Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ЕВРО 2012-Залагайте,дами и господа!  (Прочетена 42756 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Re:ЕВРО 2012-Залагайте,дами и господа!
« Reply #30 -: Юни 08, 2012, 10:58:02 »
Я само неможа да разбера що дадоа червен картон на съдията куту неа било умишлено или тука таа мисъл я нема при съдията ... тцтцтц пръвиа мач беше силно интересн игран си я хикс ,втория съм гу играла па хикс

само за информациа, червен картон не получи съдията, а вратара  ;D продължавай със залаганията  ;D

Де бе че гледах тоа съдията къф са а затичал бъбрех за тоа и написа съдията хаха х вратара се у гъз хаха

що са УЙядаш с тиа мачове, ми си не пущиш некоа убава песничка на Риана ели на оня Джъстин Биберов и не седнеш пред огледалото като мумиченце, да са нагримираш и нагласиш, па да облечеш ени фешънски дреи и да излезнеш така петъчно да разбиеш неко друго сръце, ами си седнала и си затриваш младостъ със тиа глупости, мачове, залагания и проче ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #31 -: Юни 08, 2012, 11:15:38 »
Я само неможа да разбера що дадоа червен картон на съдията куту неа било умишлено или тука таа мисъл я нема при съдията ... тцтцтц пръвиа мач беше силно интересн игран си я хикс ,втория съм гу играла па хикс

само за информациа, червен картон не получи съдията, а вратара  ;D продължавай със залаганията  ;D

Де бе че гледах тоа съдията къф са а затичал бъбрех за тоа и написа съдията хаха х вратара се у гъз хаха

що са УЙядаш с тиа мачове, ми си не пущиш некоа убава песничка на Риана ели на оня Джъстин Биберов и не седнеш пред огледалото като мумиченце, да са нагримираш и нагласиш, па да облечеш ени фешънски дреи и да излезнеш така петъчно да разбиеш неко друго сръце, ами си седнала и си затриваш младостъ със тиа глупости, мачове, залагания и проче ;D

Де бе че и затфа има време ли излиза и гледа първиа мач вънка,време беше са прибера дом амааа паа ча да разбивам нема ама айде ще пробам ако сакаш хахах
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #32 -: Юни 08, 2012, 11:23:15 »
поне познаме победитело с Оджака и Пачо и Самотоко...... :green:

тия ги прибия... ;D
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #33 -: Юни 08, 2012, 11:31:27 »
Ебатииии кфо са случи ...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #34 -: Юни 08, 2012, 11:32:35 »
Ебатииии кфо са случи ...

очаквана победа за Русия... ;)просто са си на четвъртфинал...
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #35 -: Юни 08, 2012, 11:42:09 »
връло добар мач, с него требваше да откриат първенството  :punk: :punk: :punk:

Заран ми са ще германците да скинат шортите на португалците и да са играе футбол  ;)
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Мигър я знам

• Гостенин
« Reply #36 -: Юни 08, 2012, 11:46:13 »
връло добар мач, с него требваше да откриат първенството  :punk: :punk: :punk:

Заран ми са ще германците да скинат шортите на португалците и да са играе футбол  ;)
Ютре че видиш ка че бият Германците направу че ги утнесат като чаика болна медуза а и съм рекал че Германците че спечелат така че никфи притеснения :
« Последно редактиранье: Юни 09, 2012, 12:16:58 от Симеон Данаилов »
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #37 -: Юни 09, 2012, 05:48:32 »
Такааааа!Сеги требва да са постараем повечко,що вчера са анах за палците с тиа прогнози!Обикновено са фръгам на изненадите,обаче има моменти,къде изненада трудно са получава!Се пак не моа да избегам от....мене си:

Холандия-Дания   0:1

Германия-Португалия 2:0

Още не моа да ги фана,кой в ква форма е,ма се пак мисла че немската прагматичнос ше надделее над разни Роналдовци и други гелосани индивиде.Баш тва имах предвид-индивиде!Не мое да разчиташ сал на отделни единици-требва си отбор!
А Дания са интересни,кога са аутсайдери( справка ЕВРО 1992),а тиа обикновено са такива!Очаквам да озорат бая сички в групата,като не изключвам да изненадат Холандия и Португалия.Се пак понекога има и логика във футбола,естествено кога приказваме за силни отборе,не кога играе България  :green:
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #38 -: Юни 09, 2012, 05:54:06 »
пръвиа мач оландия че биат

вториа че викам за шфабите, ма сметам оти ше свърши Х  :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

masok

• Гостенин
« Reply #39 -: Юни 09, 2012, 06:34:45 »
Холандия-Дания 2:0
Германия-Португалия2:1
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #40 -: Юни 09, 2012, 06:43:31 »
Германия бие 3:1
Холандия бие 2:0
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #41 -: Юни 09, 2012, 07:30:41 »
Имайки предвид че от 14 години не съм гледал никакъв мач, бих рекъл Холандия : Дания 1:1. А германците си преценяват силите и никогиш в началото не я пилеат, затова ше биат, ама с 1 гол разлика, затова 2:1 или 1:0 ! Я рекох! :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #42 -: Юни 09, 2012, 07:48:40 »
тиа па толко да натискат и да не моо да вкарат, ония па "чръвените динамити"/  :green: / от неква клизмарска атака вкараа гол и съга преди малко штеа да вкарат оште един :zazhabil:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #43 -: Юни 09, 2012, 08:40:30 »
Оландеа - Данска ели 2 ели Хикс - вторе мач - Многу мъчен - пак Хикс - ели победа за Германцеа
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
« Reply #44 -: Юни 09, 2012, 08:51:39 »
Убавец ше ти се поклоним мале,заслужи си го....личи кой е вътре у футболо... guru
Активен

Страницата е създадена за 0.322 секунди с 24 запитвания.