Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Ебре бизнес, инвестиции и финанции, да го еба!  (Прочетена 9166 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
Онуфри, не залитай по идеята "първото жилище което ще си купя ще е до-живот". Не знаеш дали след 30 години примерно няма да си мечтаеш да копаш кукуруз на село или да обикаляш с фотоапарат из Африка да снимаш лъвовете ;)
Присъединявам се към идеята, че ако имаш възможност трябва да го вземеш жилището. Просто не гледай на него като на дом, а като на инвестиция. Няма да ти обяснявам за рисковете в банковия сектор, ти си по-светнат там, ма лично за мене е по-добре да си влагам парите в недвижимост, па дори да се наложи да загубя малко от продажбата след време.

Рунтавелке, ако караваната ще я ползвате само веднъж годишно за морето, по-добре си земи палатка ;D ако обаче имате идея да се ползва и за живеене през по-голяма част от годината си струва
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Рунтавелке, ако караваната ще я ползвате само веднъж годишно за морето, по-добре си земи палатка ;D ако обаче имате идея да се ползва и за живеене през по-голяма част от годината си струва
И аз това казах и това, че требва некъде да се плаща за паркинг през зимата. Прават ми сметки, че до сега били дали за ходене по Халкидики сека събота и неделя толко пари, колкото щели да дадът за престоя на караваната за цел сезон.
Ех, палатка... едно време съм ходила на море с палатка и лодка... но тия млади днеска не разбират от романтика, сакат си удобствата. Като казах "Кой сака удобства - има хотели" ми беше отговорено: "последния път дадохме 80евра у хотела и възглавниците - мръсни, а по кърпите - следи от кръв". Какво да кажа при такива доводи?! За мене тая инвестиция е излишна, но очевидно за младите не е. Сичко зависи от гледната точка, а гледната точка зависи от камбанарията и те така...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Най-много се печели от човешката глупост и суета-ерго -въпросните млади сакат да поарчът пари-моа го напраат за квото сакат. ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Най-много се печели от човешката глупост и суета-ерго -въпросните млади сакат да поарчът пари-моа го напраат за квото сакат. ;)
:punk: Ех, толко много си прав, че ми се ще да може да те чуат, иначе мене изобщо ме не слушат като приказвам. Проблемът идва когато почват да сакат от мене пари, иначе ги оставам да си трошат главите.
Активен

onufri

• Гостенин
тава за суетата ми дава още един аргумент да започна втора кариера, като фитнес тренер  ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Дедов, свалиа ли на твоята банка рейтинга ели още е надръвен?
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Чвора

• Пустиняк
тава за суетата ми дава още един аргумент да започна втора кариера, като фитнес тренер  ;D
я ти са чуда що чекаш-у таа ситуациа ще напраиш тава къде за ньего мечтаат сите ора-ще превърнеш хобито си в професия ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

onufri

• Гостенин
Дедов, свалиа ли на твоята банка рейтинга ели още е надръвен?

при таа последната акциа на муудис май не, ма те го беа свалиле преди тава
Активен

onufri

• Гостенин
я ти са чуда що чекаш-у таа ситуациа ще напраиш тава къде за ньего мечтаат сите ора-ще превърнеш хобито си в професия ;D

Е вече съм решил, че ша го направа, в смисъл наесен ша зема тапиа, па вече дали наистина ша изкарвам пари с тава ша видим.

Иначе не съм го напрайл досега не само от нормалните опасениа за сигурност и т.н., ми и щото не знам дали ако тава ми стане професиа все оше ша ми а хоби (щото с малки изключениа, повечето ора де тренират с тренери не са много мотивирани), а и си мисла, че след известно време ша ми стане скучно, нема достатъчно да си натоварвам мозъка.

Ама наесен ша изкарам един курс да зема некъв документ, па после ша видим къ ша тръгне с дебелите чичковци и лелички.  ;D
Активен

onufri

• Гостенин
тц, тц, тц, две изречениа на Супер Марио кво напрайха на пазарите...он, или некой негов бивш колега от Голдман дали са а облажил барем малко... :P
Активен

Чвора

• Пустиняк
Епа щом сме а докарале до тамка некъв кияк от ЕБ да определя кво ша улаза у джеба на европееца-ти еба икономиката и финансите....
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Ебре бизнес, инвестиции и финанции, да го еба!
« Reply #71 -: Декември 23, 2012, 10:30:20 »
Не е бъш най-подходящия момент, ма оно си иде и не пита ;D
Повечето знаат, баща ми летоска са спомина. Мама е при назе. Тама у Борован пустее. Чича ми днеска звънел на сестрата и рекъл, че са появил некакъв човечец от Враца, който проявил интерес към имота, закръшил го у градо и сака да си купи нещо по-ефтинко на село и да си опраи борчовете градски....
Ич ми не беше досеги кво и кък ша са праи с тоа имот. Повече го мисла да са продава. Не моо го поддръжаме, не вида в близко време некой да са връне там.
Такива ми ти рабути. Ни знам кък връват имоти, ни гяволе....
1300 квадрата негде е, къща с три стаи, приземен етаж (мазе, не е добро за живеене), мутвак с две стаи и баня, плюс гараж за две Жигулита....Тава накратко.
Колко връви нящо подобно?

« Последно редактиранье: Декември 23, 2012, 10:35:41 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #72 -: Декември 23, 2012, 10:38:57 »
потърси в интернет, продават са и други къщи у борван и сравни цените
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

masok

• Гостенин
« Reply #73 -: Декември 23, 2012, 10:39:29 »
па влез у Имот.бг задайму борован и ше видиш примерни обяви и готово.. ;)
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #74 -: Декември 23, 2012, 11:04:25 »
Из тия сайтове ги надуват цените, дагуеба.Па и не съм зела категорично решение дали да са продава   ???
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Страницата е създадена за 0.331 секунди с 21 запитвания.