Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свидня  (Прочетена 60547 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Свидня
« Reply #30 -: Април 09, 2012, 09:48:36 »
Това имах на идея. Ако Луда Дуда удари едно рамо, ние да намерим плат и ше стане. Вече ако са приеме като идея, ше измислим и какво да представлява.
 Банковата сметка ше я напише Колю Капитана, ама като влезне.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #31 -: Април 09, 2012, 09:56:01 »
шивачки(Райни Княниги) за везанье шви намера.....даите идеята.... :)
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #32 -: Април 09, 2012, 10:02:26 »
Незнам базовия цвет дали да е трикольора или хайдушки зелен, може и нещо друго, но без комунистически червеното!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #33 -: Април 09, 2012, 10:03:42 »
светло синьото е свобода....небе ..простор.. ang
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #34 -: Април 09, 2012, 10:11:05 »
я съм категорично ели за трибагреник национален-между другото така къ беше наприла Дудата стикерите с тромпетката е напълно приемливо за мене и за знаме,ели хайдушко -зелено.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
« Reply #35 -: Април 09, 2012, 10:18:57 »
BG29PRCB92301026070819 Прокредит Банк Николай Фенерски
 Това е сметката за даренията.
« Последно редактиранье: Април 09, 2012, 11:08:54 от Валери61 »
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #36 -: Април 09, 2012, 10:20:23 »
Незнам къде да я запишем сметката, та да са не изгуби у постовете!
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #37 -: Април 09, 2012, 10:21:01 »
я съм категорично ели за трибагреник национален-между другото така къ беше наприла Дудата стикерите с тромпетката е напълно приемливо за мене и за знаме,ели хайдушко -зелено.

стикерите на Дуда беа добри :punk:

те тука....
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=422.180
« Последно редактиранье: Април 09, 2012, 10:23:43 от Генин-Стубел »
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #38 -: Април 09, 2012, 10:28:15 »
Требва да е само надписа на сдружението или както е сайта. Това също е вариант. Иначе ако може да са стилизира и географската карта на региона, по предложение на Джули 
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #39 -: Април 09, 2012, 11:23:29 »
BG29PRCB92301026070819 Прокредит Банк Николай Фенерски
 Това е сметката за даренията.

добре, ама дайте да уточним пак за кво точно събираме пари и колко требват.
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #40 -: Април 09, 2012, 11:27:48 »
То 100 лева за участието на децата трябват, а иначе и за знамето малко. Онуфри, на тебе ти е скъп превода та не знам дали да пращаш сега.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #41 -: Април 09, 2012, 11:29:44 »
абе не ми струва нищо превода
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #42 -: Април 09, 2012, 11:33:36 »
Сега секи е със финансови проблеми  и който може, може, нема место за сърдене.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #43 -: Април 10, 2012, 12:01:59 »
Говорих с Капитаня ако може да помоли Марио Беров да направи плакат и евентуално модел за транспарант. Със Сийка обикаляме за пари. Имаме малко шатри. Говорено е с част от майсторите.
Установявам, че има голема информационна дупка. Четете ли вупще кво пиша или къкто ша си бъда сама на тоа "фестивал", така и нема смисъл да се аба да пиша, и без тава никой не чете.

Те тава обаче фанете та го прочетете, що вече и на мене ми писна на дедовеца!

1. Списъка с готвачите ще се прави на момента, защото не се знае колко човека ще изявят желание да се вкючат. Така че до последно нема да се знае колко ще са. Може да са само двама-трима - берекет версин - така или иначе ще е нещо ново, не е правено досега.

2. Резерват Северозапад не е съорганизатор,а основния идеен генератор и организатор на частта с майсторите, с базара на местни храни и с кулинарния конкурс. От общината досега са викали самодейни състави и понеже имат опит, а и се видя безграничното желание за помощ от страна на членовете на сдружението, предпочетох да им го оставя - верно е, че съм слънце, ма съм от мързеливите слънца и гледам много да се не пота.

3. ТОВА Е ИДЕЯ НА РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД - искахте фестивал, нали? Те ви фестивал. Идея - я - що я? - що никой друг нищо не мъцна, само кимахте с глави и викахте - добре, кък го напраиш, така ша бъде. Е, вече е напраено. Я съм говорила с ората, задвижила съм зъбчатките и тава, че не видим никакъв ентусиазъм от страна на така нареченото сдружение, нема да ме спре - да ме обиди - да, да ме обезкуражи - да, ама да ме спре - никоги! Просто твърде дълго съм работила да си създам име и заради дребните бойкоти на един или друг дребен човек, едва ли ша седна да си петна името. Мене ме ни мръзи, ни па си праим дребни политически сметки. Тава ви го казвам да сме наясно, да не кажете после тава-онава и едно-друго, па не съм ви предупредила.
Разбирам варненската група - се пак са си 600 км, разбирам Ники в Бургас, Чвора от Велинград или ората в чужбина. Ама ората у София, у Видин или па у Враца да не могат да отделат един ден, за да дойдат на фестивала, който те сами са поискали, при тава вече некой да нги е свръшил сичката работа, а они да дойдат  наготово за сичко - е, те тава - прибийте ме с камънье - не мога да го разбера!
Верно е, че секи си знаа дереджето, секи си има финансови и други проблеми. Що си мислите, че я немам? Що си мислите, че Валери нема, че Сийка нема - не знам кво па толко ша стане - 15 кинта билет от София до Монтана с рейс - с влако а по-ефтино, от Монтана до Говежда да а 5 лева и толко наобратно. М?

Нема значение! И уан мен шоу връши работа! Стига да а под знамето на  Резерват Северозапад! Само да видиме коя ша а местната Райна Княгиня - пф! Знаме! Ни нещат да си довлечат дирниците, знаме ша поръчваме! И кой, извинете, ша стане поди неги?

Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #44 -: Април 10, 2012, 12:49:35 »
Дуууу,тоа дзвер къ са подюти...! ??? :o ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 21 запитвания.