Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 50   Надолу

АФтур Тема: ЕВРО 2012-Залагайте,дами и господа!  (Прочетена 42796 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малък Шемет

• Гостенин
Re:ЕВРО 2012-Залагайте,дами и господа!
« Reply #60 -: Юни 09, 2012, 11:25:56 »
Ма па тиа Дания за пръф път ги гледам ка играат не са лоше,ама ми са струва че ако Eдвин Ван Дер Сар беше на вратъ немаше да гу има тоа гол :)

Ае са да викаме за ГЕРМАНЦИТЕЕЕ  :punk: :punk:
Бъш па на ван Дер Саар,кви голове съм виждал да му вкарват.....ма квое виновен вратара,ония пред него оти оставиа нападатела,да му бие от 10-12 метра.Знааш ли от толко близо,вратата ква е голема?А за тва ,че топката му мина между краката....ми фана го в крачка и в тоа случай нема кво да направи.Една вратарска грешка са помни по сума време,а десетте пропуска на нападатела са забрават след сал един гол,даже топката да са е ударила в него и да е влезнала във вратата.

Прав си и все пак я по добър ут тоа исклесък де беше тоа път :)

А това ,че се помнят вратарските грешки длъго я верно,напрао си я куту травма у животеца ...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #61 -: Юни 09, 2012, 11:26:17 »
прав си мале..кво е виновен вратаро че,са абни нападателите...определено оландия незнаеха на чии ора са... :)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #62 -: Юни 09, 2012, 11:37:39 »
прав си мале..кво е виновен вратаро че,са абни нападателите...определено оландия незнаеха на чии ора са... :)
Дирк Каут-24 гола,Робин ван Перси-26,Ариен Робен-17,Клаас-Ян Хунтелаар-31 гола(головете са за нац отбор)-нападателе+Рафаелван дер Ваарт-17 гола,Уесли Снайдер-23,и Марк ван Бомел-10гола,тва па са атакуващите полузащитници,ееее като с тия играчи немоеш да вкарваш голове,на вратата и трима вратаре да застанат се таа.Голове требва,головеееее......!
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #63 -: Юни 09, 2012, 11:43:30 »
и шфабите като и ония динамити - абсолютни калиткофци :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #64 -: Юни 09, 2012, 11:45:04 »
Па некалитковците като Оландия и Португалия -с 0 точки и 0 гола.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #65 -: Юни 09, 2012, 11:51:28 »
оно и тава а верно, ма я лично очеквах повече от шфабите
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #66 -: Юни 09, 2012, 11:52:11 »
Важното е да са бие и да са връви напред.Ако ще и полвин гол и с късмет и как доде.А калитковщината е час от играта!
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #67 -: Юни 09, 2012, 11:53:12 »
оно и тава а верно, ма я лично очеквах повече от шфабите
Абе и я очаквах,ма те ...тва е!Важното е че съм го фанал на знак,тоа мач!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #68 -: Юни 09, 2012, 11:53:32 »
Сички очаквааме повече от Германия.Ма за тех са важни точките.Сеги са напреде-и тва нги стига.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #69 -: Юни 10, 2012, 12:05:55 »
Е,я го бех написал кога дадох прогнозата.Прагматичност!Бият с толко,колко им требва.И сички играат на тва европейско(и на секо друго),а Германия са поне на полуфинал!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #70 -: Юни 10, 2012, 12:25:02 »
красиф гол на германците :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #71 -: Юни 10, 2012, 12:27:51 »
Силно съм впечатлен от момичетата.Занапред обаче,гледайте да давате прогнозите си преди мачовете,а не по време или след тех!Се пак тук са разиграват сериозни пари!
:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Убавецо, аз дирих къде играат тия и докъ ги намера, те вече 70-та минута ритале. Малеее, провикнах им са да бързат, че цели 5 гола съм предвидила, време не остана  :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #72 -: Юни 10, 2012, 12:30:37 »
Неможах да го вида гола на Гомез деба, че ма беше прокъснало и серех баш у тава време, иначе са радвам много за германците, живи и здрави а са мунчеата.

заран ще ми ареса Италиа да напраат неко изненада и да го спущат така леко между филийте на испанците, а отпущат ли съ на игръ жабарете, они си знаат, ша инги налудзат головете кату парцал у ламбено шише.

сега с ено око гледам запис на Аржентина - Бразилия, ма ми неа интересен, че пусто видех ка е сфършил  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

onufri

• Гостенин
« Reply #73 -: Юни 10, 2012, 12:55:36 »
Я залагам на Испания за шампион, нищо, че го нема любимиа ми играч, Карлес Пуйол.
Па и Меси дееба, къде са а излъгал да оди да играа за Аржентина...

Иначе мача преди малко беше много скучен, а другите не съм ги гледал. Снощи руснаците ли беа толко силни или чехите не струват?
Активен

Мигър я знам

• Гостенин
« Reply #74 -: Юни 10, 2012, 01:36:17 »
Ютре я залагам за Хръватите глеи па я не залагам а спуделям моиту мнение се еба незнам там срещу кои че играт и иош едън мач викам че Италия-Спания равну нема има голове па ебем  га кфо стане  :)  :nazdrave: а съга мое легнем се наспим като ората и да не мислим че не сам казал прогноза
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 50   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.534 секунди с 23 запитвания.