Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 16297 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Верно има за кво да са извиниш на целокупното човечество по сичките земни кълбета...!!! :udri: :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Верно има за кво да са извиниш на целокупното човечество по сичките земни кълбета...!!! :udri: :green:
:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Гняз

• Гостенин
Съга Кою а организира един дет-метъл фест у Белстина, извинение към ората къде не са съ родили глуи. Ааааа и да целива сички метаиски на концерто  :smeeeh: .
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Абе Метаис, знаеш ли колко време съм са чудила кво значи името ти ;D
Ча сега фключих, че иде от металис. Кво ли го не спрегах, викам си тоа е турил една буква у повече, сакал е да са кръсти Метис, после си викам нема да е таа, иде имато от метаистория, да не думам, че и звукова асоциация ми дойде с атинянката Таис  :smeeeh: :smeeeh:  :smeeeh: Тава май е за излагациите  :smeeeh:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Ча сега фключих, че иде от металис. Кво ли го не спрегах, викам си тоа е турил една буква у повече, сакал е да са кръсти Метис, после си викам нема да е таа, иде имато от метаистория, да не думам, че и звукова асоциация ми дойде с атинянката Таис  :smeeeh: :smeeeh:  :smeeeh: Тава май е за излагациите  :smeeeh:

;D ;D ;D cv Унучке! :krkanje:
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Гняз

• Гостенин

Ного ме разсмя, че пукнем деба !!  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: Кулегите мъ гледът сакче съм са побръкал.  :smeeeh:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Сетих за една неприятна личнос, къде ми навираа у очите цел уЙкенд. Е тоо педерас:

Не знам що, я по принцип аресвам млади яренца, ма тоо с таа сладникава селска физиономия мого ма дразни.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
..къв а тоа ма?!? ???
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Лъчо,пъ не четеш ли?Педерас сас сладникавъ селскъ физиономиа. :green:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Активен

Гняз

• Гостенин
Бубе, тоа Кчр( :smeeeh: ) ко улезне у затворъ, ногу че му аресат "физиономиата".
Активен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 194
Цецо Елвиса... тамън са загледах в Черешката на тортата и откъде го пущиа тоа баш  papa
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Я са чудех при предните Андрей кво диреше?
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Гняз

• Гостенин
Цецо Елвиса... тамън са загледах в Черешката на тортата и откъде го пущиа тоа баш  papa

Абе три дздвездички, не а ли ти благо, Цецо къ са а уилил куто некой рапан.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Я ми ареса стола на Цецо Елвиса.
Апа и оня бургер, къде бил любим на Елвис Пресли - питка, намазана с фъстъчено масло, банан, бекон и сливов мармалад. Чудна коНбинация на вскусове.
Активен

Страницата е създадена за 0.331 секунди с 22 запитвания.