Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Документални филмове  (Прочетена 18271 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Документални филмове
« -: Януари 14, 2012, 10:43:11 »
тава а нова тема за документални филмове, дека мисли да са малко по-серьозни от ониа каде обикновено ги гледаме. за тава и те таа тема. кой кво а гледал, моа да споделя мнениа дали му аресва дали му не аресва и те така.

я че там старта с те тава каде преди малко го гледа

"Вътрешна работа",

я ви каам тоа филм ма изкърти от секаде.

кой не го а гледал да седа и да го гледа, после ше седи и ше дава заето поне един час :zazhabil: . у филма са разправа за кризата от преди 3-4 годин кога сичко при краварите са срина и повлекоа света с тех, та оште не моеме да са опраиме.

обшти линии тама сичко а показано чрно на бело, цитирани са законье, трудове, интервюта -баш кво си а.

моа го свалите от те тука: www.kolibka.com
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

totubg

• Гостенин
Re:Документални филмове
« Reply #1 -: Януари 14, 2012, 11:53:11 »
..ако сакаш отдели време и на т'ва дека я щи кажа да гледаш, ич нема да е зле ако се уторачваш за свето като цяло :) най-вече за науки като метафизиката и алхимията и т.н. ..за грешната представа на свето, като цело и че църкавата ни е ограничавала от всичката тази наука през времето.. много ора се чудат как за толко години не е имало никъв напредък, а сега науката е напредла толко за толко малко време, т'ва е що никой не обръща внимание на науката.. и уна нема много обяснения за много работи.. и тя може да се каже, че е "въпрос на избор" или религия в която да верваме.. ама те, я са да кажем за филмо и общо взето написах сичко дотук.. за да те заинтригувам и да го гледаш.. уж :) филмо се казва "Какво има в заешката дупка" - на английски не помна как беше http://www.imdb.com/title/tt0499596/ във филма субтитрите са бая бързички и се наслоява много информация.. опитай се да го гледаш и разбираш, без да превръташ назаде да видиш к'во пише.. :) да разбереш сичко от първия път.. тоя филм ми го е препоръчала Мадлен Алгафари ! :) приятно гледание ! ..дири у замунда ама е написано неграмотно и на английски !
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #2 -: Януари 15, 2012, 01:02:54 »
Мойто предложение са сички филмове на Алекс Джоунс и Майкъл Мур, плюс поредицата Zeitgeist.
Активен
За глупочата граници нема!

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #3 -: Януари 15, 2012, 01:15:50 »
..ако сакаш отдели време и на т'ва дека я щи кажа да гледаш, ич нема да е зле ако се уторачваш за свето като цяло :) най-вече за науки като метафизиката и алхимията и т.н. ..за грешната представа на свето, като цело и че църкавата ни е ограничавала от всичката тази наука през времето.. много ора се чудат как за толко години не е имало никъв напредък, а сега науката е напредла толко за толко малко време, т'ва е що никой не обръща внимание на науката.. и уна нема много обяснения за много работи.. и тя може да се каже, че е "въпрос на избор" или религия в която да верваме.. ама те, я са да кажем за филмо и общо взето написах сичко дотук.. за да те заинтригувам и да го гледаш.. уж :) филмо се казва "Какво има в заешката дупка" - на английски не помна как беше http://www.imdb.com/title/tt0499596/ във филма субтитрите са бая бързички и се наслоява много информация.. опитай се да го гледаш и разбираш, без да превръташ назаде да видиш к'во пише.. :) да разбереш сичко от първия път.. тоя филм ми го е препоръчала Мадлен Алгафари ! :) приятно гледание ! ..дири у замунда ама е написано неграмотно и на английски !

Ненам за негу ,, ама язе утре на трезва главъ че гу гледам не зарад друго обожавам стиховете на таа женица ,,, и сал зарад тава : ) че она ти гу е препуръчала че гу гледам шото че ми ареса 100 % сигурна   thanks
Активен

totubg

• Гостенин
« Reply #4 -: Януари 15, 2012, 05:30:59 »
..гладали го, Вики ?! ..или са не сети въобще ?! :Д
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #5 -: Януари 15, 2012, 08:24:08 »
Пусна гу заран да се тегли ,гледам че се е истеглил  е тааа вечер ще го гледам  ако са не заблеа па нещо по форум :)
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #6 -: Януари 16, 2012, 01:11:03 »
Тодорейй изгледа пръвата част,грабна ме  дубре ,,, интересно а сапоставено ,,, религия с наука ,,, определно са опозиционна двойка ,,, утре че догледам втората част ,, че ми са затфарат очите ,,  :)
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #7 -: Януари 28, 2012, 06:45:08 »
http://www.btv.bg/videos/filmi/video/1774942431-Obratnata_strana_na_Evropa.html

тава а един филм на кулеков каде разказва за кризата у гръциа, за българското обштество и за сичко останало.

я сметам оти тиа филм има адски ного допирни точки с Inside job/каде съм го дал по-горе/ с ената мининка разлика оти след като са случи кризата при краварите мислим, че ората приеха нештата ного меко некак си. Не са дигнаа да протестират, даже са остаиха да им земат домовете, работата и сичко останало.

у крайна сметка ного сполучлив филм, гледаите го. я лично му праим евалата на кулеков за тоо материал.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Брутале

• Тумбак
« Reply #8 -: Февруари 13, 2012, 07:11:05 »
Сношти гледах тава интервю с художника Христо Явашев - Кристо.

У интервуто разказва за живота си, как е избегал, как са а оправал без език у Париж, за срештането на любовта, после как е заминал за Америка и там върху какви проекти е работил, както и за другите му проекти - опаковането на Райхстага и много други интересни неща около живота и проектите му.

http://bnt.bg/bg/productions/114/edition/8194/ay_kristo_na_75_au_ae_edno_intervu_na_toma_tomov

У обшти линии я ви съветвам - гледайте го!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #9 -: Февруари 15, 2012, 08:14:49 »
Понеже нашиа филм е документален, та тука ми са ще да обсъда нещо относно него.

С режисьора дириме начин да участваме у неко фестивал, та ако спечели неко наградка, да си връне вложеното като средства.

Ако некой от вазе види или чуе, че некъде има такъв фестивал, да са обажда. Ако па неко телевизия рече да купи филма, нема да им искаме много паре, само колкото сме вложиле. Деян Енев рече, че тоо филм нашия требва да са прожектира на политици и депутати по-често, та да знаат какво им е предназначението.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #10 -: Февруари 15, 2012, 08:16:13 »
Понеже нашиа филм е документален, та тука ми са ще да обсъда нещо относно него.

С режисьора дириме начин да участваме у неко фестивал, та ако спечели неко наградка, да си връне вложеното като средства.

Ако некой от вазе види или чуе, че некъде има такъв фестивал, да са обажда. Ако па неко телевизия рече да купи филма, нема да им искаме много паре, само колкото сме вложиле. Деян Енев рече, че тоо филм нашия требва да са прожектира на политици и депутати по-често, та да знаат какво им е предназначението.
Моа да говора с видинките телевизии- двете- ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
« Reply #11 -: Февруари 15, 2012, 08:20:17 »
Цитат
Деян Енев рече, че тоо филм нашия требва да са прожектира на политици и депутати по-често, та да знаат какво им е предназначението.

верваш ли ,че некой ше се трогне????
ше излезнат посредата на филмо?мани тия пустиняци :udri: :udri:
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #12 -: Февруари 15, 2012, 08:24:09 »
Генин-не става въпрос за трогване-тиа са дебелооки ;) Ма бърканету с какалашка  у гъзеца им винаги е добро ;D Имам един приятел къде работи в Дискавари- че са свържем с негу- Капитане дай на лични информация за цената- имам и контакти с Нова и БТВ- зннааа ли човек ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #13 -: Февруари 15, 2012, 08:26:32 »
Па преду десетина минути още съм ти написал на лични, ма ти нагоре не поглеждаш  :green:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #14 -: Февруари 15, 2012, 08:44:42 »
кат минеш през фестивалите и ТВ-то.........давай да го пущаме по села и паланки из СЗ.......на ората ше им е интересно.па и къ неса гледали кино от 20 годин.......още сега мое го презентирам у Стубел......у големио салон :)
Активен

Страницата е създадена за 0.31 секунди с 22 запитвания.