото и не мисли за нищо/. Ма тава са прикаски от рапоне, къде никоги не са си глеале повече от носа.

Кво, сондите ли? Па тиа сонди са на многонационални компании и повечето не са у териториални води. А скоча а най-мининкия проблем за ониа ора.
Активен
Убаво а таа жена пиеньето...

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
« Reply #1321 -: Юни 25, 2016, 07:55:35 »
Рашков, седни пий една ракия и съ успокой, че ти съ не отбира кво пишеш. :krkanje:
Активен

rashkoff_04

• Тумбак
« Reply #1322 -: Юни 25, 2016, 08:07:21 »
Рашков, седни пий една ракия и съ успокой, че ти съ не отбира кво пишеш. :krkanje:

Спокоен съм, пиа бира и глеам мачовете. :krkanje:
Активен

Пепо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1684
По света и у нас-голем праз!
« Reply #1323 -: Юни 25, 2016, 08:15:08 »
Разбрате ли,колко са збръкани тиа?Половината не знаяле за кво гласуват.....!!!!Лидерите им почнаа леко да дръпат ръчната и те така.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #1324 -: Юни 25, 2016, 08:19:36 »
Разбрате ли,колко са збръкани тиа?Половината не знаяле за кво гласуват.....!!!!Лидерите им почнаа леко да дръпат ръчната и те така.

Епъ нормално, кво!? У сека една развита демокрациа, вотовете, които побеждават са купените вотове. :green: Мигар некой, къде си продава гласъ знаа за кво друго гласува, освен за педесе лева ;)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
« Reply #1325 -: Юни 25, 2016, 08:20:27 »
Пепо, след манку че доам да ти напрайм брексит...
Активен

Пепо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1684
По света и у нас-голем праз!
« Reply #1326 -: Юни 25, 2016, 08:24:34 »
Пъ я тъмън размитам,ела
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #1327 -: Юни 25, 2016, 09:01:40 »
В случая на Генчо правилното е Берксит
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Даца

• Тумбак
« Reply #1328 -: Юни 25, 2016, 09:23:45 »
В случая на Генчо правилното е Берксит

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

Berks`it  :krkanje:
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #1329 -: Юни 25, 2016, 09:37:25 »
Не моа разберем сал едно от целата каша. Винаги има некой нарочен за обвиняване за нещо къде се случва. Що сме толко забуани, та се фащаме на варен кукуруз? 89 гОдин, я бе на 27 гОдин. Напълно "осъзнат" юноша бледен антикомунист. И гласува за таа демокрациа, къде днеска младите си а не дават. Да де, ама дали беше точно такава представата ми за след още 27 годин, къде минаа. Чекам, чекам, да дойде таа жна демокрациа, такава, къде ни а пропагандират, она е нема. Сал различни форми на мутризациа досъга. Като дете съм живел у комунизма. Било ми а през дудука къф строй е тава. Имало некакви правила, имало начин да ги заобикаяш и нищо ми не а пречило да иам убаво детство и младос. Днешните млади освен тоа начин, друг незнаат и нги се не променя. Ама утре они че са дрътите и че се апат, че не са напраиле нищо за децата си (ако все още се праат деца). Я моите родителе и прародителе у нищо не моа ги обвинявам за моя живот. Живели са и са оцелевали според условиата. И никоги не съм се сърдил, че примерно маки ми винаги е подръжала БЗНС-то. Или баба ми белогвардейците. Или баща ми е величал Сталин. Или деда ми винаги е дръжал на пръво место семейството и послем курвите. Най-малкото, нетактично е, да не кажем безпринципно и вулгарно, да настройваш едно срещу друго поколениата. Едни надделели над други по некакъф начин. И? Дали е с гол или афтогол, победата се присъжда на един. Ама дали е чесно? Според кого? И за кого? Млого е долно да мрънкят съга таа час от англичанете, къде са загубиле, че са виновни дрътите. Дрътите са виновни по принцип за тава, че има млади. За друго - не! Мрънкят сички, къде са дръжавни служители. Сички, къде са се дистанцирале от реалната икономика и паразитират на гръбината на малкото произвеждащи или участващи преко у икономиката. Сички, къде си искарват парите сами си, а не чекат заплата и социални придобивки естествено са на мнение, че са все повече онеправдани. И едните са прави, ама другите са още по-прави. Не прави чес на никой да противопоставя поколениа, които, волю-неволю живеат у едно и също време, но имат различни вижданиа за живота, просто щото го глеат от различни кьошета. Не а убаво така! Срамота!!!
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

rashkoff_04

• Тумбак
« Reply #1330 -: Юни 25, 2016, 10:09:28 »
Само ниа сме тиа, къде са ловиме на тава. Ти не видиш ли, че два дена само тука тава са преекспонира, ониа от Брюксел вече видоа свръшения факт и почнаа да преправат меанизмете.
Активен

Даца

• Тумбак
« Reply #1331 -: Юни 25, 2016, 10:41:27 »
.... И едните са прави, ама другите са още по-прави. Не прави чес на никой да противопоставя поколениа, които, волю-неволю живеат у едно и също време, но имат различни вижданиа за живота, просто щото го глеат от различни кьошета. Не а убаво така! Срамота!!!

За разлика от теб, аз мисля, че прави в случая няма.
Тези, които са за ЕС не са прави, защото ЕС такъв, какъвто е сега се нуждае от много сериозен структурен ремонт и му трябва сериозен ритник.
Тези, които са за затваряне на UK в черупката са още по-неправи, защото не осъзнават реалностите и попарата, която надробиха няма да я сърбат само те.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #1332 -: Юни 25, 2016, 10:48:52 »
.... И едните са прави, ама другите са още по-прави. Не прави чес на никой да противопоставя поколениа, които, волю-неволю живеат у едно и също време, но имат различни вижданиа за живота, просто щото го глеат от различни кьошета. Не а убаво така! Срамота!!!

За разлика от теб, аз мисля, че прави в случая няма.
Тези, които са за ЕС не са прави, защото ЕС такъв, какъвто е сега се нуждае от много сериозен структурен ремонт и му трябва сериозен ритник.
Тези, които са за затваряне на UK в черупката са още по-неправи, защото не осъзнават реалностите и попарата, която надробиха няма да я сърбат само те.

Епа, те тава е згоден пример, че не поколениата са в разрез, а мисленето на различните индивиде. Ние с тебе сме от едно поколение и ни не пречи да иаме различни гледни точки и мнениа по едно и също нещо. Тава е - сичко иде от подчерепната кухина, но тава ни не пречи да беседваме, без да се пюаме един друг. Даже би ти рекъл савсем сириозно НАЗДРАВЕ (щото да си не допивам бирата сам си) :green:
Активен

цитат-Веко

Даца

• Тумбак
« Reply #1333 -: Юни 26, 2016, 12:02:27 »
Наздраве, Митко! :krkanje:
Само дето не мисля, че проблемът е поколенчески.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1334 -: Юни 26, 2016, 12:34:15 »
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.316 секунди с 25 запитвания.