Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свидня  (Прочетена 60420 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Свидня
« Reply #15 -: Април 07, 2012, 10:22:37 »
Адаш,принципно е 1,60-1.80 на километър...я заран ше разбера със сигурност...има вариан да се комбинират нещата.Т.е.да се по раздели пъто с групата от Стубел(они са 30 души)..ма те ша вида кво ше го свръша...
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #16 -: Април 07, 2012, 10:28:09 »
Вие сте на 40-45 километра и ако ви каже 150 лева отиване и връщане, тогива като прибавим 50 лева дека са с кола от Бела Слатина, са получават 200 лева. Значи ако автобуса от Бела Слатина е 2 х 95км х  1,20=228 лева, което може да са раздели некак си! Ше видим в понеделник, като има и другата цена.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

onufri

• Гостенин
« Reply #17 -: Април 07, 2012, 10:28:47 »
Основниа въпрос е има ли смисъл да са сички деца там.
Ша са радват ли, ша има ли кво да покажат, ръководителките ша могат ли да са оправат с толкова деца накуп.

Освен тава, мисла, че като ша ги пращаме тиа деца там, требва поне и обяд да им осигурим. Не знам там от тиа дегустации дали ша могат да са наядът, а не бива да стоят гладни и да гледат.

Валери, говорете най-добре с Апостолица и с ръководителките и решете какво е смислено. Нема смисъл 100 човека да даваме мнениа и да говорим един през друг. Виа сте паметни ора, квото решите.

За парите: я казах, че мога да участвам с 20 лева. Други ора също казаа горе доле така.
Мисла, че като пуснем списък и още ора ша са включат, може и с по 10 лева, кой с колкото може, не е задължително сички по равно да дават. 200 лева мисла, че ша ги съберем.
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #18 -: Април 07, 2012, 10:35:37 »
Те дори и да имат възможност нема да земат повече от 4-5 деца, щото на една маса под една шатра, колко деца ше работат, а две маси+7-8 стола + материали+ готови работи и си е бая багаж. А и наоколо си е шаренийка и това ако са оттърве, нема намиране. Не е ставало на въпрос да са водат много деца, пък и те са смесен проект - има си деца в норма и деца с допълнителни потребности. Ше видим и ръководителката им кво ше рече за повечето деца и колко багаж ще имат.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Валери61

• Пустиняк
« Reply #19 -: Април 09, 2012, 07:51:13 »
Значи и белослатинския шофьор вози сега на 1,60 на километър. Така че Стубелската група да си са организира от там си. Белослатинската ше са с кола, те си поемат организацията на транспорта. Моите задачи ше са забават с възлагането, така, че не мога да им поема разходите и требва да минем на резервния вариант да съберем некой лев, само да уточним как. Може би като при Цони да направим. Я са кана да си хода по Великден, та ще видим там да подготвим шатра, стени, маса, столове, въжета.

Активен

masok

• Гостенин
« Reply #20 -: Април 09, 2012, 07:52:41 »
Значи да обясня..поради многото празни километри ду Бела Слатина,шофера не му е изгодно да свръши работа(цената на горивото си оказва влиание)..Сами я той казва ,че по изгодно е да тръгне превоз от самата Бела Слатина(верно 200километра)..ма сички си тръгат от дом и се прибират дом..
Та варианта с превоз от Монтана е не изгоден за никой..Съжелявам ,че неможа свръша работа...ма у СЗ ората се пак знаят кое по добре от нищото..тва е.. :(
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #21 -: Април 09, 2012, 07:55:18 »
Значи и белослатинския шофьор вози сега на 1,60 на километър. Така че Стубелската група да си са организира от там си. Белослатинската ше са с кола, те си поемат организацията на транспорта. Моите задачи ше са забават с възлагането, така, че не мога да им поема разходите и требва да минем на резервния вариант да съберем некой лев, само да уточним как. Може би като при Цони да направим. Я са кана да си хода по Великден, та ще видим там да подготвим шатра, стени, маса, столове, въжета.

Стубелската група отива за 130 лева ду горе..тва е уговорено..при назе са 80 километра отиване връщане..
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #22 -: Април 09, 2012, 08:03:33 »
Има питане за готвенето. Значи секи си носи кво му е необходимо да сготви, но колко още хора ше готват там, има ли неква програмна схема от предната година или репортаж да са види какво е било. Нали нема нищо общо със с. Свидня, общ.Своге.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #23 -: Април 09, 2012, 08:58:25 »
Чекам нишан-коги да се сбират парите-варианта като за Цони е добър.Имам едно питане.Ако сбереме парици и подпомогнеме децата и учителките,по некъв начин ще се покаже ли че и ,,Резерват СЕверозапад " има некво участие?Или ще запазим анонимност ?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
« Reply #24 -: Април 09, 2012, 09:01:02 »
Е доколко знам НПО-то е официален съорганизатор. Иначе отделно на наще шатри можем да направим некви надписи!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #25 -: Април 09, 2012, 09:01:49 »
Дайте неква сметка за превеждане на парета...?!? Рейса на тиа дечурлиа би требвало да а окичен целия със стикере www.severozapad.org   !
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #26 -: Април 09, 2012, 09:05:39 »
Дайте неква сметка за превеждане на парета...?!? Рейса на тиа дечурлиа би требвало да а окичен целия със стикере www.severozapad.org   !

а стикери има ли???
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #27 -: Април 09, 2012, 09:19:06 »
Дайте да ушием един байряк с надпис "Резерват Северозапад" или нещо такова. Па ше измислим един пилон и ше го дигнем да са вее над наще шатри! Я неща да обещавам, но ше направя опит да съм там за събора, а хубаво е поне още 2-3 да дойдат, оти Ели ше има нужда от помощ. Ше си има доста дребни задачки дето на место да са решават и реагира.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #28 -: Април 09, 2012, 09:21:20 »
абе шиенето а длъга работа,ма моа да се напечата върху некъв плат...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #29 -: Април 09, 2012, 09:41:10 »
Пущете неква банкова сметка.
Активен
За глупочата граници нема!

Страницата е създадена за 0.165 секунди с 20 запитвания.