Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Ебре бизнес, инвестиции и финанции, да го еба!  (Прочетена 9068 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
тава тръговиата особенно с недвижими имоти човек ако неа вътре у нещата са превръща куту тото- ели че спечелиш или че загубиш независимо дали купуваш или продаваш, та съга с таа криза работата са превръща ептем куту ловенье на риба у мътна вода.Значи за мене варианта пари у банка не съществува- се пак знаате кво стана 1996-97 г.но не беше хиперинфлация, но не беа фалити на банки, мани, мани колко и да се напинят да ме убеждават с високи лихви и гаранции на влоговете- твърдо  НЕ (мужко дупе еден пат се ебе) Ако некои а имал недвижим имот и го а дражал със спекулативна цел (да го продаде по скъпо) требвало а да го  продаде,  що съга вече а късно,от тук натам макята му е чеканьето секи друг вариант а много рискован, ако па а играч и го не а стра да прудава (ако намери добра цена) особенно апартаменти и къщи (цените им беа силно надути заради тиа кредити къде ги дава налево и надесно) а парата от продажбата моа да са вложи например у земеделска земя- цената и у момента е много подценена-ем че си печели от арендата, ем вероятността цената и по бръже да се качи е по голема а и нема да и плаща данъци, нема да праи ремонт, да са плаши от пожари, земетресения и др. бедствия каде моа да му сасипат къщата за нула време, единствения минус а че че бере ядове с арендатори-ментраджии, другиа вариант а с парата от продажбата да варди коги че почнат публичните продажби на ипотекираните апартаменти, що там цените (поне така са приказва) че почват от 50 процента от данъчната оценка  ??? но за тоа вариант наистина човек треба да а играч що там че се играа на тръг и за да спечелиш си има тактики и чалъме т.н. И пак да кажем ако некои случаино а станал собственик на некакъв недвижим имот да не продава,-ни леб сака, ни вода, ако го е купил със спекулационна и още го неа продал пак да не продава що а закъснел но да обръне сериозно внимание на тава кви са правилата на играта у тоа бизнес "Инвестици у недвижими имоти" що они ич не са прости и обикновения човек лесно моа да изгури........... докаде я писа са появиа нови отговори дано написаното не виси ни у клин ни у ръкав ама че го пущам що съм са мъчил даго пишем ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я знам од минал опит че почнат ли лихви да се дигат дигай чуковете и ти.Така изгоре я у Пръва часна банка пруду време.А уш баш банкера беше наш-Ломски.Оно у таа работа приателе нема,парите шашават ората.Я предпочитам да си купим нещо ели да си напраим.За тава май цел живот че строим и апартаменте че сменям.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

jaio

• Гостенин
язе за тава кво искарам го набием у гъзъ си тъ да съ не едосвам после ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

jaio

• Гостенин
а па съ и сетии че негде у сайта прочетои че човек треба да прай борчове та дъ го повнат ората
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
А тава за земледелската замя е бошлаф работа.Нали ми дават аренда 10 лв.годишно на декар.Колку земя требва да купим та да печалим од ньой? Я се едоса полани и се маана од колперациата. После глеам они па изорали и засели земята ми .Оди да се разпраам. Кура му Янко... Викат згрешили смо...не моеме да заобикаяме твойта земя...Ако сакаш съди ни.Мене не ми се разпрааше за шеесе декара.Само каде изгуби арендата за онаа годин.Съга сам па у кооперациата и па не знам кой пиа-кой плаща.Тава у назе си а пладнешка кражба,ми ората прости и не им се разпраа,що разходите гулеми,а печалбата съмнителна.Седат стискат зъби и сабират злоба.Она рано ели късно че избиа на некаде.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
арендаторете са стръхливци - на един да му запалат тракторете - сички ще земат да плащат - времето на съдене отмина , в мумента в които съдебните такси станаа по-гулеми от туба бендзин
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Наще зели да ги наобикалят разни мутри,що имат земъ на пъкя за Ореово и Видин-зарад "дунав-мост 2" ма засеги ги карам да задръжат топката...Сакат земъта за бензиностаций ели подобни!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

jaio

• Гостенин
А тава за земледелската замя е бошлаф работа.Нали ми дават аренда 10 лв.годишно на декар.Колку земя требва да купим та да печалим од ньой? Я се едоса полани и се маана од колперациата. После глеам они па изорали и засели земята ми .Оди да се разпраам. Кура му Янко... Викат згрешили смо...не моеме да заобикаяме твойта земя...Ако сакаш съди ни.Мене не ми се разпрааше за шеесе декара.Само каде изгуби арендата за онаа годин.Съга сам па у кооперациата и па не знам кой пиа-кой плаща.Тава у назе си а пладнешка кражба,ми ората прости и не им се разпраа,що разходите гулеми,а печалбата съмнителна.Седат стискат зъби и сабират злоба.Она рано ели късно че избиа на некаде.
абе и тиа коуперации не съ многу маал ама азе съм чул еднъ прикаска:самичук човек моо да иде само у нужника,двама моо съ ебът а трима вече моа да вршат неква работа
Активен

Пръвака

• Тумбак
по повод дилемата "да продавам-ели да чекам" че ви каам един виц - един баща имал двама сина, дошъл единия и му рекъл "Тате решил съм да праим зеленчукова градина да садим у нея чушки, домати и краставици, ако а добра годината и ВАЛИ че изкарам много пари" баща му го пофалил и му пожелал касмет, дошъл другия син и му рекъл "Тате я съм решил да праим тугли от кирпич, сал да убава годината и да НЕ ВАЛИ че изкарам много пари що ората строат къщи и многу дират тугли" баща му и ньего пофалил и пожелал успех и оня куту бегал си рекал "Абе един от вазе че ме фане за уя ама де да видим кои ча а" ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

jaio

• Гостенин
по повод дилемата "да продавам-ели да чекам" че ви каам един виц - един баща имал двама сина, дошъл единия и му рекъл "Тате решил съм да праим зеленчукова градина да садим у нея чушки, домати и краставици, ако а добра годината и ВАЛИ че изкарам много пари" баща му го пофалил и му пожелал касмет, дошъл другия син и му рекъл "Тате я съм решил да праим тугли от кирпич, сал да убава годината и да НЕ ВАЛИ че изкарам много пари що ората строат къщи и многу дират тугли" баща му и ньего пофалил и пожелал успех и оня куту бегал си рекал "Абе един от вазе че ме фане за уя ама де да видим кои ча а" ;D ;D
е тава а баща мечта
(ка да го не прибиеш с лопатата ;D)
Активен

Пръвака

• Тумбак
а па съ и сетии че негде у сайта прочетои че човек треба да прай борчове та дъ го повнат ората

прав си особено ако са у особенно гулеми размери от банките човека че го пишат по весниците и че гу дават по телевизията  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

jaio

• Гостенин

прав си особено ако са у особенно гулеми размери от банките човека че го пишат по весниците и че гу дават по телевизията  ;D ;D
а-а а кои не знаа Чорни а ::)
Активен

Пръвака

• Тумбак
а знаате ли  как човек моа да са научи как наи лесно и наи бръже да забогатее-  куту чете наказателно-процесуалния кодекс  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

jaio

• Гостенин
а знаате ли  как човек моа да са научи как наи лесно и наи бръже да забогатее-  куту чете наказателно-процесуалния кодекс  ;D ;D ;D
оно неа саму да го четеш треба и да го разбираш
Активен

Пръвака

• Тумбак
оно неа саму да го четеш треба и да го разбираш

важно а да почнеш да гу четеш и практикуваш, после че имаш време и да го научиш и да го разбереш и до последната точка и запетайка  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Страницата е създадена за 0.362 секунди с 21 запитвания.