Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: А я си утвадам на село - ели деурбанизациа за начинаещи  (Прочетена 29703 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
най важно е раненето - заранването и похранването
у основата на сичко е правилниа ранителен режим - а тава не означава мумичешка пубертетска диета къде не едът да слабеат за сметка на жизнените сили

след тава иде спорта - кууло, и беганье са убови най - но мене са ми скучни и затава тупам топки , баскетбол

и накраа иде опщиа начин на живот - тава неа живот по тиа офисе сас курасанье на пладне и идялни домашни сандвичи - пфффф - требе си рънъ ЗДРАВОСЛОВНА

я права план за една тема посветена на даун шифтинга
- пръво оправете си борчовете бързо - куги нема борчове човек са отпуска и неа толко нервен и притеснен, а куги я притеснен са отделят вещества на стреса , къде стегат организама да оцелеа за сметка на изхабяването - особено срцето 
- турете неко пара настрани , за текущите режиини расходи - ток вода гориво дърва телефон интернет за поне година
фторо намерете си къща у провинциата - требат ви що годе пътища и голяма градинка да си отглеждате сами здравословни зеленчуци и кокошки и свинарник и крава и офчици - нее сложно , дори отморява организъма - и нее толко не хигиенично както си го представяте
- требе ви кола комби с 4х4 - хонда например имат здрави модели ефтини фтора употреба - заради пътищата до вашата къща който не ще са разринати
- цигари и пари за - не ви требат - имате целиа свеж и чист въсдух
- първите две три годин ще е гадно докаде усвоите тънкостите на еко земеделието - нооо
- Доходи - фанете са неква работица у блискиа град на некви минимални пари колко да покривате расходите - и да потсигурявате ежедневните расходи - не са чак толко фсъшност
след 10тата годин отпочиналия организъм ще се въстанови и ще си нормализира метаболизъма а виа печелите здрава храна със гарантиран произход
- требе ви некъв интернет зарад това да си четете новините
« Последно редактиранье: Февруари 18, 2012, 02:31:03 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
тва сакаче го а писал неко граждан, ама на село раждан  ;D оф, колко си прав и ти незнаеш - ама тва е трудно постижимо, за момента даже невъзможно
Активен

Буба Лида

• Гостенин
Па това е многу интересно, но струва ми се неизпълнимо поне при мен. Моа на  да отговарям на една част от точките, но не е достъчно за да се получи. Там дека имам местото съм сигурна , че работа нема да намера, а не мом да остаим таа дека имам. Не ме плаши, че ше се откъсна от" светския живот", но за мен не е сега момента за такива промени. Но иначе ми харесва идеята, но аз със сигурност не съм дорасла за това. :udri:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Лиде язе па знам ,че колко не едеш ,куту свалиш момента в който туриш,апка у устата и започнеш да едеш ка преди(не здарвословно) че ги качиш в пъти повече за норматив :) Така че по добре ка са ти исписале назаде яж ,здравословно и по малко на всеки час  :green: :)

Язе напук на тааа тема,сношка ядо спагети със хлляб,епа не съм ли свиня ... Тцтцтц  :tazz:

Ама па ич ми неа зор,че съм дебелъ  ::) Наааапротифф кефим съ ча,че съ щипем   :green: :smeeeh:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
къде у Вд по пицариите прават убови спагети що и я не съм инги враг
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Малък Шемет

• Гостенин
къде у Вд по пицариите прават убови спагети що и я не съм инги враг

При Калоянчо  :P И не що ми а приател ,а що наистина тама са най-добрите,опитвала съм кажи речи почти насекъде у ВД по по-гулемишките ресторанте ,Тц :)

Скъпо удоволствие при него,но па е факт ,че са убови !!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Лиде, една моя позната започна наскоро некаква 90-дневна диета, много е доволна, за сега е смъкнала 5 кила с нея. На принципа на разделното хранене е, демек не гладуваш, ядеш си, ма секи ден е различно - първия ден са белтъчини, втория - бобови храни и варива, третия - въглехидрати, а четвъртия - плодове или зеленчуци.
Я мисла да я почна тия дни, що таа зима много зле ми са отрази  >:  До сега никога не съм била с наднормено тегло... е, килце, две съм трупала, ма бърже ги свалях, а сеги нема баце  ;D тва къде качих си седи, маани, ми и други трупам  :tazz:
Само да са позатопли времето и тръгам на расодки!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Само да са позатопли времето и тръгам на расодки!

по панире и сборове  :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Дзверъ Джули

• Гостенин
Като гледам тука некви диети са отслабванье. Я тръса за напълняване.  :smeeeh: :smeeeh: Одих на фитнес преди време и рекох на инструктура дай неква програма да кача некво кило, па он си помисли, че се гавря с него и тактично ме изгони. Искам поне 58 кг да стана, че кату духа ветар мое ме отнесе.  :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Епа язе бех постигнал кота 58 кила... у четвърти клас. Късно а вече да давам акъл за тава ниво. Ама ако са интересуваш от кота 123 кила, моо да дам експертно мнение. C-- :smeeeh:
Активен
За глупочата граници нема!

Дзверъ Джули

• Гостенин
Мноу висока таа кота от 123 кг. Я шъ сам кату кюфте.  :smeeeh:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Мноу висока таа кота от 123 кг. Я шъ сам кату кюфте.  :smeeeh:

Ee нема ела ма видиш мене,я ги гона тиа килограми  за са 100 :)  :punk:
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
Сто кила бех у осми клас, ма.  :smeeeh: Сегъ съм 50, ама при моа ръст 178 ми са малко  :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Сто кила бех у осми клас, ма.  :smeeeh: Сегъ съм 50, ама при моа ръст 178 ми са малко  :smeeeh: :smeeeh:
И сеги имаш раздвоение по вертикала! От 100 на 2х50 кила! :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Дано раздвоението е само на килата, а не и на личността! :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Дзверъ Джули

• Гостенин
Онуй със раздвоението на личността мойто психо рече, че е шизофрения. А я сам си шашува по рождение.  :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.271 секунди с 22 запитвания.