Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Аре да изпиняма заедно по джедетата на СЗ  (Прочетена 9323 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
Абе знаате ли ква ми текна на мене, оважаеми пустиняци?! Мео ли нагодина напримерно да си спретнеме ние те тия къде сме тука те, едно походче из убавините на СЗ - напримерно една наделя - седмица за тия къде не са сфанали - одиме от место на место и гледаме кво има за гледанье. Мое нощуваме и поди открито небо, да замръкиняме покрай неко бара, да си ловиме раната и те така - нещо като нашенски си сървайвър. Не знам що така се сетих за тава?! Ма изглежда интересно!
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Приема са! Па я ше карам обоза! :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Абе знаате ли ква ми текна на мене, оважаеми пустиняци?! Мео ли нагодина напримерно да си спретнеме ние те тия къде сме тука те, едно походче из убавините на СЗ - напримерно една наделя - седмица за тия къде не са сфанали - одиме от место на место и гледаме кво има за гледанье. Мое нощуваме и поди открито небо, да замръкиняме покрай неко бара, да си ловиме раната и те така - нещо като нашенски си сървайвър. Не знам що така се сетих за тава?! Ма изглежда интересно!

триста пъти по-убаво отколко да идеш на море, стига да съм си дом ма брой  ;D :krkanje:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

masok

• Гостенин
и я сам за,стига да съм жив.. ;) :)
Активен

apostolicia

• Гостенин
Я тоа тип почивка ми е любим. Може да а и автопоход, ама с чести спирания и нощувки у къщици като таа на Геново. Що па не - така и ние с Валерко Келтски ша се чувстваме у кондиция. А и повече места и работи ша моа се видат.
Като си помисла миналото лето за един ден с Владо обиколихме Чипровци, Бели мел, Лопушна, Копиловци и Копрен - тава мое да се напраи без никъф проблем.
Активен

Валери61

• Пустиняк
За по-сигурно, да го направим преди 21.12. 2012г.
 Идеята е донра и ако са улучат па такива юлски горещници ше е супер!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
Да, бе! ПРеставаш ли си ние тамън да се надръндиме да праиме нещо, но па свето да сфръши! :green: :green:
Активен

Валери61

• Пустиняк
Па утре що не пусне некой нова тема и да са почне с предложенията за обектите. После ше са подредат по маршрути и дни, а може и 2-3 лъча, които да съберем накрая!
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
Ели що не напраиш една тема с тава предложение, та нали сичко да си е прегледно, па ако са сберат ентусиасти може и още тава лето да са напраи  ;)
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

манечкио Кошер

• Пустиняк
Валерко извинявай не видех че си писал
Активен

Валери61

• Пустиняк
Нема нищо! Печелиш една руса точка! Действията по-бързи от мисълта! ;) :green:
Активен

apostolicia

• Гостенин
Я ша пуща заран, само да се сабуда, що се не знаа нищо на тоа свет, нали  :green:
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
Нема нищо! Печелиш една руса точка! Действията по-бързи от мисълта! ;) :green:

:smeeeh:
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
Браво на вазе. Убава идея.
Активен

apostolicia

• Гостенин
Аде, те ви и новата тема, къде се присетиеме сношка за неги. Седам да заничам у картата и да праа маршрут.
Активен

Страницата е създадена за 0.197 секунди с 21 запитвания.