Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: КОЛКО ОТ НАЗЕ СЕГИ СА В СТРАНСТВО КОГА ША СИ ДОАДАТЕ ТЕ ТУКЕ У НАЗЕ  (Прочетена 8726 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
тук малко ще преепраа баце.я сеа бе там.ората са подредени.мизерията иде от немотията.ма сал сакам да кажем оти там нема и един квадрат не обработена земя.нема авто къщи за коли ,а за тракторе.................и ората са у земята.ния пасти да ядем.верну за въздух у градовете е смрат..........ма тия турци тама ,са могу по различне от нашете,и се не водат по некъкъв си доган.и кат последно коги минааме границата сабалем у7 .40часа при них .......требеше да чекаме ду 08.00 на наща .да си изпият кафету наще митничаре !!!!!!!ко ша каеш за тва а?кой по гулем пустиняк?!!!
Активен

nikoia

• Гостенин
Я на Турция не съм одила, ама наште неколко пъти одат вече. И куту ги слушам, моа само да кажа, че Гениния е прав.
Активен

jaio

• Гостенин
ама он тава а видял що тава са му показале (така си мосла де)  ??? ??? ???
Активен

nikoia

• Гостенин
Ми.. он е одил на курорт. Наште одат в Стамбул. Не знам. Със сигурност има и мизерия, но като си представа наште морски курорти... не ми се стъпва там.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
91 годин съм одил у Одрин и беше голема цигания .....немаше градцки кенеф (или ние неможаме да го намериме ???) та са наложи да пикаме у некво смръдело подземие кде са слуняаа некви рунтови и съмнителни типове къде некак си странно та углеждат - мани, мани добре че само ми са пикаше, че нещем и да си помислим кво щеше да ми са случи ако ми са беше досрало  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Они пари имат,ма нема кой да нги измие прозорците и слбите.Тава е свинщина.И наще не са у ред,ма що ниа требва да одиме при тиа каде са по доле у акъла и од назе?На кво моа да ни научат и кво стойносно че прифанеме од ньи?Они нещат да си измиат краката,а я че чекам мене да уредат.А наште ора моа са бедни,ма са 100 путе по-чисти у подредени.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
не са ми тва показале.............тва видо по пъто до кушадаса................вервайте мимое са пустиняшки народ ...........ма мразат и они ислямистите..........!!!!отварам едни скоби оти е важно(ако них ги приемат у европеискио съюз,ша ни варнат)и знаете ли що.щтот има кой да слушат ония от горе и са по хрисими от назе..............ние сме си по талибане от них ,оти секи сака да е праф и знае повече от другия......таа честолюбивост декА Я ИМАМЕ ША НИ ЗАТРЪКА.тва гледане у канчето надругия ,шни изеде главите... ::)
Активен

nikoia

• Гостенин
таа честолюбивост декА Я ИМАМЕ ША НИ ЗАТРЪКА.тва гледане у канчето надругия ,шни изеде главите... ::)

Така е. За съжаление  :(
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я скоро не съм одил у Турциа, ма един турчин ме кара до летището и 2 саата ми разправя кък е у турциа сега . каа що има голема реформа у полициата и сега полицая нема никви права там - кък си и требва. Преди полицая е бил и съдия, сега само документира и нищо не моо ти каа.
Турците ни имат назе за безаконна нациа. Пръвата асоциациа на турчин за булгариа е че те спират полицаите и каат "кво че ни дадеш сега, аре слезни и дай едно кръгче да типокарам мерцедеса" ели ги турат у пандиза и ги мотат 2 дена за кеф преди да ги пущат. Турците знаат и че българите го праат тва нарочно само що са турци, ама не моо разберат логиката. Един ми каза "Що праите така? Нали и виа, и ниа произлизаме от Осман" (!!!)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Тоа те е заклал с "Осман".Що му не каза че си славянин?А у назе полицая верно е съдия.Става катастрофа и он опредея кой е виновен и пише вината и члена кой си нарущил у акта,а после по тава ти опредеят глобата.У Европа полицая само засвидетелства проишествието без да зима одношение и да исказва становище,а съдиа опредея кой е виновниа.Ниа истина смо на диктаторски принцип.Тава демокрациата са я турнали на гъзъ си у назе.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

перканаумова

• Гостенин
Ама за тиа работи сме ние виновни ,що никой не знаа за България кво а що а  и ние не казваме нищо.Уно с евиде бегство към победата колко е невеж и българскиу народ за историата си .Що преди време един дърт шотландец ми развива теория,че българскио език е дошел от руснаците и ,че Кирил и методий са гръци и наще букви сме ги зеле от гръците.А он невеж ама пак се интересувал,ама язе му отворих очите,ама на един ,а уно има тука и българе къде и у дома си на гръцки приказват и децата им и български не знаат.А кажете ми за кво иде на реч.Кво да знаат турците за назе.Я съм имала лека хватка с един резан от североизточно българея и он ми вика че сме робе.Е ка нема дасме,един бг учител зема 700лв.,а един турски общак у Софеа зима 1200 лева и бъкел български не знаа.Ми кой виновен за тва.Ние ,че и не разгласаме историата,що секи знаа Чегевара ,а кой знаа Ботев и Левски.Никой.Те така те.я не съм много учена ,ама вида ,че требе повече да разгласяме и да се знаа за наща дръжавица .
Активен

перканаумова

• Гостенин
Тоа те е заклал с "Осман".Що му не каза че си славянин?А у назе полицая верно е съдия.Става катастрофа и он опредея кой е виновен и пише вината и члена кой си нарущил у акта,а после по тава ти опредеят глобата.У Европа полицая само засвидетелства проишествието без да зима одношение и да исказва становище,а съдиа опредея кой е виновниа.Ниа истина смо на диктаторски принцип.Тава демокрациата са я турнали на гъзъ си у назе.
Я моа да ти каам по въпроса с милицията,особенно па катаджийте,че тука нема никога да те спрат ако не си напраил некоя шашкъния.И никой не толерира  убавите коли,напротив ,ако минеш с дръгливию нисам като назе покрай тех,моа и д атис е размине с порицание,ама ако минеш с лъскавата кола,нема ка да ти се размине.И не моа и да помислиш ,че ша платиш на полицая,що ша те заключат и твойте ора ша те замерят с кюфтета с прашката отвънка.Ама закона си е закон и мелицията дума нема.КА викате вие само засвидетелства.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Оно насекъде е така, с изключение на назе и србете.
Я имах предвид кво мислат турците за назе, а не ква а полициата ни.  А тоа с Осман кво а приказвам, он и за Осман май нищо не знааше освен че имало некватака држава, що беше зинделфингенски турчин и никоги не беше учил у турско учулище.
Активен

перканаумова

• Гостенин
Оно насекъде е така, с изключение на назе и србете.
Я имах предвид кво мислат турците за назе, а не ква а полициата ни.  А тоа с Осман кво а приказвам, он и за Осман май нищо не знааше освен че имало некватака држава, що беше зинделфингенски турчин и никоги не беше учил у турско учулище.
Да .уно ясно ,ама я имах предвид ,че ората ни не знаат произхода у цел свет ,а не само турчора.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Епа оно Кирил и Методий верно са били гръци, по точно ромеи. И азбуката а гръцката, с некои допълнителни букви. Кък чешката и исландската азбука е латинска с допълнителни букви, същтото са напраили и они.
А че буквите са дошли от Русия, също е верно донекъде. Руския цар Петар Пръви е живел у Холандеа и решил, че сака славянските букви да преличат на латинските. И преправил по големата част от азбуката по латински образец.
Ние сме изфърлили славянските букви около 1830 годин и сме възприели руските - викат им Граждански. Ако Петар беше решил да въведе ептен латиница у РУсия тогива, ние щехме да а приеме също през 1830.
Активен

Страницата е създадена за 0.204 секунди с 22 запитвания.