СЕВЕРОЗАПАД > Събития

Свидня

<< < (2/136) > >>

masok:
Сметам ,че ше успея да намеря рейс за извозване на децата.До 2-3 дни ше ви потвърдя със сигурност..

Валери61:
Те ше си организират кола, с която ше требва да си закарат и шатрата, масата, столовете, картините и другите материали с които ше правят демонстрации. Нема да зимат много деца оти там нема да моят да ги намерат из тълпата. За сега приказката е да са двете ръководителки с две или три деца.

apostolicia:
Не видим никъде да а казал некой ще ли доважда, ели ще си праа фестивало сама, па като ме питат: къде е тава сдружение, я да викам: па але го, я мининка ли съм.
Требва ли да се едосвам вече или вие ша ми кажете коги да почвам да се едосвам? Не че нещо, ма яко а да си организирам нещо за мене си, ша намера далече по-ефтин начин, къде отгоре на сичкото да се не разкръшвам от тицанье по разни задачи. Фестивал сакахме сички!

Чвора:
я не мом да дойдем-просто немам кък,поради неотложни служебни и други причини.

masok:
 Елинка,кажи сал датата..мисла мое доведа и една готвачка от село..и я да ида..за транспорта човека е у Турция у момента и нема къ да го питам....ма ако се разбере кой от къде ше се зима,мое се комплектоват от неколко селия ора.....и сичко да е на куп..къде неделя ше ви кажа ..
ЕЛИ тва с готвенето,как стои въпроса с продуктите или требе да е наготвено предварително?даи разяснение....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница