Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свидня  (Прочетена 60497 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Свидня
« Reply #660 -: Юни 25, 2012, 09:15:31 »
ПА ми стана убаво като гледах снимките! По малко и слебец и нещата ше са получат! :punk:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
« Reply #661 -: Юни 25, 2012, 09:33:42 »
Ех, Свидня... Мене ми беше убаво, за вазе не знам. Една седмица релаксирам агресивно и немилостивно чък, ма колко повече релаксирам, толко повече ми аресва, въпреки кючеко на масата, пералната и съдомиялната, и манко връз гардиропа. Нагодина се надам па да ви сбера и вече съм си намерила опщина, що знам къ се работи с неги и ша стане пирфекциозно тоа път! Тава ви го обещавам я - Апостолица Липненска! А да връва да готва!
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #662 -: Юни 25, 2012, 09:36:32 »
Ех, Свидня... Мене ми беше убаво, за вазе не знам. Една седмица релаксирам агресивно и немилостивно чък, ма колко повече релаксирам, толко повече ми аресва, въпреки кючеко на масата, пералната и съдомиялната, и манко връз гардиропа. Нагодина се надам па да ви сбера и вече съм си намерила опщина, що знам къ се работи с неги и ша стане пирфекциозно тоа път! Тава ви го обещавам я - Апостолица Липненска! А да връва да готва!

добре ги предупреждаваш да ги сбереш ;)да си знаат от сега ората у форума и да си пишат тия дни почифки!!!!....че зади мониторчетата е могу лесно..... :P

Впрочем кога ше вида тоя форум на 90% збран на едно место ??? ??? ??? ???
« Последно редактиранье: Юни 25, 2012, 09:39:35 от Генин-Стубел »
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #663 -: Юни 25, 2012, 10:41:37 »
Пустиняк, преби ма с тиа коментаре! Евала!
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #664 -: Юни 25, 2012, 10:43:56 »
Страхотен репортаж на Пустиняка.
Генин, мислиш ли, че не ми се идва на сбирките на форума? Ма като съм се завлекла на майната си райна...така ша е.  :(
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #665 -: Юни 25, 2012, 10:52:15 »
Гълъбино, не мисли, че има Генин теб предвид  :) . За други ора става дума, они си знаат кои са.
Страхотен репортаж на Дидко, да е жив и здрав  thanks
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Гривяк

• Пустиняк
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #666 -: Юни 25, 2012, 10:53:41 »
Гълъбино, не мисли, че има Генин теб предвид  :) . За други ора става дума, они си знаат кои са.
Хубава работа, уйне. И той ли са а угадил, че съм от ящните и тия дека си пийват повечко бозица, та го а стра да ме покани?  :smeeeh:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #667 -: Юни 25, 2012, 10:57:19 »
Хубава работа, уйне. И той ли са а угадил, че съм от ящните и тия дека си пийват повечко бозица, та го а стра да ме покани?  :smeeeh:

баш па от тебе ма нее стра,заповедай  ;)па и не кана я на тия събития....!!!
Самите събития канат ората ;) ...
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #668 -: Юни 25, 2012, 11:02:58 »
Шегувам се, Генин :) Стига, че ще ни бие Самотока дето плямпаме глупости тук. :)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #669 -: Юни 25, 2012, 11:12:47 »
лоше я, че не са глупости...
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #670 -: Юни 26, 2012, 12:00:46 »
Много добър репортаж на Пустиняка,а коментарете къде фотките са класика.... ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #671 -: Юни 26, 2012, 07:29:45 »
Връло добър репортаж на Пустиняка.  thanks
Да добава некоя и друга фотка, ша гледам да са не пофтарат. Я не снимах много, ма те още един ъгъл на виждане.

Сметам,че ша е интересно за неприсъстващите да видат вилата, дека беше ни приютила вечерта. Дубро место за такива гулеми компании, идеялно даже. Добър избор на Ели.

Изглед отпред. Там дека висат одеялата е верандата. Проснати са лаасе некой да са завие, ако заспи ненадейно навънка.

Те и изглед от едната страна. Тава дръво мисла да е сребрис бор. Оджака, кат едно горско чадо моо ма поправи.

Двор гулем, къде 5 декара, има место да са паркират ен на брой коли, матори и секви возила.

Гулем мерак имах да ма повози Ради на те тоа  мотор, ма време не остана....

Асмици, цвекета, градинка....

У комшулъка кошерчета

Патриотично са вее и байряка

Айде стига толку. Манко и от купоня.
Тия двамцата нещо замислят, ненам кво..... лааса да видат сметката на мръвките, дока ги нема другите

Липненска либоф  love

Убаво било на пръжолите да им са пее дока са печат, а още по-добре и да им са танцува. Владо кюстендилски не е вчерашен и пръв почна, после дойдоа и другите от оркестъра.

Знае Пачи къда да са заглежда.

И дойде и заранта.
Валери дири правописна грешка, ма немааааааааа..... Сичко си е тама.

Тука вече много фотки са пущиха, та ша дотура некои детайли сал.

Рени и част от нейните красоти

Яла ма и мене с  един капетановски юнак. Зеха ми акъля тия ора. Много добри! А костюмите им беха уникални.

Айде, останете си със здраве! Убава вечер на компанията!  :nazdrave:

« Последно редактиранье: Юни 26, 2012, 07:31:31 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #672 -: Юни 26, 2012, 09:06:29 »
Браво Иве,млого убав репортаж. guru
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #673 -: Юни 26, 2012, 09:16:51 »
Виж ка малко погледнато под друг ъгъл дава нови виждания на събитието. А я докато са поосвобода и сладкото беше свършило, та ше требва да си планирам летото едно одене до тиа майсторки!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #674 -: Юни 26, 2012, 09:17:11 »
 thanks колкото повече гледни точки, толкова повече цялостна картина за неприсъствалите
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.236 секунди с 21 запитвания.