Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 16242 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гняз

• Гостенин
Шемет, кво му а на Джъсин: млад(не знаа од коя стран а дръжи уя), богат(мъ си арчи парите за кукли), еблиф(знаат го по сичките затворе), красиф(а го муунеш с манарчето по прлицътъ) ? А му са изфръла на кояното, куги най-неще.  :zazhabil:  :zazhabil:  :smeeeh:  :smeeeh:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Се ми са чине ,че нема да ти отакже да му сфършиш де и да е  :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Гняз

• Гостенин
Че са изфрълим у буркань, я не мом пристъпим къде ньего................ blax blax blax blax
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Кво пък толко му не аресваш? Я ква убавица е! Ракиата ти е малко!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

golem_suek

• Гостенин
Абе да ви кажем чесно за сичките ми е през оная работа ама най немоа да понасам софката ламаринова и оня азис ли е кво ли е
Активен

Гняз

• Гостенин
Кво пък толко му не аресваш? Я ква убавица е! Ракиата ти е малко!

Улииииии Валерииииии къ са та чували вашите, те секи път да знааш кфо дъ речеш на место................ хахахахахахахахахахахахах ??????????????  :smeeeh:

По темътъ: "убавицатъ" и ръкола по ньим не заслужава.
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Ваалери нали знааш ,че ако пиеш вече прекалено много ракиа ,а она срещу теме продължава да си е се толко грозна,по добре спри да пиаш ,по убаво нема да стане ...
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Ваалери нали знааш ,че ако пиеш вече прекалено много ракиа ,а она срещу теме продължава да си е се толко грозна,по добре спри да пиаш ,по убаво нема да стане ...
Що го лъжеш? Поне ша зАспи куто къпан  :green: Тава зле ле а?
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Малък Шемет

• Гостенин
Маре ти куту си препила мож ли да спиш,що лично я не и ми са виа свят и куту легнем ми става още по лоше ...
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Маре ти куту си препила мож ли да спиш,що лично я не и ми са виа свят и куту легнем ми става още по лоше ...
Варай ма мене - мъж ми спи куто къпан, че и похърква тогива  :udri:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Малък Шемет

• Гостенин
Епа я немоооомм ..
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
http://www.dnes.bg/balkanska/2012/04/03/azis-se-izdyni-revna-sreshtu-podkrepata-za-stiliian-petrov.155619

тоо требва да фане некой да му завре ена резана помпа у задника и да натисне спусъка. даже и тва ше му е малко...
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595

http://www.dnes.bg/balkanska/2012/04/03/azis-se-izdyni-revna-sreshtu-podkrepata-za-stiliian-petrov.155619

тоо требва да фане некой да му завре ена резана помпа у задника и да натисне спусъка. даже и тва ше му е малко...

я можем да го скопим :smeeeh:
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.263 секунди с 24 запитвания.