Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Black metal и другъ музикъ, къде неа за баш нормални ора.  (Прочетена 8074 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
http://www.youtube.com/watch?v=UhjG47gtMCo

Tool са коренно различна гозба от изрисуваните идиоте...!!! ;D :punk:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Гняз

• Гостенин
Гледъйте кво праи тоа миничкиа:

Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Ебаси дъскорезницата ! добар е  :punk:
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Малееее ми ако си обуа па и обуша кво ше а?!? Верно млого добър! :punk: :punk:
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Кръти мифки барабанчика  :punk: :punk:
Тоа клип изисква да са онодете у профила си у уй туб. Дупреждавам: Ора дека имат завишена нетърпимост към подобни прояви на съдизъм и атеизъм да не гледат или поне да си спестят нападателните коментари.

Ама тва верно неа за мал ора!

Па за тва да не приказваме!

Активен

apostolicia

• Гостенин
Добринчо, какин, не че нещо - не е нападателен коментаро ми - сакам да си изясним за мене си и го приеми само като чисто юбопитство: Кво точно ти аресва у таа музика? Пръво рефрена на тава второто а толко много на Металица, че просто нема до дека, от текст се нищо не чуе, що вокалисто лаас да му се повръща - или барем едно а сигурно - има газове и са чуди отдека да ги изкара. Остана клипа - те тава ми кажи кво ти аресва у неги. Не се заяждам, питам - па пофтарам. Юбопитно ми е, а и не съм човек къде ша седне да учи некой друг кво да аресва или да казва на некой кво да не аресва. Просто питам!
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Начи ако трябва да съм честен у тоа клип нема нищо което да ми аресва защото всчико е гадно и гнусно, отвратително и потресаващо, но да не забравяме, че това все пак е художествена измислица и не се случва наистина. Все пак тиа които правят тая музика ги имам за грамотни хора. С образование, интелигентно, но и доста по- различни от мнозинството.
Явно и те искат да кажат, да покажат нещо с тая извратеност. Не ми се верва да са сериини убиици, изнасилвачи и некрофили. Нали?

Та кво все пак ми аресва ли. Бруталноста. Ефека от тая музика е някак си мног странен. Не мога да го опиша, а и да успея няма да ме разбереш. Тва е музиака, която или се слуша или не се слуша. Не е нещо, което можеш да си го пуснеш помеждудругото. Аз си ги пускам когато съм ядосан или нервен.
Колкото и странно да звучи - оспокояват ме. Верно след 2-3 песен повам да сваям скалата на нетърпимост докато стигна до обикновен хеви метълец.
Активен

apostolicia

• Гостенин
Ок, не можех да се сетим що си решил, че нема да те разберем, ама тава си е твоя работа. Достатъчно беше: Еба ли гу кво аресвам, освобождава ми напрежението некакво и затава го слушам! Тава щеше да ми е напълно достатъчен отговор.
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Епа немоа ме разбереш оти ти казвам че тва не е за секи. Твойта глава мисли по съвсем друг начин. Съвсем различно възприемаш нещата от мене. По твой си начин и я ти го неупреквам оти сички ора са различни и тва му е убавото.

И извинявай, че приех въпросати по този начин. Не исках да те натоварвам с мислите си.
Активен

masok

• Гостенин
Добри мале,ква убава невестица имаш покраи тебе!!Ка те пуща такива работи да слушаш и гледаш.. ??? ::)
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Eдното нема нищо общо с другото, а и всеки има право да слуша каквото си поиска.
Активен

Гняз

• Гостенин
На Апостолица ку тава и не аресъ.... Не знам кфо.... класикъ !!

Гор-грайнд од Мексико. Одих у Варна нъ концертъ нги.  guru guru
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Kад каза Мексико и са сетих за една друга Мексиканска банда - Brujeria

Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Добри,бруха нъ испански а вещицъ.Таа групъ а нещо куту сбор нъ вещици и я за тава съ състраших и нещях а гя пущъ. ;D
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Але ги тиа убавци....не бех ги слушал отдавна....сеги са сетих за тех

Те и тиа са млого добри

Mанко дуум

Активен

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 22 запитвания.