Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 16346 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
 blax ебаси бливоча а атоа ханбургер!

Знаате ли кой ш`доажда у Монтана на 27 март? Правилно познахте - Веско Потния! Бе, Кептън, толко ли па не може да го улучиш тоа, бе! Като не може да го згазиш, прашка нема ли у тебе, барем да го отстреяш - къф си тоа белслатинец, да немеш прашка у джебо!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Офф, яд маа та не моо си намера место, ка го пропущих. Ма той с тоо влажен поглед ма гипсира и хипнотизира едновременно. Очаквах да издаде некакъв стон, некакъв вой, очите му ... незабравими са. Прашката у жабката, дорде се пресегна и той бега.

Иначе у таа секциа не знам дали сте споменавале Румен Петков, ма те тоо падне ли ми некъде сам у неко темница, жив нема да излаза от тама. По-гнусен сурат не съм виждал никоги. Тоо е сравним единствено с архизлодеите, раждали се некоги на таа земъ - Сталин, Чикатило (тоо го споменавам втори път днеска), Карабита (белослатинчени го знаат)... и подобни нечовешки организми.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Еее, Андрей Чикатило е спiцялна личнос - предлагам да ги не обсъждаме
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Цитат
Иначе у таа секциа не знам дали сте споменавале Румен Петков, ма те тоо падне ли ми некъде сам у неко темница, жив нема да излаза от тама. По-гнусен сурат не съм виждал никоги. Тоо е сравним единствено с архизлодеите, раждали се некоги на таа земъ - Сталин, Чикатило (тоо го споменавам втори път днеска), Карабита (белослатинчени го знаат)... и подобни нечовешки организми.
На тоа специялно съм му измислил могу,ама могу, по-добър начин да го "забавлаявам"...и съм го обмислял през целото време,дока а бил министър...!!! Деееба тиа боклуце...!!! blax blax blax blax
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Макя Карабита и врачане го знааме( ма мънинкио или гулемио имаш у напредвид)
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Гняз

• Гостенин

Седъ си я у магазиня, по икиндия некъде(другите са беа попилели, деба нихнътъ макя) и влаза некво гнусно, дръто типче:
 - Извиньетьи, мчи къдье и офиса на о бье бьету ?
Стаам а гу упъта и са фащам, че го знам тоа.............................. Петър Димитров къде беше министър на економикътъ од кАмунистите. Я му не отговори, оти тоа изфръча през вратникъ. Мой ли е видел в очите ми къ сакам а го строша ?
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...нещо тежко и дръжАвно немаше ли под ръка?!? :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Гняз

• Гостенин
...нещо тежко и дръжАвно немаше ли под ръка?!? :green:

Ъм не, деа знам........................... ма съга съ размечта.............................. кък дъ го клопна мегу веждите със водниа радеатур на опея.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Като казахте Румен Петков, та са сетих и за вълка Лупи, къ му беше името, че не моо са сета, ма като го видиш да му плеснеш два шамара за добър ден  blax.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Александър Томов-силно неприятна,лъжливо-крадлива особа от с.Юта,сеги Владимирово-община Бойчиновци,област Монтана.Редък лайногриз.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владимир

• Гостенин
Немате ли си друга работа, та баш за тоя изклесък са сетиете вечерно време да прикаате?! Тава да ти а кеф да го шибнеш с по вратъ с казмата. С ръба.
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Чворе, очерка ти за Лупи ми даде идея да му напраиме промо клип за предстоящите избори. Сюжет: кадри от началото на политическата кариера на въпросния сътвер, през престоя му в "Кремиковци" и "ЦСКА", до настоящия момент - сичко тава съпроводено от музиката и текста към видеото:
Активен
За глупочата граници нема!

бай-хуй

• Гостенин
Абе,уйовите,мно ме дразнат и тея от битивито разните репортьори.Имат един-двама свестни,един Емо Чолаков къде ме кефи и тва е.Нема да забрава таа,къ й беше името бе,бенатова ли беше,дето кога беа събитеата в Катуница дрънкяше глупоч по телвизоро.На другиа ден и протесте имаше на НДК-то зарад нея даже.Толкова тъпа крава редко се среща. >:D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Макя Карабита и врачане го знааме( ма мънинкио или гулемио имаш у напредвид)

Оня де го застреяа край Габаре още 95. Много редък злодей беше.
Активен

Гняз

• Гостенин
Прав си Куре, редка мрша а таа  papa .
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.172 секунди с 23 запитвания.