Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 16259 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Абе,уйовите,мно ме дразнат и тея от битивито разните репортьори.Имат един-двама свестни,един Емо Чолаков къде ме кефи и тва е.Нема да забрава таа,къ й беше името бе,бенатова ли беше,дето кога беа събитеата в Катуница дрънкяше глупоч по телвизоро.На другиа ден и протесте имаше на НДК-то зарад нея даже.Толкова тъпа крава редко се среща. >:D

Свирколюба Говнатова маи и са думаше
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Прав си Куре, редка мрша а таа  papa .

Тава обръщение къ звучи величествено, нещо като "сър" ша да е  :green:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Маруца

• Гостенин
Данчо Караджов Сигналния.... blax

Йорданка Христова Кубинската примадона... blax

Ани Цолова(особено когато се облече в черно и си почерни и очите с грим рано сабале у студиото ми прилича на погребална оплаквачка) :chistenje:

Део (оня с пискливото гласче, водещ на секви игри и награди)  blax

Татяна Дончева (има ужасно дразнещ акциент, неизкореним)  blax

« Последно редактиранье: Март 22, 2012, 02:11:48 от Мариуца »
Активен

Гняз

• Гостенин

Мариуца му вика тъй и реко и я.
Активен

Маруца

• Гостенин

Мариуца му вика тъй и реко и я.
тава обръщение е баш по софийскому...наместо нашто "Абе Оня..." или "Баце..."
И понеже Бай-Уй ми е тука комшийче в маалата, та за по-галено му го рекох... :green:
« Последно редактиранье: Март 22, 2012, 02:32:26 от Мариуца »
Активен

Гняз

• Гостенин
Графъ......................... би гу гръмнал без грам милус. Рескам си я бирица с текилки в енъ сфищофска кръчмъ и е го е нашиа плъ. Облекъл са куто горски пъдар. Почна а игра билиарт, мъ он нали а коку висок току широк деба жужето му, не мой съ укачи къде масътъ а цели убаво топките............ смел съм са ногу с ньим. Глупаф на тръмък мъ на поодкъ гу докарвъ  ;D .
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Я ма най противна от сички личности винаги ми е била унаа козъ Преслава. Винаги ми се е сакала да ги фана за кичарата и да ги завлеча на часното да удари неко ред ама така ако моа да не е валело дъж от 2-3 седмици. Мама и дееба глупава, много ма дразни тааа...пфффф
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ама па влачи съдове един път - тава да нагмечиш да помачкаш - тцтцтцтцт
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Не знам коя а Преслава баш,па ма и не интресува...! :green:
Мой "любимец"а геронтофила Явор Дачков,къде бил чувАл гласове и обича бабички...!!!
Юбопитното а че,покрай тиа си наклонности и вродено "хейтърство" са а оборудвал с "партаменче" на ул"Кракра"(съседна на "Сан Стефано")на пъпа на София...Доколко знам,в момента чуе гласове(и изпълнява политически поръчки! :udri:)из некви жлъти весници... :green:
Да чуаш гласове а явно доходоносно занятие,и са чуда на таа мойта глАва проста-наместо да чуа неко глас и да изкецам некоа популярна бабичка,я са занимавам цел живот с простотийй...!!! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Гняз

• Гостенин
         Ма къ ми кине нервите тоа Джъсин Бибър. С коя одел, па ебал ли а, па лизАл ли а...................... ма кфи усни имал, па ушите му стръчали. Идялен е манку "мозък" а му налее некой чрнокож затворик, баси и плякора женстфен.
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Мммм да, тоа Бибър верно е много мъЖЕНСТВЕН......деба и недоносеното ембрионче дееба......ама има и прости ора та му се кефат на келеша гаден...
Активен

Гери91

• Гостенин
Аз пък не харесвам тая кобила Андрея. Не само, че не може името си да каже, а тръгнала да пее. Изкуствена, надута, претрупана кифла.... травестит мазен  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

apostolicia

• Гостенин
У тоа форум май по презумпция се недолюбват фолк-дивите!  :smeeeh:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
У тоа форум май по презумпция се недолюбват фолк-дивите!  :smeeeh:
Кои са тиа "фолк-диви"че я ги не разбирам,баш?!? :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.286 секунди с 22 запитвания.