Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 16089 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Ми те тиа чалгарките бе Лъчо....уни си пеет некаф измислен фолк и всъщото време са диви на петли и прости на гъбено семе. За тва им викат "Фолк-Диви" не за друго  :smeeeh:
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
 Е оно лаасе по са ни на сръце пръжолии кебапе, а не кифли,,круасане ели питки скренвирше!Що ли?! ??? ??? ???
Активен

apostolicia

• Гостенин
Е кък да ги не разбираш, бе Дръм? Они си личат от далеко - диви едни такива, рошави, с едни балони отпреде, къде нормален човек едва ли ша си турне такова, па и облечени като чумави, даже по-скоро съблечени, та да не каат ората, че нема плурализъм - поне що се отнаса до достъпа къде междукрачието нги. Обикновено не умат да речат грак, но обикновено се набюдават заапали микрафон - коги къф се случи. И имат поне едно дете от Коко Динев! :green:
Активен

Гери91

• Гостенин
Фолкаджийките кат Андрея се предлагат и бутат насякъде, затова и има разни диви пишлемета и разни отчаяни мъже дето им се възхищават. А ако някой каже лоша дума срещу тях кифличките веднага решават, че е от завист. :smeeeh: Ама то никой не им е виновен, че ценностната им система е изкривена. Ненормалници, никой нормален човек няма да иска да е безмозъчна кукла на конци с толкова силикон, че чак да се пръска по шевовете  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Фолкаджийките кат Андрея се предлагат и бутат насякъде, затова и има разни диви пишлемета и разни отчаяни мъже дето им се възхищават. А ако някой каже лоша дума срещу тях кифличките веднага решават, че е от завист. :smeeeh: Ама то никой не им е виновен, че ценностната им система е изкривена. Ненормалници, никой нормален човек няма да иска да е безмозъчна кукла на конци с толкова силикон, че чак да се пръска по шевовете  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

Добри Бонов Харесва това ^
                                     |
                                     |
« Последно редактиранье: Март 28, 2012, 09:50:06 от Добри »
Активен

Гняз

• Гостенин
У тоа форум май по презумпция се недолюбват фолк-дивите!  :smeeeh:
Кои са тиа "фолк-диви"че я ги не разбирам,баш?!? :green:

Дръмоне, они са "фолк-дЕви" затава ги не знааш.
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Неска на работа са сетих за таа тема и както си мислех ко йма дразни и изведнъж ма изби на съдизъм.

Деян Неделчев - Икебаната.....те тваа омраз да го еба. Немам думи да опиша кво ми причинява на психиката тоо барутняк спарен....
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Аз па като се прибрах от работа са сетих коя ме дразни тотално. Не е баш обществена личност таа (нищо, че е от Червен брег - градчето на мойта буйна младост), ама взеха да я показват по тв-то и таа си поверва, че а нещо. Казвам де! :) Екстрасенсът Николета. Не вервах, че ще кажа за млада жена, че е толкова неприятна, ма е за това момиче го казвам - нетърпима е.
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

masok

• Гостенин
Симеон Сакгобурготски....... blax.....а ко бех жена немаше му дам никоги ме бодне 5 пъти......Мазник ..пфу. blax
Активен

Гняз

• Гостенин
Симеон Сакгобурготски....... blax.....а ко бех жена немаше му дам никоги ме бодне 5 пъти......Мазник ..пфу. blax

То не мое ти потече мазгътъ пръвиа път...... тоа па пет. Пфу деба. Сименчу = плътеник.............. 100% си съфпада.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Тоа клес освен чеа срам за рода си, длъжи извинение на целиа български народ :udri:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Аз па като се прибрах от работа са сетих коя ме дразни тотално. Не е баш обществена личност таа (нищо, че е от Червен брег - градчето на мойта буйна младост), ама взеха да я показват по тв-то и таа си поверва, че а нещо. Казвам де! :) Екстрасенсът Николета. Не вервах, че ще кажа за млада жена, че е толкова неприятна, ма е за това момиче го казвам - нетърпима е.

Я попадам на неколко предавания с таа. Малее, таа ич не е добре с главъта. Да не дава Господ!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Шашаригавия

• Тумбак
Ааа на мене и Петър Бакърджиев дек е по спортините у би ти ви ма дразни. не знам що, не приятен ми е...
Активен

Гняз

• Гостенин
Ааа на мене и Петър Бакърджиев дек е по спортините у би ти ви ма дразни. не знам що, не приятен ми е...

Ми Алекси Сокачеф(ба тава име)..................... къ съм си мечтал а го клопана с ена тугла у глъвътъ куа.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Смукачеффф... :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.294 секунди с 22 запитвания.