Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой ни съдра кожата най-качествено  (Прочетена 14731 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ДедA ви

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 509
Re:Кой ни съдра кожата най-качествено
« Reply #135 -: Януари 12, 2014, 11:49:13 »
БлагодАрим за поканата,ма я пина манко рикикя,посленка две чаши червен букет,полендзиаме са туке и мислим да легам,що заран требва а са рАботи па.Те тава  ang ма однаса с него си  :smeeeh:!
Активен
Ша запра а пиа,коги Джони Уокър запре да Оди!

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #136 -: Септември 08, 2014, 05:37:51 »
 Не че има некакво значение, дали ми а на мене ясно ели не, ама нали сака си чешаме езиците по неко път. И ми се струва, че най-згодно и здравословно е да го прайме с наште карикатури-политикури. Като почнат да джвакат енергетиката и да цакат с ньеа като с голем коз, ми настръхва на гъзъ койзината деаба. Некой можа ли разбере, откъде дойде таа дупка у бюджете, заради тава, че не а повишавана цената на тока? Некой разбра ли, що требва да се дига цената на тока? Некой разбра ли, необходима ли ни е нова мошнос? Некой разбра ли, що иаме свръхпроизводство на еленергия и не моа си е оползотвориме, а в същото време говорат за некъф режим на тока зимъска? (Кого ли питам?) Некой разбра ли с тиа словоблъсканици, дали като говорат за цена на тока, стаа вапрос въопште за енергетика?
И последен вапрос: Некой моа ли изчисли, дали съществуващите мошности че са достатачни да захранат толко голем електрически стол, на който требва да наседат сички политикопедерунгеле, къде нги се по право полага и НАЛАГА да бъдат опържени?
Предварително благодарим за точните одговори! ( форумниа политико-енергиен експерт го а така страшно и злобно надръвил и сал го забелва лекичко, с недвусмисленото целеустремено намерение, падне ли му некой от ониа изедници, да го бодне съвсем незаконно, но от друга страна - справедливо и природоестествено, та да му изкара джигера през ушите)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #137 -: Септември 08, 2014, 06:02:34 »
 Пъ Мите, то ку некой разбере тиа работи, каде питъш, немъ а сме сеги тека.Тава, зъ уножданьето, мъ самнявъ, че немъ а моа съ упрайш сам си, ми шъ доа а тъ поткрепъ.Тава а млого работъ зъ целиа ни народ, мъ що съ още поврътъ не знам.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #138 -: Септември 08, 2014, 08:08:08 »
за баце ви Митко обеснение ката за форома
МВФ дава заеме на бедни државици у прехот срещу обещаниа за риформи-преебатизациа на енергетика, машиностроене, лехка и тежьолая индустриа , и пръво другаря-цар ку го повни неко преебатизира енерго-распределението, е договорете сас ерп-тата , който са секретни , пише че државата инги гарантира печалбите от ненам колко си %те нади тва къде са енвестирале, на практика ерп-тата енвестират по дикименти у васдуха и на тобко фиктивни енвестиции трее да има например 200 мильона за шесмесечие печалба, обаче са знаа средното потребление и са знаа средната ценъ и така са пресметъ че тоо процент печалба не мое се постигне и другио начин тава да стане иъ като дигнат ценътъ и затава иъ

у оландеа , чез са по ниски от тревътъ и по кротки от водътъ , ма там има законье и прилагащи закона одма органи къде пипат здраво
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #139 -: Октомври 23, 2015, 08:26:20 »
Слушам телевизоро, догде си цакам карти по компутеро. Ич ми не а на уя да гледам и да расъждавам за политико-педерунгелската предизборна еуфория. Некък си ми стаа тужно, че не съм достатъчно прос, та да се кандидатирам за кмет. Мойте дипломи и образование са тврде отблъскващи за народонаселението на општина като нашта. Но това нема никакво значение. Събитието, което ме накара да изразим мнение, е меко казано, ужасяващо. До фчере нашиа президент за мене беше една средно слаба карикатура на Бешков. Но! Но таа вечер си дадо сметка, че като съпоставим целокупниа политически смрад с ньего, он ми стаа симпатичен. Предстаате ли си докъде съм стигнал - да ми арексва нашиа президент, а?
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #140 -: Октомври 23, 2015, 10:48:07 »
нема нищо лоше, ели па срамно да са изпедераси човек на тиа годин  :smeeeh: :nazdrave:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #141 -: Октомври 24, 2015, 01:41:15 »
нема нищо лоше, ели па срамно да са изпедераси човек на тиа годин  :smeeeh: :nazdrave:

Сигурен бех, че има достатъчно начетени ора у тоа форум, къде да ми отворат очите :green: :nazdrave:
Активен

цитат-Веко

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
« Reply #142 -: Октомври 24, 2015, 04:40:15 »
Ка викаше един приятел (Бог да го прости) "Тава педераслъка, сигур а големо удоволствее, ама па резила а голем да съ пробвам на мойте години" :)
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #143 -: Януари 27, 2016, 08:33:14 »
Редко се утурам у политика от съвременен български тип, ама не а ми за пръф път да си задавам един вапрос. Незнам дали ми е коректен вапроса, ама се пак си ми е дразнител. А именно - За чи уй има министерство на правосъдието, като правосъдната влас е независима и като така къф дедов го дърви съответниа министар на правосъдието? С кви пълномощия е и кви функции изпълнява тава неясно що съществуващо министерство? Не че към други министерства не моа се однесе подобен вапрос, ама те тук не мом да си дадем даже и оправдателен одговор. Млого ли ми е тъп вапроса, бе ора?
Активен

цитат-Веко

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
« Reply #144 -: Януари 27, 2016, 08:39:18 »
Цитат
За чи уй има министерство на правосъдието, като правосъдната влас е независима
Па за бушон,да изгори и да предпази електрическата схема или друга,или за сапун-да си умият ръцете с него
 Тава за мене е нещо като цръквата-ни така,ни иначе
Цитат
Млого ли ми е тъп вапроса
Неа,мое отговор е по-  :green:
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Мичи

• Пустиняк
« Reply #146 -: Януари 28, 2016, 07:48:17 »
 Нищо не пише ясно.Много сложно с цел неразбиранье... :udri:
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #147 -: Януари 28, 2016, 07:50:48 »
Па ти, Краско изчете ли го?
Такива измишьотини моа се напишат и за министъра на кокичетата примерно!
Активен

цитат-Веко

Мичи

• Пустиняк
« Reply #148 -: Януари 28, 2016, 07:53:51 »
 Не бе,да му направи едно резюме с 3 изречения Краско...
Но никой не може май
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #149 -: Януари 28, 2016, 08:40:49 »
това повелява конституцията..по ясно от това нема...а иначе съм го чел..на мен ми се налага да четем много работи..за съжаление ??? секакви глупости
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.287 секунди с 22 запитвания.