Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ да живеаме с орлите или тема за здравословен живот (доколко мое)...  (Прочетена 6807 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
http://zdrave-to.blogspot.com/2010/07/0072-kakvo-e-zdrave-spored-szo.html
те тава е научната дефиниция.останалото го пишат разни магьосници и шамане ,да цоцат парици от болните ора...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Здравословния начин на живот не е само съблюдаване на начина на хранене и правилния подбор на храните, а и синхрона със заобикалящия ни свят, живи твари и природа. За тези които са любопитни ето една статия за наложената промяна на честотата на основния тон ЛА и възникващите въпроси: - Защо това го прави един министър на пропагандата и то от най-ефективните? Приятно четене и слушане!

http://www.xn--80aapggvibf1ad2i.com/2013/09/osnovnata-chestota-v-muzikata-432-hz.html
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Направо ма заболе главъта доде стигнах средата на таа статия. Все едно да обесняваш питагоровата теорема на куче - нищо не разбирам, ма са чуствам добре като слушам определен вид музика.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Слушайте си музиката, която харесвате и изобщо не се притеснявайте за разните му там стандартизации и конспирации. Разликата е толкова малка, че необучено ухо едва ли ще забележи.  :muzika:
Активен

Валери61

• Пустиняк
Не е въпроса дали ще започнете да харесвате друга музика, а в чисто техническите и параметри. Например един прост пример ще ти дам - вземи камертона и иди до пианото, после изсвири тона ЛА и ще видиш как камертона започва да трепти и да издава същия тон - това се вика резонанс. Всяко физично тяло има някаква резонансна честота и когато му се въздейства с нея, то започва да трепти. Та хората казват, че хармонията на земята, природата и живите същества съжителстват добре, в мир и любов, когато са в синхрон, а той се получава при трептене в някои от хармониците на земята. Все едно свириш акорд ла-до-ми-ла, че и още по-нагоре в хармониците им. Когато извадиш някои от основните източници от честотата им се получава дисхармония и Какофония.
Когато честотата им е изместена настъпват описаните явления, най-често усещане като дискомфорт и умора. А немците са от първите изследователи на въздействието на различните честоти върху човека и предаване на информация, чрез въздействащите му вълни. Затова и Гьобелс издава този указ, който после става международен стандарт през 53-та. На базата на тиа начални изследвания на немските учени са стъпили последващите разработки на психотронното оръжие, което 71-74 година е вече факт в поне 6 световни сили, като даже е предсказвано, че третата световна война ще се води с именно такива оръжия. В България масова демонстрация на това оръжие е имало на учението на Варшавския договор ЩИТ 82.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Валери, ако имаш предвид мен, аз съм музикант по професия и тия работи са ми известни. Само исках да успокоя Божурка.  ;)
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Разбирам, че статията е сериозна и има истина у неги, затова коментара ми нема да а баш на место, ама ша кажа, що и тоо Гьобелс ли а, Гюнтер ли а.. не а свършил добре. И сичките тия, къде са мислат за големи умници и си играат с ората и са бъркат у природата, нема да живеат с орлите и рано или късно ша си платат за стореното.
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
Цитат
... психотронното оръжие, което 71-74 година е вече факт в поне 6 световни сили, като даже е предсказвано, че третата световна война ще се води с именно такива оръжия. В България масова демонстрация на това оръжие е имало на учението на Варшавския договор ЩИТ 82.

:o :o  Алелеее, па азе баш тугива са ожених - одих чаа на АйТОС, да е крадна-8.септември.1982... Що конвои изпреварвах, що десанте гледах...  сал не разбрах от психотроПНО ли е... ели от психоТРОННО, едва изкарааме 20 годин, мааму стара! :no:
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
това с тия херцове много интересно! Намерих си в тубата разни песньовки де съм ги слушала хиляди пъти и сега ги преслушвам на слушалки в новата честота. Не знам дали си внушавам, ма верно се усеща разлика. Сякаче с една идея са засилени басите и са намалени оборотите. Някакси по-бавно и по-плътно се усеща като цяло мелодията. Някой друг правил ли е наблюдения да сподели впечатления?
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Валери61

• Пустиняк
Слушах разни мотиви преработени така. Сега чакам една програмка, дека може да преработи цела творба така и да я запише с новата честота.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Пущи да чуеме  и ниа.
Активен

Валери61

• Пустиняк
Пратиха ми файла за редуциране, та който сака може да му го прата на лични.

П.П. Опитах ама там не може да са прикачва. Некой дека му разбира ка да стане?
« Последно редактиранье: Май 08, 2014, 09:16:27 от Валери61 »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Може и у тубата да го качиш и да дадеш линка.
Активен

Валери61

• Пустиняк
Е той е малко нередовен, оти иначе е 20 евро. Затова май на скайповете ше е най-добре. Иначе действа перфектно.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
еми пущи ми го на скайпа
Активен

Страницата е създадена за 0.139 секунди с 22 запитвания.