Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Black metal и другъ музикъ, къде неа за баш нормални ора.  (Прочетена 8103 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гняз

• Гостенин
 Те темъ за екстремнътъ музикъ. Кой сака а пущъ по-нетрадиционни и вртоглави песни. Я почвъм с Burzum... групатъ од един чувек... Норвегия...

Hear my Sword
...in the Making
Of my Spell
Literally
Damkuna, Iftraga
Sheb Nigurepur, Dafast
The World's Tragedy, Is Served at My Feast
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Бако, я вече съм пробвал преди 1 годин да прокарам и таа музика тука обаче обществото каза, че за МЕТАЛ-о си има тема и не е нужно такава.

Дано на тебе ти провръви! Късмет!
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Я си падам по баш исчанчените неща.
Ето една от любимите ми банди - Abruptum - Швеция

Активен

Малък Шемет

• Гостенин
A тфа за нормални ора ли а що,неа за ньим начи мен ептем ми лопа дъскат щом у колата слушам такова

Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
я попринцип не съм 'блякер', даже каде днешна дата моо да са каже и оти като цело не слушам толко тешка музика оти напраих грешката да прослушам dnb(и са оказа, че колко повече слушаш, толко повече ти са слуша), ма не моо си скриам душата оти има неколко блякерски песни каде от ного години си ма кефат, они са три на брой де :green: :

1. Cradle of filth - her ghost in the fog

2. Dimmu Borgir -  The mourning palace (я на тоо между другото му викам 'димо бургията')

3. Korozy - Within the souls of autumn
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Шашаригавия

• Тумбак
A тфа за нормални ора ли а що,неа за ньим начи мен ептем ми лопа дъскат щом у колата слушам такова

http://www.youtube.com/watch?v=SFu2DfPDGeU

Не ама го маиняй от ука оти нема нищо общо с нито една банда от тия дето са публикувани до сега у темата. Тука става дума за BLACK METAL - за извращения, за класици, за музика от която те побиват тръпки. Музика която понякога кара и дявола да трепери. Чат ли си  :punk:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Що са не уточнихте тогава че куту бъбреме за друга музика - отново се има предвид метъл и само метъл и пак метъл ? ? ? ? ? ? ? ?
Активен

apostolicia

• Гостенин
Темата а със заглавие "Блек метъл И друга музика къде не а за нормални ора" демек сичката музика къде а блек метъл и онаа къде не е за нормални ора също улаза. Ако питате мене, тука требва да улезене и половината текно, барабар с некои изцепки на дет метъл и други такива извратени шумове, наричащи себе си музика. Като не сакате нищо друго, освен метъл, преонодайте името на темата. У противен случей поста на Шемета си е на местото и немате никакво право да а гоните!
Активен

Гняз

• Гостенин
Към Добри:

Болница деба.

Към Шеметъ:

Пускай кфо сакаш стигъ дъ е ненормално. За сегъ улазъш у класазеатъ - ареса ми.

Към Брутале:

С Диму Бургиатъ цепиш - класикъ отсекъде, мъ с Корозито мъ разби, таа песен а знаат не повече од илядъ чувекъ пу Земътъ - велика - с БЪЛГАРСКИ фолклорни мотиви.

Нема а съ ограничавме - ку а извън нормите - за тука а:

Активен

Гняз

• Гостенин
Темата а със заглавие "Блек метъл И друга музика къде не а за нормални ора" демек сичката музика къде а блек метъл и онаа къде не е за нормални ора също улаза. Ако питате мене, тука требва да улезене и половината текно, барабар с некои изцепки на дет метъл и други такива извратени шумове, наричащи себе си музика. Като не сакате нищо друго, освен метъл, преонодайте името на темата. У противен случей поста на Шемета си е на местото и немате никакво право да а гоните!

Нема а гоним никой. Па пофтарам - кой сметне че знаа некоа песен тип болна ели шашува нему си - да фръга. Сал тревъ а му а юбимъ, а не секи дъ метъ кфо му падне. Натегайте на ненормалщинъ............
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
Метаист - чуй това! Ао тва неа болно не знам кое е?! Състава е женски само тва знам за него ама е болен с главъта!

Чуй го целото!

Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Към Брутале:

С Диму Бургиатъ цепиш - класикъ отсекъде, мъ с Корозито мъ разби, таа песен а знаат не повече од илядъ чувекъ пу Земътъ - велика - с БЪЛГАРСКИ фолклорни мотиви.

я знам и оште по-откачени нешта, ма са у ного голем разрез с правилата на форума и сръце не ми дава да ги пуштам публично :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Гняз

• Гостенин
Към Добри:

Луд  :zazhabil:

Към Брутале:

Пускай...

Активен

Гняз

• Гостенин
Активен

Урунгела

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 128
  • Млого а важно да топнеш нещо блажно!
Лично я не видА връзкъ между блек метъл и дъп степ,ама айде.Метаиста си напраи тема,ма що да ги не усере некой.Наздраве баце и си пущай на воля.В скоро време очаквай Радка пиратка и Връни ми Дуде двАта лева-страхотни и ненормални вселенски BLACK хитове.

Не е баш за тука ма ма кефи многу

Активен
Със сиромашиата шсъ преборим,мъ с лакомиата-НИКОГИ!!!

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 24 запитвания.