Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пиете ли тутунь?  (Прочетена 22274 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Re:Пиете ли тутунь?
« Reply #300 -: Октомври 11, 2013, 06:12:59 »
Оф, много си прав, Каламутняк! Човек нема ли силна мотивация и воля, еби ги у дупе тия тамагочита, къ викаш.  ;D Пуста воля, дееба нейното маменце!!!  :udri:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
« Reply #301 -: Април 05, 2014, 08:38:55 »
30 години пушех (да се смерим у тъпанара!) и след 2 дена ще напраим 1 година откъто не пуша вече!

Бях пробвал сичко за отказване и единственото, което ми помогна бе Алън Кар - милиони по света спряха да пушат благодарение на него, опитайте и вие!  :punk:
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #302 -: Април 06, 2014, 07:34:02 »
Е кък бе, я съм почнал да я чета ма я заебах че почна да уча листовки и съм я замаанал. КАжи верно. Има ли файда от тва...
Активен

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
« Reply #303 -: Април 06, 2014, 09:27:08 »
Е кък бе, я съм почнал да я чета ма я заебах че почна да уча листовки и съм я замаанал. КАжи верно. Има ли файда от тва...

Утре правя една година без таа смрад, де кажи ми ти - има ли файда, а?!  ;)
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #304 -: Април 06, 2014, 10:53:52 »
Не бе човек, сериозно та питам верно ли с таа книга си спрел или са ебаваш. Я съм прочел дали има и 20 страници. Напълно сериозен съм ???
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #305 -: Април 06, 2014, 11:45:07 »
Азе па си зимах елентронна цигара NJOY ма май, че човек требва да си има воля - пустинска да опалее таа воля
Се си викам аде от другата седмица, че сега работа тава-онва и ѝ не доажда ред
Ма ша си ги дръжа, за кога сфръша цигарите ели ми исфръкне камичето и те така ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
« Reply #306 -: Април 07, 2014, 02:49:30 »
Не бе човек, сериозно та питам верно ли с таа книга си спрел или са ебаваш. Я съм прочел дали има и 20 страници. Напълно сериозен съм ???

Абсолютно сериозен съм!

Преди 2 години я прочетох за първи път и спрях да пуша..........карах така известно време и на погребението на деда ми запалих една.......не че ми се пушеше....ебем ли го, може би щото така правят опечалените?  ???........къ да е, та па си продължих да пуша до началото на април миналата година, та тогава па прочетох книгата и днес става точно една година откъ не пуша и съм на 100% уверен, че това е затворена книга за мен и повече нивга нема да фанем да пушим таа смрад!
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #307 -: Април 07, 2014, 05:21:49 »
Годзи, мисля, че отдаваш прекалено голямо значение на някаква книга и омаловажаваш собствения си успех.  ;) :) Не е достатъчна една книжка с 1, 2 и 3... личната мотивация и желанието са важни. Липсват ли те, каквато и книжка да прочетеш - не става... :)
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #308 -: Април 07, 2014, 08:08:18 »
Не подценявайте книгата. Я ги почвам още от заран и съм си енал самомутивацията щом не мога сам не ме е срам да получа помощ от каквото и да било...
Активен

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 699
« Reply #309 -: Април 08, 2014, 02:14:48 »
Аз ги отказах, ма като се навърва на мокра връф свивам некоя и после ме е срам от себе си.
Тава е голем плевел, чат-пат като се наспА сънувам че пуша.
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
« Reply #310 -: Април 11, 2014, 09:57:49 »
Годзи, мисля, че отдаваш прекалено голямо значение на някаква книга и омаловажаваш собствения си успех.  ;) :) Не е достатъчна една книжка с 1, 2 и 3... личната мотивация и желанието са важни. Липсват ли те, каквато и книжка да прочетеш - не става... :)

Ае не е баш така........таа книга секи пушач мое да я напише, те тфа я праи особена!
Там няма някви страшилища, че ще умреш, ако пушиш и снимки на скапани дробове, напротив, таа книга ти изкарва на бел свет сичко къде си го знаеш, ама не му даваш ухо.  ;)

Препоръчвам я на секи къде сака да спре таа смрад!  :krkanje:
Активен

Страницата е създадена за 0.252 секунди с 22 запитвания.